Сайлау учаскелерін құру туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімінің 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 1 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 14 қаңтарда № 3774 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабына сәйкес, Жаңаөзен қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Осы шешімге 1 қосымшаға сәйкес Жаңаөзен қаласы және Теңге, Қызылсай, Рахат, Кендірлі ауылдары бойынша сайлау учаскелері құрылсын.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімінің 07.11.2023 № 15 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен; орыс тілінде жаңа редакцияда, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімінің 10.04.2025 № 89 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
2. Осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес Жаңаөзен қаласы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Жаңаөзен қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына (К.Кусайнов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жаңаөзен қаласы әкімінің аппарат басшысы К.Кусайновқа жүктелсін.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ә. Дауылбаев
Жаңаөзен қаласы әкімінің
2019 жылғы 10 қаңтардағы
№ 1 шешіміне қосымша
Жаңаөзен қаласы және Теңге, Қызылсай, Рахат, Кендірлі ауылдары бойынша сайлау учаскелері
Ескерту. 1- қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімінің 07.08.2025 № 249 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімінің 28.01.2026 № 17 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 06.04.2026 № 23 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 13.05.2026 № 27 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
№ 71 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының Теңге ауылы, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "№11 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Теңге ауылындағы Мұса Төлеуұлы, Нұрғиса Тілендиев, Нұркен Әбдіров, Төле би, Әнес Айтниязов, Жұмекен Нажимеденов, Жайберген Бейнеубаев, Төлеген Тоқтаров, Төлеген Айбергенов, Мұқан Төлебаев, Ғани Мұратбаев, Мәлік Ғабдуллин, Сұлтанмахмұт Торайғыров, Ілияс Есенберлин, Ахмет Жұбанов, Меңдекеш Сатыбалдиев, Ер Шабай, Қазақстан көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 72 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының Теңге ауылы, "Жаңаөзен қаласы әкімдігінің "Ата мұра" жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Теңге ауылындағы Сәттіғұл, Құлшар күйші, Бейбітшілік, Қылыш Нәдірбаев, Әліби Жангелдин, Фетисов, Балуанияз, Тобанияз, Ер Қармыс, Түмен Балтабасұлы, Аралбай Оңғарбекұлы, Дина Нұрпеисова, Жалау Мыңбаев, Абыл Өтембетұлы, Нұрым Жырау Шыршығұлұлы көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 73 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының Теңге ауылы, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "№14 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Теңге ауылындағы Ботакөз, Тамшалы, Мұрын жырау, Жеңіс, Достық Даңғылы, Мұрат Өскінбаев, Мәди Бегенов, Досан Тәжиев, Қайып Қорабайұлы, Ақтан Керейұлы, Сүгір Бегендікұлы, Сүйінғара Үргешбайұлы көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 74 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының Теңге ауылы, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "№17 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Теңге ауылындағы Шәкен Айманов, Күляш Байсеитова, Чаден Рахманұлы, Отарбай Иманғазыұлы, Нұржаубай Тәженов, Жұбантұр Құлжанов, Әбіш Қожа, Өтебай Наятұлы, Бақытжан Бисенғалиев, Желтоқсан, Қалнияз ақын, Рақымжан Қошқарбаев, Бейнеубай Құлшарұлы, Исатай Сүйеубайұлы, Ақбөбек көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 75 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының "Арай" шағын ауданы, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "№5 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Об образовании избирательных участков
Решение акима города Жанаозен Мангистауской области от 10 января 2019 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 14 января 2019 года № 3774.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким города Жанаозен РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по городу Жанаозен и селам Тенге, Кызылсай, Рахат, Кендерли, согласно приложению 1 к настоящему решению.
Сноска. Пункт 1 изложен в редакции на русском языке, текст на казахском языке решением акима города Жанаозен Мангистауской области от 10.04.2025 № 89 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившими силу некоторые решения акима города Жанаозен согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Руководителю государственного учреждения "Аппарат акима города Жанаозен" (Кусайнов К.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Жанаозен Кусайнова К.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города А. Дауылбаев
Приложение к решению
акима города Жанаозен от
10 января 2019 года №1
Избирательные участки по городу Жанаозен и селам Тенге, Кызылсай, Рахат, Кендерли
Сноска. Приложение 1- в редакции решения акима города Жанаозен Мангистауской области от 07.08.2025 № 249 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);с изменениями, внесенным решениями акима города Жанаозен Мангистауской области от 28.01.2026 № 17 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 06.04.2026 № 23 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 13.05.2026 № 27 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 71
Центр: село Тенге города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 11" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области".
Граница: все дома по улицам Мусы Толеуулы, Нургисы Тлендиева, Нуркена Абдирова, Толе би, Анеса Айтниязова, Жумекена Нажимеденова, Жайбергена Бейнеубаева, Толегена Токтарова, Толегена Айбергенова, Мукана Толебаева, Гани Муратбаева, Малика Габдуллина, Султанмахмута Торайгырова, Ильяса Есенберлина, Ахмета Жубанова, Мендекеша Сатыбалдиева, Ер Шабая, Казахстан в селе Тенге.
Избирательный участок № 72
Центр: село Тенге города Жанаозен, государственное коммунальное казенное предприятие на праве оперативного управления "Ата мұра" акимата города Жанаозен".
Граница: все дома по улицам Саттигула, Кулшар куйши, Бейбитшилик, Кылыша Надырбаева, Алиби Жангелдина, Фетисова, Балуанияза, Тобанияза, Ер Кармыса, Тумена Балтабасулы, Аралбая Онгарбекулы, Дины Нурпеисовой, Жалауа Мынбаева, Абыла Отембетулы, Нурым Жырау Шыршыгулулы в селе Тенге.
Избирательный участок № 73
Центр: село Тенге города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 14" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области".
Граница: все дома по улицам Ботакоз, Тамшалы, Мурын жырау, Женис, Достык Дангылы, Мурата Оскинбаева, Мади Бегенова, Досана Тажиева, Каипа Корабайулы, Актана Керейулы, Сугира Бегендикулы, Суйингары Ургешбайулы в селе Тенге.
Избирательный участок № 74
Центр: село Тенге города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 17" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области".
Граница: все дома по улицам Шакена Айманова, Куляш Байсеитовой, Чадена Рахманулы, Отарбая Имангазыулы, Нуржаубая Таженова, Жубантура Кулжанова, Абиша Кожа, Отебая Наятулы, Бакытжана Бисенгалиева, Желтоксан, Калнияз акына, Рахымжана Кошкарбаева, Бейнеубая Кулшарулы, Исатая Суюбайулы, Акбобек в селе Тенге.
Избирательный участок № 75
Центр: микрорайон "Арай" города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №5" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области".

Шекарасы: "Ақбұлақ" шағын ауданындағы Төреғали Қадыров көшелеріндегі барлық үйлер және №55А, 55/3 үйлер; Михайл Кулебякин, Тұтқабай Әшімбаев көшелеріндегі барлық үйлер; Тасемен Алдашев көшесіндегі барлық үйлер.
№ 76 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының "Арай" шағын ауданы, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "Абай Құнанбаев атындағы №19 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Өркен" шағын ауданының №№ 59, 64/1, 64/2, 66, 67, 68, 69, 70, 71 үйлері; "Ақбұлақ" шағын ауданындағы Азаттық, Құлбарақ батыр, Бозашы, Нұрберген Тілеубергенов, Төлеп Жаңаев көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 77 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының "Арай" шағын ауданы, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "№24 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Арай" шағын ауданындағы Ғұбайдулла Айдаров, Ғарифолла Құрманғалиев, Біләл Қалиев, Жұмағали Қалдығараев, Отырар, Ибаш Жанболатова, Жібек Жолы, Шотан батыр, Нұрмұхан Жантөрин көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 78 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының "Өзен" стансасы, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "№13 Дарын мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қашаған көшесіндегі барлық үйлер; "Астана" шағын ауданындағы Ахмет Байтұрсынов, Мұстафа Шоқай, Мағжан Жұмабаев, Жүсіпбек Аймауытов, Міржақып Дулатов, Николай Иванович Андрусов, Шәкәрім, Жетіқайқы көшелеріндегі барлық үйлер; "Бәйтерек" шағын ауданындағы Бұхар жырау, Қазыбек би, Әйтеке би, Қабидолла Сыдықов, Амангали Орынбаев, Саламат Шалабаев көшелеріндегі барлық үйлер; "Өзен" стансасы жанында орналасқан барлық үйлер.
№ 79 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының "Көктем" шағын ауданы, "Маңғыстау облысының білім басқармасының "Оразмағанбет Тұрмағанбетұлы атындағы Маңғыстау индустриалды техникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: "Көктем" шағын ауданындағы №№ 3, 4, 5А, 5Б, 6, 6А, 7, 12, 13, 14, 15 үйлер; Бейбітшілік көшесіндегі №№ 16, 17, 17А, 18, 18А, 19, 21 үйлер; Өтелбек Махмұтов көшесіндегі барлық үйлер; "Астана" шағын ауданындағы Кемер Оңғалбаев, Қара Жүсіп, Әнес Бүркітбаев, Сағидолла Нұржанов, Ақтау, №4а көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 80 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының "Көктем" шағын ауданы, "Маңғыстау облысының білім басқармасының "Жаңаөзен қызмет көрсету және жаңа технологиялар колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: "Көктем" шағын ауданындағы №№ 1, 1А, 2, 10, 11, 18, 19, 20, 21 үйлер.
№ 81 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының "Көктем" шағын ауданы, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "№7 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Граница: все дома по улицам Торегали Кадырова и дома №55А, 55/3; все дома по улицам Михаила Кулебякина, Туткабая Ашимбаева в микрорайоне "Акбулак"; все дома по улице Тасемена Алдашева.
Избирательный участок № 76
Центр: микрорайон "Арай" города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 19 имени Абая Кунанбаева" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области".
Граница: дома №№ 59, 64/1, 64/2, 66, 67, 68, 69, 70, 71 микрорайона "Оркен"; все дома по улицам Азаттык, Кулбарак батыра, Бозашы, Нурбергена Тлеубергенова, Толепа Жанаева в микрорайоне "Акбулак".
Избирательный участок № 77
Центр: микрорайон "Арай" города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 24" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области".
Граница: все дома по улицам Губайдуллы Айдарова, Гарифоллы Курмангалиева, Биляла Калиева, Жумагали Калдыгараева, Отырар, Ибаш Жанболатовой, Жибек Жолы, Шотан батыра, Нурмухана Жанторина в микрорайоне "Арай".
Избирательный участок № 78
Центр: станция "Озен" города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей Дарын № 13" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области".
Граница: все дома по улице Кашагана; все дома по улицам Ахмета Байтурсынова, Мустафы Шокая, Магжана Жумабаева, Жусипбека Аймауытова, Мыржакыпа Дулатова, Николая Ивановича Андрусова, Шакарима, Жетикайкы в микрорайоне "Астана"; все дома по улицам Бухар жырау, Казыбек би, Айтеке би, Кабидуллы Сыдыкова, Амангали Орынбаева, Саламата Шалабаева в микрорайоне "Байтерек"; все дома, расположенные возле станции "Озен".
Избирательный участок № 79
Центр: микрорайон "Коктем" города Жанаозен, государственное коммунальное казенное предприятие "Мангистауский индустриально-технический колледж имени Оразмаганбет Турмаганбетулы" Управления образования Мангистауской области".
Граница: дома №№ 3, 4, 5А, 5Б, 6, 6А, 7, 12, 13, 14, 15 в микрорайоне "Коктем"; дома №№ 16, 17, 17А, 18, 18А, 19, 21 по улице Бейбитшилик; все дома по улице Отелбека Махмутова; все дома по улицам Кемера Онгалбаева, Кара Жусип, Анеса Буркитбаева, Сагидуллы Нуржанова, Актау, № 4а в микрорайоне "Астана".
Избирательный участок № 80
Центр: микрорайон "Коктем" города Жанаозен, государственное коммунальное казенное предприятие "Жанаозенский колледж сервиса и новых технологий" Управления образования Мангистауской области".
Граница: дома №№ 1, 1А, 2, 10, 11, 18, 19, 20, 21 в микрорайоне "Коктем".
Избирательный участок № 81
Центр: микрорайон "Коктем" города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 7" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области".

Шекарасы: "Көктем" шағын ауданындағы №№ 22, 23, 23Д, 24, 25, 25А, 26, 27, 32, 33, 50, 51 үйлер.
№ 82 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының "Көктем" шағын ауданы, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 16 бастауыш мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Көктем" шағын ауданындағы №№ 28, 28а, 29, 29а, 30, 30а, 31, 31а, 39, 40, 41, 46, 47, 48, 49, 52, 53, 54 үйлер; Жұмаханбет Қайыров көшесіндегі барлық үйлер.
№ 83 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының "Көктем" шағын ауданы, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "Қашаған Күржіманұлы атындағы №8 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Көктем" шағын ауданындағы №№ 55, 56, 57, 58 үйлер; "Өркен" шағын ауданындағы №№ 63, 73, 74, 75 үйлер.
№ 84 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласы, Сәтпаев көшесі, 1А құрылысы, "Неке сарайы" ғимараты.
Шекарасы: "Өркен" шағын ауданындағы №№ 28, 31, 34, 43, 44, 45, 54, 56, 57, 58, 61, 62 үйлер.
№ 85 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының "Өркен" шағын ауданы, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "№10 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Өркен" шағын ауданындағы №№ 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, үйлер; "Арай" шағын ауданындағы №16, Нұрсұлу Қайрова, Құсайын Шалабаев, Мектепбай Айтмамбетов, Диас Жұмашев көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 86 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының "Бостандық" шағын ауданы, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "№20 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Мұнайбаза ғимараты жанында орналасқан барлық үйлер; "Бостандық" шағын ауданындағы Ғарифолла Қайсағалиев, Әлия Молдағұлова, Мәншүк Мәметова, Ишақат Қыдырғалиев, Ізберген Құрбанбаев, Шегем Көбен би, Бәйдеш Нұрбаев, Шернияз Махамбетов, Амандық Ділмағанбетов, Күйші Қоңыр, Ақпан батыр, Саламат Мұқашев, Асау Барақ, Сәлім Салахиев, Шығыс Қожаев, Фани Қатпашев, Қыдырша Ата, Орынғали Нұрмағанбетов, Атақозы Айтқұлұлы, Тәнім Байдалиева көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 87 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының "Самал" шағын ауданы, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "№16 бастауыш мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Самал" шағын ауданы №№1/2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 12, 13, 16, 17, 18, 23, 38, 39, 40, 41, 42/1, 42/2 үйлер.
№ 88 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының "Самал" шағын ауданы, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 16 бастауыш мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Граница: дома №№ 22, 23, 23Д, 24, 25, 25А, 26, 27, 32, 33, 50, 51 в микрорайоне "Коктем".
Избирательный участок № 82
Центр: микрорайон "Коктем" города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Начальная школа № 16" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области".
Граница: дома №№ 28, 28а, 29, 29а, 30, 30а, 31, 31а, 39, 40, 41, 46, 47, 48, 49, 52, 53, 54 в микрорайоне "Коктем"; все дома по улице Жумаханбета Кайырова.
Избирательный участок № 83
Центр: микрорайон "Коктем" города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 8 имени Кашагана Куржиманулы" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области".
Граница: дома №№ 55, 56, 57, 58 в микрорайоне "Коктем"; дома №№ 63, 73, 74, 75 в микрорайоне "Оркен".
Избирательный участок № 84
Центр: город Жанаозен, улица Сатпаева, строение №1А, здание "Неке сарайы".
Граница: дома №№ 28, 31, 34, 43, 44, 45, 54, 56, 57, 58, 61, 62 в микрорайоне "Оркен".
Избирательный участок № 85
Центр: микрорайон "Оркен" города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 10" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области".
Граница: дома №№ 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25 в микрорайоне "Оркен"; все дома по улицам №16, Нурсулу Каировой, Кусайына Шалабаева, Мектепбая Айтмамбетова, Диаса Жумашева в микрорайоне "Арай".
Избирательный участок № 86
Центр: микрорайон "Бостандык" города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 20" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области".
Граница: все дома, расположенные возле здания Нефтебазы; все дома по улицам Гарифолла Кайсагалиева, Алии Молдагуловой, Маншук Маметовой, Ишаката Кыдыргалиева, Избергена Курбанбаева, Шегем Кобен бия, Байдеша Нурбаева, Шернияз Махамбетова, Амандыка Дильмаганбетова, Куйши Коныра, Акпан батыра, Саламат Мукашева, Асау Барака, Салима Салахиева, Шыгыса Кожаева, Фани Катпашева, Кыдырша Ата, Орынгали Нурмаганбетова, Атакозы Айткулулы, Танима Байдалиева в микрорайоне "Бостандык".
Избирательный участок № 87
Центр: микрорайон "Самал" города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Начальная школа №16" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома №№ 1/2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 12, 13, 16, 17, 18, 23, 38, 39, 40, 41, 42/1, 42/2 в микрорайоне "Самал".
Избирательный участок № 88
Центр: микрорайон "Самал" города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Начальная школа № 16" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области".

Шекарасы: "Самал" шағын ауданындағы №№ 8, 9, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 үйлер; "Өркен" шағын ауданындағы № 1 үй.
№ 89 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының "3А" шағын ауданы, "Жаңаөзен қаласы әкімдігінің "Өнер" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: "3А" шағын ауданындағы №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер; "Самал" шағын ауданындағы №№ 11, 14, 15, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27 үйлер.
№ 90 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының "Шаңырақ" шағын ауданы, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "Төлесін Әлиев атындағы №1 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Шаңырақ" шағын ауданындағы №№ 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 35, 36, 37, 38, 43, 44/1, 46/1, 46/2 үйлер.
№ 91 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының "Шаңырақ" шағын ауданы, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "№3 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Шаңырақ" шағын ауданындағы №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 50, 51, 53, 54, 55, 56 үйлер; Достық, Бейбітшілік, Құрбанов, Оразақов, Рахмет Өтесинов көшелеріндегі барлық үйлер; "Шаңырақ" шағын ауданының Абай көшесіндегі №№ 7-61 аралығында орналасқан үйлер; Мұнайшылар көшесіндегі №№ 18-44 аралығында орналасқан барлық үйлер.
№ 92 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының "Шұғыла" шағын ауданы, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "№12 бастауыш мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Шұғыла" шағын ауданындағы №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/9, 10, 11, 12, 13, 14/15, 16/17 үйлер.
№ 93 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының "Шұғыла" шағын ауданы, "Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Маңғыстау облыстық жоғары медициналық колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: "Шұғыла" шағын ауданындағы №№ 21А, 21Б, 23А, 23Б, 24А, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 үйлер.
№ 94 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының "Шұғыла" шағын ауданы, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "№2 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Шұғыла" шағын ауданындағы №№ 18/19, 20, 21, 22, 23, 24/26, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 үйлер.
№ 95 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының "Рауан" шағын ауданы, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "№22 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Граница: дома №№ 8, 9, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 в микрорайоне "Самал"; дом № 1 в микрорайоне "Оркен".
Избирательный участок № 89
Центр: микрорайон "3А" города Жанаозен, государственное коммунальное казенное предприятие "Онер" акимата города Жанаозен".
Граница: дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 в микрорайоне "3А"; дома №№ 11, 14, 15, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27 в микрорайоне "Самал".
Избирательный участок № 90
Центр: микрорайон "Шанырак" города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 1 имени Толесина Алиева" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области".
Граница: дома №№ 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 35, 36, 37, 38, 43, 44/1, 46/1, 46/2 в микрорайоне "Шанырак".
Избирательный участок № 91
Центр: микрорайон "Шанырак" города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 3" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области".
Граница: дома №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 50, 51, 53, 54, 55, 56 в микрорайоне "Шанырак"; все дома по улицам Достык, Бейбитшилик, Курбанова, Оразакова, Рахмета Утесинова; дома, расположенные между №№ 7-61 по улице Абая микрорайона "Шанырак"; все дома, расположенные между № 18-44 по улице Нефтяников.
Избирательный участок № 92
Центр: микрорайон "Шугыла" города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Начальная школа № 12" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области".
Граница: дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/9, 10, 11, 12, 13, 14/15, 16/17 в микрорайоне "Шугыла".
Избирательный участок № 93
Центр: микрорайон "Шугыла" города Жанаозен, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Мангистауский областной высший медицинский колледж" Управления здравоохранения Мангистауской области".
Граница: дома №№ 21А, 21Б, 23А, 23Б, 24А, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 в микрорайоне "Шугыла".
Избирательный участок № 94
Центр: микрорайон "Шугыла" города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 2" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области".
Граница: дома №№ 18/19, 20, 21, 22, 23, 24/26, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 в микрорайоне "Шугыла".
Избирательный участок № 95
Центр: микрорайон "Рауан" города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 22" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области".

Шекарасы: "Рауан" шағын ауданында орналасқан барлық үйлер; "Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 5548 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі; "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "51809 Г әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
№ 96 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының Қызылсай ауылы, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "Сүгір Бегендікұлы атындағы №4 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қызылсай ауылындағы Оңтүстік ауылы, Бұрғышы, Құрманғазы, Жеңіске 40 жыл, Қазақстан, Жамбыл Жабаев, Қаныш Сатбаев, Бейбітшілік, Махамбет Өтемісұлы, Мұрат Өскімбаев, Тұрар Рысқұлов, Ғани Мұратбаев, Исатай Тайманов, 17 көше, Шара Жиенқұлова, Балабақша, Жаңақұрылыс, Алуаш Дүйсенбаев, Жұмаберген Қаспаев, Қадырбай Аманиязов, Сүгір, Арай көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 97 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының "Көктем" шағын ауданы, "Маңғыстау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының "Жаңаөзен қалалық № 2 балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Рахат ауылының "Ақсу" шағын ауданында орналасқан Нұрғиса Тілендиев, Омар Бисалиев, Бөкен би, №3 көшелеріндегі барлық үйлер; Рахат ауылының "Рахат" шағын ауданындағы Саяжай, Балауса, Гүлдер, Гүлмайса көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 98 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының "Көктем" шағын ауданы, "Маңғыстау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының "Жаңаөзен қалалық № 2 балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Рахат ауылының "Рахат" шағын ауданындағы Өтеп Балғымбаев көшесінің барлық үйлері; Бәйшешек, Жемісті, Лалагүл, Алмалы көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 99 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының Рахат ауылындағы "Ақсу" шағын ауданы, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "№15 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Рахат ауылының "Рахат" шағын ауданындағы Көкорай, Самал, Сандуғаш, Қызғалдақ көшелеріндегі барлық үйлер; Түлкібай Айдаров көшесіндегі үйлер; Рахат ауылының "Ақсу" шағын ауданындағы Алексей Павлович Еремин, Маршал Абдыхалықов көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 100 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының Рахат ауылындағы "Ақсу" шағын ауданы, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "№15 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Рахат ауылының "Ақсу" шағын ауданындағы Өтепқали Тәжіғалиев, Әбілхайыр хан, Жарылғасын Дәуітов, Мұрат Қайырлиев, Төлеген Қағазов, Ерменбет би көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 101 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының Рахат ауылындағы "Ақсу" шағын ауданы, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 18 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Рахат ауылының "Ақсу" шағын ауданындағы Ақкетік, Қызылқұм, Мұхтар Әуезов, Смағұл Сейтқазиев, Еділхан Таймасов көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 102 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының Рахат ауылындағы "Ақсу" шағын ауданы, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 18 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Рахат ауылының "Ақсу" шағын ауданындағы Басығара Тұрниязұлы, Сауысқан, Бауыржан Момышұлы, Маната көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 103 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының Рахат ауылындағы "Ақсу" шағын ауданының №9В көшесі, "Жаңаөзен политехникалық колледжі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Шекарасы: Рахат ауылының "Ақсу" шағын ауданындағы Жосалы, Үстірт, Жеңіс, Мәтжан би, Шоғыр Бөлтекұлы көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 104 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының Кендірлі ауылындағы "Жұлдыз" шағын ауданы, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "№21 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Границы: все дома, расположенные в микрорайоне "Рауан"; республиканское государственное учреждение "Воинская часть 5548 Национальной гвардии Республики Казахстан"; республиканское государственное учреждение "Войсковая часть 51809 Г" Министерства обороны Республики Казахстан".
Избирательный участок № 96
Центр: село Кызылсай города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 4 имени Сугира Бегендикулы" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области".
Граница: все дома по улицам Южный аул, Бургышы, Курмангазы, 40 лет Победы, Казахстан, Жамбыл Жабаева, Каныш Сатбаева, Бейбитшилик, Махамбет Утемисулы, Мурат Ускимбаева, Турар Рыскулова, Гани Муратбаева, Исатай Тайманова, 17 улица, Шары Жиенкуловой, Балабакша, Новостройка, Алуаш Дуйсенбаева, Жумаберген Каспаева, Кадырбай Аманиязова, Сугира, Арая в селе Кызылсай.
Избирательный участок № 97
Центр: микрорайон "Коктем" города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа № 2 города Жанаозен" Управления физической культуры и спорта Мангистауской области".
Границы: все дома по улицам Нургисы Тлендиева, Омара Бисалиева, Бокен би, № 3 расположенные в микрорайоне "Аксу" села Рахат; все дома по улицам Саяжай, Балауса, Гулдер, Гулмайса в микрорайоне "Рахат" села Рахат.
Избирательный участок № 98
Центр: микрорайон "Коктем" города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа № 2 города Жанаозен" Управления физической культуры и спорта Мангистауской области".
Граница: все дома по улице Отепа Балгымбаева; все дома по улицам Байшешек, Жемисти, Лалагул, Алмалы в микрорайоне "Рахат" села Рахат.
Избирательный участок № 99
Центр: микрорайон "Аксу" в селе Рахат города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 15" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области".
Граница: все дома по улицам Кокорай, Самал, Сандугаш, Кызгалдак в микрорайоне "Рахат" села Рахат; дома по улице Тукибая Айдарова; все дома по улицам Алексея Павловича Еремина, Маршала Абдыхалыкова в микрорайоне "Аксу" села Рахат.
Избирательный участок № 100
Центр: микрорайон "Аксу" в селе Рахат города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 15" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области".
Граница: все дома по улицам Отепкали Тажигалиева, Абылхайыр хана, Жарылгасына Даутова, Мурата Кайырлиева, Толегена Кагазова, Ерменбет би в микрорайоне "Аксу" села Рахат.
Избирательный участок № 101
Центр: микрорайон "Аксу" в селе Рахат города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 18" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области".
Граница: все дома по улицам, Аккетик, Кызылкум, Мухтара Ауезова, Смагула Сейтказиева, Едилхана Таймасова в микрорайоне "Аксу" села Рахат.
Избирательный участок № 102
Центр: микрорайон "Аксу" в селе Рахат города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 18" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области".
Граница: все дома по улицам Басыгара Турниязулы, Сауыскана, Бауыржана Момышулы, Маната в микрорайоне "Аксу" села Рахат.
Избирательный участок № 103
Центр: улица № 9В микрорайона "Аксу" в селе Рахат города Жанаозен, товарищество с ограниченной ответственностью "Жаңаөзен политехникалық колледжі".
Граница: все дома по улицам Жосалы, Устюрт, Женис, Матжан би, Шогыра Болтекулы в микрорайоне "Аксу" села Рахат.
Избирательный участок № 104
Центр: микрорайон "Жулдыз" в селе Кендерли города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 21" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области".

Шекарасы: Кендірлі ауылындағы "Жұлдыз" шағын ауданының Жыңғылды көшесіндегі №№ 1-100 аралығында орналасқан үйлер, Көкесем көшесіндегі №№1 - 100 аралығында орналасқан үйлер, Нұрберген Қарабашев көшесіндегі №№ 1 - 100 аралығында орналасқан үйлер, Саура көшесіндегі №№1 - 100 аралығында орналасқан үйлер, Қараған Босаға көшесіндегі №№1 - 100 аралығында орналасқан үйлер, Исан Түбек көшесіндегі №№1 - 100 аралығында орналасқан үйлер, Шерқала көшесіндегі №№1 - 100 аралығында орналасқан үйлер және №№102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120 үйлер, Отпан көшесіндегі №№1 - 120 аралығында орналасқан үйлер.
№ 105 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының Рахат ауылындағы "Мерей" шағын ауданы, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 9 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Рахат ауылының "Мерей" шағын ауданындағы Шоғы батыр, Өмірзақ Нұрбаев, Қиту Бекжанов, Аль-Фараби, Дінмұханбет Қонаев, Жайлаубай Тлеуов, Н. Тілеубергенова, Баласұғын Жүсіп, Қорқыт ата көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 106 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының Кендірлі ауылындағы "Жұлдыз" шағын ауданы, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "№23 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Кендірлі ауылындағы "Жұлдыз" шағын ауданының Жыңғылды көшесіндегі №№101 - 360 аралығында орналасқан үйлер, Көкесем көшесіндегі №№101 - 360 аралығында орналасқан үйлер, Нұрберген Қарабашев көшесіндегі №№101 - 360 аралығында орналасқан үйлер, Саура көшесіндегі №№101 - 359 аралығында орналасқан үйлер, Қараған Босаға көшесіндегі №№101 - 339 аралығында орналасқан үйлер, Исан Түбек көшесіндегі №№101 - 319 аралығында орналасқан үйлер, Шерқала көшесіндегі №№ 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119 үйлер және №№121 - 320 аралығында орналасқан үйлер, Отпан көшесіндегі №№121 - 319 аралығында орналасқан үйлер.
№ 107 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының Қызылсай ауылы, "Қызылсай ауылы әкімі аппаратының "Ұзақбай Жырау Қазжанұлы" атындағы жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Қызылсай ауылындағы Жоғарғы ауыл, Абай, Тынымбай Опиев, Қуат Серікбаев, Шам Қожбанов, Оңдасын Отаралиев, Бақтыбай Борсанов, Бисалы Бабаханов, Қарабалин Қараушан, Бәйімбет Қойлыбаев, Оразғали Оңғарбаев, Жексенбай Исаев, Жылгелді Теңізбайұлы, Досат Мұстафаұлы, Майлан Шолтаманұлы, Тастемір Шыршығұлұлы, Әділ Өтеғұлұлы көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 108 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының Рахат ауылындағы "Мерей" шағын ауданы, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 9 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Граница: дома, расположенные между №№ 1- 100 по улице Жынгылды, дома, расположенные между №№ 1 - 100 по улице Кокесем, дома, расположенные между №№ 1 - 100 по улице Нурбергена Карабашева, дома, расположенные между №№ 1 - 100 по улице Саура , дома, расположенные между №№ 1 - 100 по улице Караган Босага, дома, расположенные между №№ 1 - 100 по улице Исана Тубека, дома, расположенные между №№ 1 - 100 по улице Шеркала и дома №№ 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, дома, расположенные между №№ 1 - 120 по улице Отпан микрорайона "Жулдыз" в селе Кендерли.
Избирательный участок № 105
Центр: микрорайон "Мерей" в селе Рахат города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 9" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома по улицам Шогы батыра, Омирзак Нурбаева, Киту Бекжанова, Аль-Фараби, Динмуханбет Конаева, Жайлаубай Тлеуова, Н. Тилеубергенова, Баласугын Жусип, Коркыт ата в микрорайоне "Мерей" села Рахат.
Избирательный участок № 106
Центр: микрорайон "Жулдыз" в селе Кендерли города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №23" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области".
Граница: дома, расположенные между №№ 101 - 360 по улице Жынгылды, дома, расположенные между №№ 101 - 360 по улице Көкесем, дома, расположенные между №№101 - 360 по улице Нурбергена Қарабашева, дома, расположенные между №№ 101 - 359 по улице Саура, дома, расположенные между №№ 101 - 339 по улице Караган Босага, дома, расположенные между №№ 101 - 319 по улице Исана Тубека, дома №№ 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119 и дома, расположенные между №№ 121 - 320 по улице Шеркала, дома, расположенные между № № 121 - 319 по улице Отпан микрорайона "Жулдыз" в селе Кендерли.
Избирательный участок № 107
Центр: село Кызылсай города Жанаозен, государственное коммунальное казенное предприятие на праве оперативного управления имени "Узакбай Жырау Казжанулы" аппарат акима села Кызылсай".
Граница: все дома по улицам Верхний аул, Абая, Тынымбая Опиева, Куата Серикбаева, Шама Кожбанова, Ондасына Отаралиева, Бактыбая Борсанова, Бисалы Бабаханова, Карабалина Караушана, Байимбета Койлыбаева, Оразгали Онгарбаева, Жексенбая Исаева, Жылгельды Тенизбайулы, Досата Мустафаулы, Майлана Шолтаманулы, Тастемира Шыршыгулулы, Адиля Утегулулы в селе Кызылсай.
Избирательный участок № 108
Центр: микрорайон "Мерей" в селе Рахат города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 9" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области".

Шекарасы: Рахат ауылының "Мерей" шағын ауданындағы Мұстафа Өзітүрік, Сәнжан Боранбаев, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 109 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының Кендірлі ауылындағы "Жұлдыз" шағын ауданы, Кендірлі ауылы әкімі аппаратының "Кендірлі ауылдық мәдениет үйі" жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Кендірлі ауылының "Жұлдыз" шағын ауданындағы Даулеткерей, Бейбарыс Сұлтан, Ер Бегей, Есір Айшуақұлы, Жалғас Айтенов көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 271 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының "Арай" шағын ауданы, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "№5 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Мамыр" шағын ауданындағы Ноқат Дербисов, Есенғали Бөкенбаев, Жаманқара Иса, Абыз Тілеген, Халел Өзбекқалиев, Ер Төлеп көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 272 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының "Бостандық" шағын ауданы, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "Мұрат Өскенбаев атындағы Балалар музыка мектебі" жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: "Мұнайлы" шағын ауданының барлық үйлері; "Шаңырақ" шағын ауданының Губкин көшесіндегі үйлер; "Шаңырақ" шағын ауданының Абай көшесіндегі № 1-7 аралығында орналасқан үйлер; Мұнайшы көшесіндегі № 1-17 аралығында орналасқан үйлер; "Мұнайлы" шағын ауданындағы Меңдулла Губайдуллин, Қалидолла Нұрғалиев, Орынбай Бердығожин, Дмитрий Клинчев, Мейрамғали Бисекенов, Бегеніш Әбілханов, Бітім Қыдырбаев, Дүйсенбай Бисекенов, Қонай батыр, №9а, Сағынтай Ысқақов, Сәтібай Қылышбаев, Қуанғали Сарбөпеев көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 283 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының Рахат ауылындағы "Мерей" шағын ауданы, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 25 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Рахат ауылының "Мерей" шағын ауданындағы 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 көшелеріндегі барлық үйлер.
Жаңаөзен қаласы әкімінің 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 1 шешіміне 2 қосымша
Жаңаөзен қаласы әкімінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Жаңаөзен қаласы әкімінің 2015 жылғы 18 ақпандағы №10 "Жаңаөзен қаласы, Теңге, Қызылсай және Рахат ауылдары бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2622 болып тіркелген, 2015 жылғы 25 ақпандағы "Жаңаөзен" газетінде жарияланған).

Границы: все дома по улицам Мустафа Озтурук, Санжан Боранбаева, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 в микрорайоне "Мерей" села Рахат.
Избирательный участок № 109
Центр: микрорайон "Жулдыз" в селе Кендерли города Жанаозен, государственное коммунальное казенное предприятие на праве оперативного управления "Дом культуры села Кендерли" аппарат акима села Кендерли".
Граница: все дома по улицам Даулеткерей, Бейбарыс Султан, Ер Бегей, Есир Айшуакулы, Жалгас Айтенова в микрорайоне "Жулдыз" села Кендерли.
Избирательный участок № 271
Центр: микрорайон "Арай" города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №5" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области".
Граница: все дома по улицам Ноката Дербисова, Есенгали Бокенбаева, Жаманкары Иса, Абыза Тилегена, Халела Озбеккалиева, Ер Толепа в микрорайоне "Мамыр".
Избирательный участок № 272
Центр: микрорайон "Бостандык" города Жанаозен, государственное коммунальное казенное предприятие на праве оперативного управления "Детская музыкальная школа имени Мурата Оскенбаева" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области".
Граница: все дома микрорайона "Мунайлы"; дома по улице Губкина микрорайона "Шанырак"; дома, расположенные между № 1-7 по улице Абая микрорайона "Шанырак"; дома, расположенные между № 1-17 по улице Мунайшы; все дома по улицам Мендулла Губайдуллина, Калидоллы Нургалиева, Орынбая Бердыгожина, Дмитрия Клинчева, Мейрамгали Бисекенова, Бегениша Абильханова, Битима Кыдырбаева, Дуйсенбая Бисекенова, Конай батыра, № 9 а, Сагинтая Искакова, Сатибая Кылышбаева, Куангали Сарбопеева в микрорайоне "Мунайлы".
Избирательный участок № 283
Центр: микрорайон "Мерей" в селе Рахат города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 25" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области".
Границы: все дома по улицам 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 в микрорайоне "Мерей" села Рахат.
Приложение 2 к решению акима города Жанаозен от 10 января 2019 года №1
Перечень утративших силу некоторых решений акима города Жанаозен
1. Решение акима города Жанаозен от 18 февраля 2015 года № 10 "Об образовании избирательных участков по городу Жанаозен, сел Тенге, Кызылсай и Рахат" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2622, опубликовано в газете "Жаңаөзен" от 25 февраля 2015 года).

2. Жаңаөзен қаласы әкімінің 2015 жылғы 10 маусымдағы №28 "Жаңаөзен қаласы әкімінің "Жаңаөзен қаласы, Теңге, Қызылсай және Рахат ауылдары бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" 18 ақпан 2015 жылғы №10 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2744 болып тіркелген, 2015 жылғы 30 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. Жаңаөзен қаласы әкімінің 2015 жылғы 22 қазандағы №65 "Жаңаөзен қаласы әкімінің "Жаңаөзен қаласы, Теңге, Қызылсай және Рахат ауылдары бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" 2015 жылғы 18 ақпандағы №10 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2853 болып тіркелген, 2015 жылғы 9 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

2. Решение акима города Жанаозен от 10 июня 2015 года № 28 "О внесении изменений и дополнений в решение акима города Жанаозен от 18 февраля 2015 года №10 "Об образовании избирательных участков по городу Жанаозен, сел Тенге, Кызылсай и Рахат" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2744, опубликовано 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет" 30 июня 2015 года).
3. Решение акима города Жанаозен от 22 октября 2015 года № 65 "О внесении изменений в решение акима города Жанаозен от 18 февраля 2015 года № 10 "Об образовании избирательных участков по городу Жанаозен, сел Тенге, Кызылсай и Рахат" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2853, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 9 ноября 2015 года).