Мақаншы ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Мақаншы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 30 желтоқсандағы № 32-232/VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабының 5-тармағына сәйкес, Мақаншы ауданы мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мақаншы ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп қосымшаға сәйкес танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мақаншы ауданы мәслихатанының төрағасы Б.Биболов
Мақаншы ауданы
мәслихатының
2025 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 32-232/VIII шешіміне
қосымша
Мақаншы ауданы мәслихатының күші жойылды деп танылған шешімдерінің тізімі
1. Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 15-92/VIII "Мақаншы ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі, соның ішінде:
1) Мақаншы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 11 сәуірдегі № 19-125/VIII "Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 15-92/VIII "Мақаншы ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі;
2) Мақаншы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 22 мамырдағы № 21-137/VIII "Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 15-92/VIII "Мақаншы ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі;
3) Мақаншы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 18 қыркүйектегі № 25-183/VIII "Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 15-192/VIII "Мақаншы ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі;
4) Мақаншы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 28 қарашадағы № 28-199/VIII "Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 15-92/VIII "Мақаншы ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі.
2. Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 16-100/VIII "Мақаншы ауданы Мақаншы ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі, соның ішінде:
1) Мақаншы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 30 мамырдағы № 22-149/VIII "Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 16-100/VIII "Мақаншы ауданы Мақаншы ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі;
2) Мақаншы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 29 қыркүйектегі № 26-191/VIII "Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 16-100/VIII "Мақаншы ауданы Мақаншы ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі;

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата района Мақаншы
Решение маслихата района Мақаншы области Абай от 30 декабря 2025 года № 32-232/VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Мақаншы РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторых решений маслихат района Мақаншы согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата района Мақаншы Б.Биболов
Приложение
к решению маслихата
района Мақаншы
от 30 декабря 2025 года
№ 32-232/VIII
Список признанных утратившими силу решений маслихата района Мақаншы
1. Решение маслихата района Мақаншы от 23 декабря 2024 года № 15-92/VIII "О бюджете района Мақаншы на 2025-2027 годы", в том числе:
1) решение маслихата района Мақаншы от 11 апреля 2025 года № 19-125/VIII "О внесении изменения в решение маслихата района Мақаншы "О бюджете района Мақаншы на 2025-2027 годы" от 23 декабря 2024 года № 15-92/VIII";
2) решение маслихата района Мақаншы от 22 мая 2025 года № 21-137/VIII "О внесении изменения в решение маслихата района Мақаншы "О бюджете района Мақаншы на 2025-2027 годы" от 23 декабря 2024 года № 15-92/VIII";
3) решение маслихата района Мақаншы от 18 сентября 2025 года № 25-183/VIII "О внесении изменения в решение маслихата района Мақаншы "О бюджете района Мақаншы на 2025-2027 годы" от 23 декабря 2024 года № 15-192/VIII";
4) решение маслихата района Мақаншы от 28 ноября 2025 года № 28-199/VIII "О внесении изменения в решение маслихата района Мақаншы "О бюджете района Мақаншы на 2025-2027 годы" от 23 декабря 2024 года № 15-92/VIII".
2. Решение маслихата района Мақаншы от 30 декабря 2024 года № 16-100/VIII "О бюджете Маканчинского сельского округа района Мақаншы на 2025-2027 годы", в том числе:
1) решение маслихата района Мақаншы от 30 мая 2025 года № 22-149/VIII "О внесении изменения в решение маслихата района Мақаншы от 30 декабря 2024 года № 16-100/VIII "О бюджете Маканчинского сельского округа района Мақаншы на 2025-2027 годы;
2) решение маслихата района Мақаншы от 29 сентября 2025 года № 26-191/VIII "О внесении изменения в решение маслихата района Мақаншы от 30 декабря 2024 года № 16-100/VIII "О бюджете Маканчинского сельского округа района Мақаншы на 2025-2027 годы;

3) Мақаншы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 5 желтоқсандағы № 29-203/VIII "Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 16-100/VIII "Мақаншы ауданы Мақаншы ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі.
3. Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 16-104/VIII "Мақаншы ауданы Қарабұта ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі, соның ішінде:
1) Мақаншы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 30 мамырдағы № 22-155/VIII "Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 16-104/VIII "Мақаншы ауданы Қарабұта ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі;
2) Мақаншы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 5 желтоқсандағы № 29-209/VIII "Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 16-104/VIII "Мақаншы ауданы Қарабұта ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі.
4. Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 16-109/VIII "Мақаншы ауданы Қарабұлақ ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі, соның ішінде:
1) Мақаншы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 30 мамырдағы № 22-151/VIII "Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 16-109/VIII "Мақаншы ауданы Қарабұлақ ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі;
2) Мақаншы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 5 желтоқсандағы № 29-205/VIII "Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 16-109/VIII "Мақаншы ауданы Қарабұлақ ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі.
5. Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 16-102/VIII "Мақаншы ауданы Көктерек ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі, соның ішінде:
1) Мақаншы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 30 мамырдағы № 22-156/VIII "Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 16-102/VIII "Мақаншы ауданы Көктерек ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі;
2) Мақаншы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 5 желтоқсандағы № 29-210/VIII "Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 16-102/VIII "Мақаншы ауданы Көктерек ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі.
6. Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 16-103/VIII "Мақаншы ауданы Келдімұрат ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі, соның ішінде:

3) решение маслихата района Мақаншы от 5 декабря 2025 года № 29-203/VIII "О внесении изменения в решение маслихата района Мақаншы от 30 декабря 2024 года № 16-100/VIII "О бюджете Маканчинского сельского округа района Мақаншы на 2025-2027 годы.
3. Решение маслихата района Мақаншы от 30 декабря 2024 года № 16-104/VIII "О бюджете Карабутинского сельского округа района Мақаншы на 2025-2027 годы", в том числе:
1) решение маслихата района Мақаншы от 30 мая 2025 года № 22-155/VIII "О внесении изменения в решение маслихата района Мақаншы 30 декабря 2024 года № 16-104/VIII "О бюджете Карабутинского сельского округа района Мақаншы на 2025-2027 годы";
2) решение маслихата района Мақаншы от 5 декабря 2025 года № 29-209/VIII "О внесении изменения в решение маслихата района Мақаншы 30 декабря 2024 года № 16-104/VIII "О бюджете Карабутинского сельского округа района Мақаншы на 2025-2027 годы".
4. Решение маслихата района Мақаншы от 30 декабря 2024 года № 16-109/VIII "О бюджете Карабулакского сельского округа района Мақаншы на 2025-2027 годы", в том числе:
1) решение маслихата района Мақаншы от 30 мая 2025 года № 22-151/VIII "О внесении изменения в решение маслихата района Мақаншы 30 декабря 2024 года № 16-109/VIII "О бюджете Карабулакского сельского округа района Мақаншы на 2025-2027 годы";
2) решение маслихата района Мақаншы от 5 декабря 2025 года № 29-205/VIII "О внесении изменения в решение маслихата района Мақаншы 30 декабря 2024 года № 16-109/VIII "О бюджете Карабулакского сельского округа района Мақаншы на 2025-2027 годы".
5. Решение маслихата района Мақаншы от 30 декабря 2024 года № 16-102/VIII "О бюджете Коктерекского сельского округа района Мақаншы на 2025-2027 годы", в том числе:
1) решение маслихата района Мақаншы от 30 мая 2025 года № 22-156/VIII "О внесении изменения в решение маслихата района Мақаншы от 30 декабря 2024 года № 16-102/VIII "О бюджете Коктерекского сельского округа района Мақаншы на 2025-2027 годы";
2) решение маслихата района Мақаншы от 5 декабря 2025 года № 29-210/VIII "О внесении изменения в решение маслихата района Мақаншы от 30 декабря 2024 года № 16-102/VIII "О бюджете Коктерекского сельского округа района Мақаншы на 2025-2027 годы".
6. Решение маслихата района Мақаншы от 30 декабря 2024 года № 16-103/VIII "О бюджете Келдимуратовского сельского округа района Мақаншы на 2025-2027 годы", в том числе:

1) Мақаншы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 30 мамырдағы № 22-150/VIII "Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 16-103/VIII "Мақаншы ауданы Келдімұрат ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі;
2) Мақаншы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 5 желтоқсандағы № 29-204/VIII "Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 16-103/VIII "Мақаншы ауданы Келдімұрат ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі.
7. Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 16-110/VIII "Мақаншы ауданы Ақшоқы ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі, соның ішінде:
1) Мақаншы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 30 мамырдағы № 22-148/VIII "Мақаншы ауданы мәслихатының 30 желтоқсандағы № 16-110/VIII "Мақаншы ауданы Ақшоқы ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі;
2) Мақаншы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 5 желтоқсандағы № 29-202/VIII "Мақаншы ауданы мәслихатының 30 желтоқсандағы № 16-110/VIII "Мақаншы ауданы Ақшоқы ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі.
8. Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 16-105/VIII "Мақаншы ауданы Бахты ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі, соның ішінде:
1) Мақаншы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 30 мамырдағы № 22-147/VIII "Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 16-105/VIII "Мақаншы ауданы Бахты ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі;
2)Мақаншы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 5 желтоқсандағы № 29-201/VIII "Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 16-105/VIII "Мақаншы ауданы Бахты ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі.
9. Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 16-101/VIII "Мақаншы ауданы Қаратұма ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі, соның ішінде:
1) Мақаншы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 30 мамырдағы № 22-152/VIII "Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 16-101/VIII "Мақаншы ауданы Қаратұма ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі;
2) Мақаншы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 5 желтоқсандағы № 29-206/VIII "Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 16-101/VIII "Мақаншы ауданы Қаратұма ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі.

1) решение маслихата района Мақаншы от 30 мая 2025 года № 22-150/VIII "О внесении изменения в решение маслихата района Мақаншы от 30 декабря 2024 года № 16-103/VIII "О бюджете Келдимуратовского сельского округа района Мақаншы на 2025-2027 годы";
2) решение маслихата района Мақаншы от 5 декабря 2025 года № 29-204/VIII "О внесении изменения в решение маслихата района Мақаншы от 30 декабря 2024 года № 16-103/VIII "О бюджете Келдимуратовского сельского округа района Мақаншы на 2025-2027 годы".
7. Решение маслихата района Мақаншы от 30 декабря 2024 года № 16-110/VIII "О бюджете Акшокинского сельского округа района Мақаншы на 2025-2027 годы", в том числе:
1) решение маслихата района Мақаншы от 30 мая 2025 года №22-148/VIII "О внесении изменений в решение маслихата района Мақаншы от 30 декабря 2024 года № 16-110/VIII "О бюджете Акшокинского сельского округа района Мақаншы на 2025-2027 годы";
2) решение маслихата района Мақаншы от 5 декабря 2025 года № 29-202/VIII "О внесении изменения в решение маслихата района Мақаншы от 30 декабря 2024 года № 16-110/VIII "О бюджете Акшокинского сельского округа района Мақаншы на 2025-2027 годы".
8. Решение маслихата района Мақаншы от 30 декабря 2024 года № 16-105/VIII "О бюджете Бахтинского сельского округа района Мақаншы на 2025-2027 годы", в том числе:
1) решение маслихата района Мақаншы от 30 мая 2025 года №22-147/VIII "О внесении изменения в решение маслихата района Мақаншы от 30 декабря 2024 года № 16-105/VIII "О бюджете Бахтинского сельского округа района Мақаншы на 2025-2027 годы";
2) решение маслихата района Мақаншы от 5 декабря 2025 года № 29-201/VIII "О внесении изменения в решение маслихата района Мақаншы от 30 декабря 2024 года № 16-105/VIII "О бюджете Бахтинского сельского округа района Мақаншы на 2025-2027 годы".
9. Решение маслихата района Мақаншы от 30 декабря 2024 года № 16-101/VIII "О бюджете Каратуминского сельского округа района Мақаншы на 2025-2027 годы", в том числе:
1) решение маслихата района Мақаншы от 30 мая 2025 года №22-152/VIII "О внесении изменения в решение маслихата района Мақаншы от 30 декабря 2024 года № 16-101/VIII "О бюджете Каратуминского сельского округа района Мақаншы на 2025-2027 годы";
2) решение маслихата района Мақаншы от 5 декабря 2025 года № 29-206/VIII "О внесении изменения в решение маслихата района Мақаншы от 30 декабря 2024 года № 16-101/VIII "О бюджете Каратуминского сельского округа района Мақаншы на 2025-2027 годы".

10. Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 16-108/VIII "Мақаншы ауданы Қабанбай ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі, соның ішінде:
1) Мақаншы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 30 мамырдағы № 22-153/VIII "Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 16-108/VIII "Мақаншы ауданы Қабанбай ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі;
2) Мақаншы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 29 қыркүйектегі № 26-189/VIII "Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 16-108/VIII "Мақаншы ауданы Қабанбай ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі;
3) Мақаншы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 5 желтоқсандағы № 29-207/VIII "Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 16-108/VIII "Мақаншы ауданы Қабанбай ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі.
11. Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 16-106/VIII "Мақаншы ауданы Қаратал ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі, соның ішінде:
1) Мақаншы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 30 мамырдағы № 22-154/VIII "Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 16-106/VIII "Мақаншы ауданы Қаратал ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі;
2) Мақаншы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 5 желтоқсандағы № 29-208/VIII "Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 16-106/VIII "Мақаншы ауданы Қаратал ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі.
12. Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 16-107/VIII "Мақаншы ауданы Көктал ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі, соның ішінде:
1) Мақаншы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 30 мамырдағы № 22-157/VIII "Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 16-107/VIII "Мақаншы ауданы Көктал ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі;
2) Мақаншы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 29 қыркүйектегі № 26-190/VIII "Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 16-107/VIII "Мақаншы ауданы Көктал ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі;
3) Мақаншы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 5 желтоқсандағы № 29-211/VIII "Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 16-107/VIII "Мақаншы ауданы Көктал ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі.

10. Решение маслихата района Мақаншы от 30 декабря 2024 года № 16-108/VIII "О бюджете Кабанбайского сельского округа района Мақаншы на 2025-2027 годы", в том числе:
1) решение маслихата района Мақаншы от 30 мая 2025 года №22-153/VIII "О внесении изменений в решение маслихата района Мақаншы от 30 декабря 2024 года № 16-108/VIII "О бюджете Кабанбайского сельского округа района Мақаншы на 2025-2027 годы";
2) решение маслихата района Мақаншы от 29 сентября 2025 года № 26-189/VIII "О внесении изменения в решение маслихата района Мақаншы от 30 декабря 2024 года № 16-108/VIII "О бюджете Кабанбайского сельского округа района Мақаншы на 2025-2027 годы";
3) решение маслихата района Мақаншы от 5 декабря 2024 года № 29-207/VIII "О внесении изменений в решение маслихата района Мақаншы от 30 декабря 2024 года № 16-108/VIII "О бюджете Кабанбайского сельского округа района Мақаншы на 2025-2027 годы".
11. Решение маслихата района Мақаншы от 30 декабря 2024 года № 16-106/VIII "О бюджете Каратальского сельского округа района Мақаншы на 2025-2027 годы", в том числе:
1) решение маслихата района Мақаншы от 30 мая 2025 года №22-154/VIII "О внесении изменений в решение маслихата района Мақаншы от 30 декабря 2024 года № 16-106/VIII "О бюджете Каратальского сельского округа района Мақаншы на 2025-2027 годы";
2) решение маслихата района Мақаншы от 5 декабря 2025 года № 29-208/VIII "О внесении изменения в решение маслихата района Мақаншы от 30 декабря 2024 года № 16-106/VIII "О бюджете Каратальского сельского округа района Мақаншы на 2025-2027 годы".
12. Решение маслихата района Мақаншы от 30 декабря 2024 года № 16-107/VIII "О бюджете Коктальского сельского округа района Мақаншы на 2025-2027 годы", в том числе:
1) решение маслихата района Мақаншы от 30 мая 2025 года №22-157/VIII "О внесении изменения в решение маслихата района Мақаншы от 30 декабря 2024 года № 16-107/VIII "О бюджете Коктальского сельского округа района Мақаншы на 2025-2027 годы";
2) решение маслихата района Мақаншы от 29 сентября 2025 года № 26-190/VIII "О внесении изменений в решение маслихата района Мақаншы от 30 декабря 2024 года № 16-107/VIII "О бюджете Коктальского сельского округа района Мақаншы на 2025-2027 годы";
3) решение маслихата района Мақаншы от 5 декабря 2025 года № 29-211/VIII "О внесении изменения в решение маслихата района Мақаншы от 30 декабря 2024 года № 16-107/VIII "О бюджете Коктальского сельского округа района Мақаншы на 2025-2027 годы".