Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 26 сәуірдегі № 2/279 қаулысы.
Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларына келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) "Алматы қаласы Спорт басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" 2019 жылғы 4 ақпандағы № 1/76 қаулыға келесі толықтырулар:
аталған қаулымен бекітілген "Алматы қаласы Спорт басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережедегі:
17 тармақ келесі мазмұндағы 30-1), 30-2) және 30-3) тармақшалармен толықтырылсын:
"30-1) жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін қарау;
30-2) өтініштерді талдау және өтініш берушілер көтеретін жүйелі проблемаларды анықтау;
30-3) Алматы қаласының құрылыс саласындағы уәкілетті орган жүзеге асыратын әлеуметтік объектілерді салу, реконструкциялау және сейсмикалық күшейту жөніндегі жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге қатысу.";
2) "Алматы қаласы Қалалық жоспарлау және урбанистика басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" 2019 жылғы 4 ақпандағы №1/78 қаулыға келесі өзгеріс пен толықтырулар:
аталған қаулымен бекітілген "Алматы қаласы Қалалық жоспарлау және урбанистика басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережедегі:
16 тармақ келесі мазмұндағы 22), 23) және 24) тармақшалармен толықтырылсын:
"22) жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін қарау;
23) өтініштерді талдау және өтініш берушілер көтеретін жүйелі проблемаларды анықтау.";
24) Алматы қаласы дизайн-кодының талаптарын сақтауға маңдайшалардың, ғимараттар қасбеттерінің, қалалық ортаны жарықтандырудың, навигация жүйелерінің, көше жиһаздарының, қоршаулардың мониторингін жүзеге асыру.";
17 тармақтың 4) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"4) Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте сотқа талап-арызбен жүгінуге;";
3) "Алматы қаласы Жер қатынастары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" 2019 жылғы 4 ақпандағы №1/79 қаулыға келесі толықтыру:
аталған қаулымен бекітілген "Алматы қаласы Жер қатынастары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережедегі:
16 тармақ келесі мазмұндағы 31) тармақшамен толықтырылсын:
"31) өтініштерді талдау және өтініш берушілер көтеретін жүйелі проблемаларды анықтау.";
4) "Алматы қаласы Қалалық мобилділік басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" 2019 жылғы 4 ақпандағы № 1/81 қаулыға келесі өзгеріс мен толықтырулар:
аталған қаулымен бекітілген "Алматы қаласы Қалалық мобилділік басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережедегі:
16 тармақтың 7) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"7) магистральдық жолдардың авариялық-қауіпті орындары мен учаскелерін жою жөніндегі іс-шараларды орындау арқылы қолданыстағы жол инфрақұрылымының қауіпсіз жұмыс істеуін, оны ұстап тұруды және жақсартуды қамтамасыз ету;";
16 тармақ келесі мазмұндағы 78) және 79) тармақшалармен толықтырылсын:
"78) жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін қарау;
79) өтініштерді талдау және өтініш берушілер көтеретін жүйелі проблемаларды анықтау.";
Қалалық мобилділік басқармасы қарамағындағы ұйымдардың тізбесі:
келесі мазмұндағы реттік нөмірі 3 жолмен толықтырылсын:
"3. Қалалық мобилділік басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Алматы паркинг" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны.";
5) "Алматы қаласы Мәдениет басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" 2019 жылғы 4 ақпандағы № 1/88 қаулыға келесі толықтырулар:
аталған қаулымен бекітілген "Алматы қаласы Мәдениет басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережедегі:
14 тармақ келесі мазмұндағы 27-1), 27-2) және 27-3) тармақшалармен толықтырылсын:
"27-1) жеке және заңды тұлғалар өкілдерінің өтініштерін қарау;
27-2) өтініштерді талдау және өтініш беруші көтеретін жүйелі проблемаларды анықтау;
27-3) Алматы қаласының құрылыс саласындағы уәкілетті орган жүзеге асыратын әлеуметтік объектілерді салу, реконструкциялау және сейсмикалық күшейту жөніндегі жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге қатысу.";
6) "Алматы қаласы Цифрландыру басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" 2019 жылғы 20 қыркүйектегі № 3/548 қаулыға келесі толықтыру:
аталған қаулымен бекітілген "Алматы қаласы Цифрландыру басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережедегі:
16 тармақ келесі мазмұндағы 30-1) тармақшамен толықтырылсын:
"30-1) өтініштерді талдау және өтініш берушілер көтеретін жүйелі проблемаларды анықтау.";
7) "Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" 2022 жылғы 1 маусымдағы № 2/238 қаулыға келесі толықтыру:
аталған қаулымен бекітілген "Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережедегі:
15 тармақ келесі мазмұндағы 66) тармақшамен толықтырылсын:
"66) Алматы қаласының құрылыс саласындағы уәкілетті орган жүзеге асыратын әлеуметтік объектілерді салу, реконструкциялау және сейсмикалық күшейту жөніндегі жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге қатысу.";

О внесении изменений и дополнений в некоторые постановления акимата города Алматы
Постановление акимата города Алматы от 26 апреля 2024 года № 2/279.
Акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановления акимата города Алматы следующие изменения и дополнения:
1) от 4 февраля 2019 года № 1/76 "Об утверждении положения о коммунальном государственном учреждении "Управление спорта города Алматы" следующие дополнения:
в Положении о коммунальном государственном учреждении "Управление спорта города Алматы", утвержденном указанным постановлением:
пункт 17 дополнить подпунктами 30-1), 30-2) и 30-3) следующего содержания:
"30-1) рассмотрение обращений физических и юридических лиц;
30-2) анализ обращений и выявление системных проблем, поднимаемых заявителями;
30-3) принятие участия в разработке проектно-сметной документации по строительству, реконструкции и сейсмоусилению социальных объектов, осуществляемых уполномоченным органом в сфере строительства города Алматы.";
2) утратил силу постановлением акимата города Алматы от 11.09.2025 № 3/628 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования);
3) от 4 февраля 2019 года №1/79 "Об утверждении Положения о коммунальном государственном учреждении "Управление земельных отношений города Алматы" следующее дополнение:
в Положении о коммунальном государственном учреждении "Управление земельных отношений города Алматы", утвержденном указанным постановлением:
дополнить подпунктом 31) пункта 16 в следующей редакции:
"31) анализ обращений и выявление системных проблем, поднимаемых заявителями.";
4) утратил силу постановлением акимата города Алматы от 11.09.2025 № 3/632 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования);
5) от 4 февраля 2019 года № 1/88 "Об утверждении Положения о коммунальном государственном учреждении "Управление культуры города Алматы" следующие дополнения:
в Положении о коммунальном государственном учреждении "Управление культуры города Алматы", утвержденном указанным постановлением:
пункт 14 дополнить подпунктами 27-1), 27-2) и 27-3) следующего содержания:
"27-1) рассмотрение обращений физических и юридических лиц;
27-2) анализ обращения и выявляет системные проблемы, поднимаемые заявителем;
27-3) принятие участия в разработке проектно-сметной документации по строительству, реконструкции и сейсмоусилению социальных объектов, осуществляемых уполномоченным органом в сфере строительства города Алматы.";
6) от 20 сентября 2019 года №3/548 "Об утверждении положения о коммунальном государственном учреждении "Управление цифровизации города Алматы"" следующее дополнение:
в Положении о коммунальном государственном учреждении "Управление цифровизации города Алматы", утвержденном указанным постановлением:
пункт 16 дополнить подпунктом 30-1) следующего содержания:
"30-1) анализ обращений и выявление системных проблем, поднимаемых заявителями.";
7) от 1 июня 2022 года № 2/238 "Об утверждении Положения о коммунальном государственном учреждении "Управление общественного здравоохранения города Алматы" следующее дополнение:
в Положении о коммунальном государственном учреждении "Управление общественного здравоохранения города Алматы", утвержденном указанным постановлением:
пункт 15 дополнить подпунктами 66) следующего содержания:
"66) принятие участия в разработке проектно-сметной документации по строительству, реконструкции и сейсмоусилению социальных объектов, осуществляемых уполномоченным органом в сфере строительства города Алматы.";

8) "Алматы қаласы Энергетика және сумен жабдықтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" 2022 жылғы 1 маусымдағы № 2/240 қаулыға келесі толықтырулар:
аталған қаулымен бекітілген "Алматы қаласы Энергетика және сумен жабдықтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережедегі:
12 тармақ келесі мазмұндағы 12-1) және 12-2) тармақшалармен толықтырылсын:
"12-1) жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін қарау;
12-2) өтініштерді талдау және өтініш берушілер көтеретін жүйелі проблемаларды анықтау;";
9) "Алматы қаласы Құрылыс басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" 2022 жылғы 1 маусымдағы № 2/241 қаулыға келесі толықтырулар:
аталған қаулымен бекітілген "Алматы қаласы Құрылыс басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережедегі:
13 тармақ келесі мазмұндағы 18-1), 18-2) және 18-3) тармақшалармен толықтырылсын:
"18-1) жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін қарау;
18-2) өтініштерді талдау және өтініш берушілер көтеретін жүйелі проблемаларды анықтау;
18-3) Алматы қаласы әкімдігінің салалық бөлімшелерінің әлеуметтік объектілерді реконструкциялау, салу және сейсмикалық күшейту бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге, сондай-ақ құрылыс-монтаждау жұмыстарын жүргізуге қатысуын қамтамасыз ету;";
10) "Алматы қаласы Жастар саясаты басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" 2022 жылғы 1 маусымдағы № 2/242 қаулыға келесі толықтыру:
аталған қаулымен бекітілген "Алматы қаласы Жастар саясаты басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережедегі:
14 тармақ келесі мазмұндағы 19-1) тармақшамен толықтырылсын:
"19-1) өтініштерді талдау және өтініш берушілер көтеретін жүйелі проблемаларды анықтау;";
11) "Алматы қаласы Қоғамдық даму басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" 2022 жылғы 1 маусымдағы № 2/243 қаулыға келесі толықтырулар:
аталған қаулымен бекітілген "Алматы қаласы Қоғамдық даму басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережедегі:
14 тармақ келесі мазмұндағы 5-1) және 5-2) тармақшалармен толықтырылсын:
"5-1) жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін қарау;
5-2) өтініштерді талдау және өтініш берушілер көтеретін жүйелі проблемаларды анықтау;";
12) "Алматы қаласы Экология және қоршаған орта басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" 2022 жылғы 1 маусымдағы № 2/244 қаулыға келесі толықтыру:
аталған қаулымен бекітілген "Алматы қаласы Экология және қоршаған орта басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережедегі:

8) от 1 июня 2022 года №2/240 "Об утверждении положения о коммунальном государственном учреждении "Управление энергетики и водоснабжения города Алматы" следующие дополнения:
в Положении о коммунальном государственном учреждении "Управление энергетики и водоснабжения города Алматы", утвержденном указанным постановлением:
пункт 12 дополнить подпунктами 12-1) и 12-2) следующего содержания:
"12-1) рассмотрение обращений физических и юридических лиц;
12-2) анализ обращений и выявление системных проблем, поднимаемых заявителями;";
9) от 1 июня 2022 года №2/241 "Об утверждении Положения о коммунальном государственном учреждении "Управление строительства города Алматы" следующие дополнения:
в Положении о коммунальном государственном учреждении "Управление строительства города Алматы", утвержденном указанным постановлением:
пункт 13 дополнить подпунктами 18-1), 18-2) и 18-3) следующего содержания:
"18-1) рассмотрение обращений физических и юридических лиц;
18-2) анализ обращений и выявление системных проблем, поднимаемых заявителями;
18-3) обеспечение участия отраслевых подразделений акимата города Алматы при разработке проектно-сметной документации, а также проведении строительно-монтажных работ по реконструкции, строительству и сейсмоусилению социальных объектов;";
10) от 1 июня 2022 года №2/242 "Об утверждении положения о коммунальном государственном учреждении "Управление молодежной политики города Алматы" следующее дополнение:
в Положении о коммунальном государственном учреждении "Управление молодежной политики города Алматы", утвержденном указанным постановлением:
пункт 14 дополнить подпунктом 19-1) следующего содержания:
"19-1) анализ обращений и выявление системных проблем, поднимаемых заявителями;";
11) утратил силу постановлением акимата города Алматы от 11.09.2025 № 3/627 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования);
12) от 1 июня 2022 года № 2/244 "Об утверждении Положения о коммунальном государственном учреждении "Управление экологии и окружающей среды" следующее дополнение:
в Положении о коммунальном государственном учреждении "Управление экологии и окружающей среды", утвержденном указанным постановлением:

14 тармақ келесі мазмұндағы 63-1) тармақшамен толықтырылсын:
"63-1) өтініштерді талдау және өтініш берушілер көтеретін жүйелі проблемаларды анықтау;";
13) Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2025.11.09 № 3/626 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен;
14) Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2025.04.09. № 3/611 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
15) "Алматы қаласы Кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" 2022 жылғы 1 маусымдағы № 2/247 қаулыға келесі өзгерістер мен толықтырулар:
аталған қаулымен бекітілген "Алматы қаласы Кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережедегі:
12 тармақтың 3) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"3) кәсіпкерлік инфрақұрылымын (Индустриялық аймақты, "Инновациялық технологиялар паркі" арнайы экономикалық аймағын (бұдан әрі – "ИТП" АЭА) дамыту);";
12 тармақтың 5) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
5) экономика салаларын әртараптандыру және нарық сыйымдылығын, оның ішінде креативті индустрияларды дамыту есебінен арттыру;";
12 тармақтың 8) және 9) тармақшалары келесі редакцияда жазылсын:
"8) арт-орталықтар, концерттік алаңдар және көп бейінді мәдени орталықтар форматында шығармашылық кеңістіктер құру;
9) "инвент-брендтерді", креативті индустриялар өнімдері мен іс-шараларды өткізу және ілгерілету арқылы қаланың тартымдылығын арттыру, әлемдік кеңістікке интеграциялау;";
14 тармақтың 6) және 7) тармақшалары келесі редакцияда жазылсын:
"6) Алматы қаласының аумағында инвестициялық жобалардың уақтылы іске қосылуын бақылауды жүзеге асыру;
7) уәкілетті органның Индустрияландырудың бірыңғай картасына одан әрі қосу үшін кәсіпкерлік субъектілерінен өтінімдер қабылдауды жүзеге асыру;";
14 тармақ келесі мазмұндағы 56-1) және 56-2) тармақшалармен толықтырылсын:
"56-1) жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін қарау;
56-2) өтініштерді талдау және өтініш берушілер көтеретін жүйелі проблемаларды анықтау;";
18 тармақтың 8) тармақшасы алынып тасталсын;
16) "Алматы қаласы Әлеуметтік әл-ауқат басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесін қайта ұйымдастырудың кейбір мәселелері туралы" 2022 жылғы 1 маусымдағы № 2/249 қаулыға келесі толықтыру:
аталған қаулымен бекітілген "Алматы қаласы Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережедегі:
14 тармақ келесі мазмұндағы 41-1) тармақшамен толықтырылсын:
"41-1) өтініштерді талдау және өтініш берушілер көтеретін жүйелі проблемаларды анықтау;";

пункт 14 дополнить подпунктом 63-1) следующего содержания:
"63-1) анализ обращений и выявляет системные проблемы, поднимаемые заявителями;";
13) утратил силу постановлением акимата города Алматы от 11.09.2025 № 3/626 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования);
14) Утратил силу постановлением акимата города Алматы от 04.09.2025 № 3/611 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
15) от 1 июня 2022 года № 2/247 "Об утверждении Положения о коммунальном государственном учреждении "Управление предпринимательства и инвестиций города Алматы" следующие изменения и дополнения:
в Положении о коммунальном государственном учреждении "Управление предпринимательства и инвестиций города Алматы", утвержденном указанным постановлением:
подпункт 3) пункта 12 изложить в следующей редакции:
"3) развитие инфраструктуры предпринимательства (Индустриальной зоны, Специальной экономической зоны "Парк инновационных технологий" (далее-СЭЗ "ПИТ");";
подпункт 5) пункта 12 изложить в следующей редакции:
"5) диверсификация отраслей экономики и повышение емкости рынка, в том числе за счет развития креативных индустрий;";
подпункты 8) и 9) пункта 12 изложить в следующей редакции:
"8) создание креативных пространств в формате арт-центров, концертных площадок и многопрофильных культурных центров;
9) повышение привлекательности города, интеграция, в мировое пространство через проведения и продвижения "инвент-брендов", продуктов креативных индустрий и событийных мероприятий;";
подпункты 6) и 7) пункта 14 изложить в следующей редакции:
"6) осуществление контроля за своевременным запуском инвестиционных проектов на территории города Алматы;
7) осуществление приема заявок от субъектов предпринимательства для дальнейшего включения уполномоченным органом в Единую карту индустриализации;";
пункт 14 дополнить пунктами 56-1) и 56-2) следующего содержания:
"56-1) рассмотрение обращений физических и юридических лиц;
56-2) анализ обращений и выявление системных проблем, поднимаемых заявителями;";
подпункт 8) пункта 18 исключить;
16) от 1 июня 2022 года № 2/249 "О некоторых вопросах реорганизации коммунального государственного учреждения "Управление социального благосостояния города Алматы" следующее дополнение:
в Положении о коммунальном государственном учреждении "Управление занятости и социальных программ города Алматы", утвержденном указанным постановлением:
пункт 14 дополнить подпунктом 41-1) следующего содержания:
"41-1) анализ обращений и выявление системных проблем, поднимаемых заявителями;";

17) "Алматы қаласы Қала құрылысын бақылау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" 2022 жылғы 24 тамыздағы №3/414 қаулыға келесі толықтыру:
аталған қаулымен бекітілген "Алматы қаласы Қала құрылысын бақылау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережедегі:
14 тармақ келесі мазмұндағы 26-1) тармақшамен толықтырылсын:
"26-1) өтініштерді талдау және өтініш берушілер көтеретін жүйелі проблемаларды анықтау;".
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді Алматы қаласы әкімдігінің 2025.04.09. № 3/611 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2.Алматы қаласы Спорт, қалалық жоспарлау және урбанистика, жер қатынастары, қалалық мобилділік, мәдениет, цифрландыру, қоғамдық денсаулық сақтау, энергетика және сумен жабдықтау, құрылыс, жастар саясаты, қоғамдық даму, экология және қоршаған орта, коммуналдық инфрақұрылымды дамыту, қаржы, экономика, кәсіпкерлік және инвестициялар, жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар, қала құрылысын бақылау басқармалары Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) Алматы қаласының әділет органдарына олардың Құрылтай құжаттарына енгізілген өзгерістер мен толықтырулар туралы хабарлауды;
2) осы қаулыны Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Е. Досаев

17) от 24 августа 2022 года №3/414 "Об утверждении Положения о коммунальном государственном учреждении "Управление градостроительного контроля города Алматы" следующие дополнение:
в Положении о коммунальном государственном учреждении "Управление градостроительного контроля города Алматы", утвержденном указанным постановлением:
пункт 14 дополнить подпунктами 26-1) следующего содержания:
"26-1) анализ обращений и выявление системных проблем, поднимаемых заявителями;".
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлениями акимата города Алматы от 04.09.2025 № 3/611 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования); от 11.09.2025 № 3/626 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования); от 11.09.2025 № 3/627 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования;. от 11.09.2025 № 3/628 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования); от 11.09.2025 № 3/632 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования);
2. Управлениям спорта, городского планирования и урбанистики, земельных отношений, городской мобильности, культуры, цифровизации, общественного здравоохранения, энергетики и водоснабжения, строительства, молодежной политики, общественного развития, экологии и окружающей среды, развития коммунальной инфраструктуры, финансов, экономики, предпринимательства и инвестиций, занятости и социальных программ, градостроительного контроля города Алматы в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1)извещение органов юстиции города Алматы о внесенных изменениях и дополнениях в их Учредительные документы;
2)направление настоящего постановления в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Алматы.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Е. Досаев