Үржар аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 31-650/VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабы 5 тармағына сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ :
1. Үржар аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші қосымшаға сәйкес жойылсын.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Үржар аудандық мәслихатының төрағасы А. Омаров
Үржар аудандық мәслихатының
2025 жылғы 26 желтоқсандағы
№31-650/VIII шешіміне
қосымша
Үржар аудандық мәслихатының күші жойылған шешімдерінің тізбесі
1. Үржар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы №21-401/VIII "Үржар ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы", соның ішінде:
1) Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 сәуіріндегі №24-463/VIII "Үржар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 21-401/VIII "Үржар ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы";
2) Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 10 шілдедегі №25-513/VIII "Үржар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 21-401/VIII "Үржар ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы";
3) Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 тамызындағы №26-523/VIII "Үржар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 21-401/VIII "Үржар ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы";
4) Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 15 қазанындағы №28-547VIII "Үржар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 21-401/VIII "Үржар ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы";
5) Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 05 желтоқсанындағы №30-603/VIII "Үржар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 21-401/VIII "Үржар ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы".
2. Үржар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы №21-412/VIІI "Үржар ауданы Ақжар ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" (2025 жылы 09 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі, соның ішінде;
1) Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 29 сәуірдегі №24-464/VIІI Үржар аудандық маслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсанда №21-412/VIІI "Үржар ауданы Ақжар ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы шешімі (2025 жылы 06 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых решений Урджарского районного маслихата
Решение Урджарского районного маслихата области Абай от 26 декабря 2025 года № 31-650/VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторых решений Урджарского районного маслихата согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Урджарского районного маслихата А. Омаров
Приложение к решению
Урджарского районного
маслихата
N31- 650/VIII
от 26 декабря 2025 года
Перечень признанных утратившим силу решения Урджарского районного маслихата
1. Решение Урджарского районного маслихата №21-401/VIII от 24 декабря 2024 года "О бюджете Урджарского района на 2025-2027 годы", в том числе:
1) Решение Урджарского районного маслихата №24-463/VIII от 23 апреля 2025 года "О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата №21-401/VIII от 24 декабря 2023 года "О бюджете Урджарского района на 2025-2027 годы";
2) Решение Урджарского районного маслихата №25-513/VIII от 10 июля 2025 года "О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата №21-401/VIII от 24 декабря 2024 года "О бюджете Урджарского района на 2025-2027 годы";
3) Решение Урджарского районного маслихата №26-523/VIII от 19 августа 2025 года "О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата №21-401/VIII от 24 декабря 2024 года "О бюджете Урджарского района на 2025-2027 годы";
4) Решение Урджарского районного маслихата №28-547/VIII от 15 октября 2025 года "О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата №21-401/VIII от 24 декабря 2024 года "О бюджете Урджарского района на 2025-2027 годы";
5) Решение Урджарского районного маслихата №30-603/VIII от 05 декабря 2025 года "О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата №21-401/VIII от 24 декабря 2024 года "О бюджете Урджарского района на 2025-2027 годы".
2. Решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-412/VIІІ "О бюджете Акжарского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 09 января 2025 года), в том числе:
1) Решение Урджарского районного маслихата от 29 апреля 2025 года №24-464/VІIІ "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-412/VIІІ "О бюджете Акжарского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 06 мая 2025 года).

2) Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 қазандағы №28-558/VIІІ Үржар аудандық маслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсанда №21-412/VIІI "Үржар ауданы Ақжар ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы шешімі (2025 жылы 29 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған).
3) Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 09 желтоқсандағы №30-606/VIІІ Үржар аудандық маслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсанда №21-412/VIІI "Үржар ауданы Ақжар ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы шешімі (2025 жылы 09 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған).
3. Үржар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсанда №21-413/VIІI "Үржар ауданы Алтыншоқы ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" (2025 жылы 09 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі, соның ішінде;
1) Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 29 сәуірдегі №24-465/VIІI "Үржар аудандық маслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсанда №21-413/VIІI "Үржар ауданы Алтыншоқы ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы шешімі" (2025 жылы 05 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2) Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 қазандағы №28-559/VIІI "Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 27 желтоқсанда №21-413/VIІI "Үржар ауданы Алтыншоқы ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы шешімі" (2025 жылы 29 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық жылғы 24 қазандағы №28-559/VIІІ Үржар аудандық маслихатының 2024 жыл түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған).
4. Үржар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсанда №21-414/VIІI "Үржар ауданы Барқытбел ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі" (2025 жылы 09 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі, соның ішінде;
1) Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 29 сәуірдегі №24-466/VIІI "Үржар аудандық маслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсанда №21-414/VIІI "Үржар ауданы Барқытбел ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы шешімі" (2025 жылы 05 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған);

2) Решение Урджарского районного маслихата от 24 октября 2025 года № 28-558/VIII "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-412/VIІІ "О бюджете Акжарского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 октября 2025 года);
3) Решение Урджарского районного маслихата от 09 декабря 2025 года № 30-606/VIII "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-412/VIІІ "О бюджете Акжарского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 09 декабря 2025 года).
3. Решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-413/VIІІ "О бюджете Алтыншокинского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 09 января 2025 года), в том числе:
1) Решение Урджарского районного маслихата от 29 апреля 2025 года №24-465/VІIІ "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-413/VIІІ "О бюджете Алтыншокинского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 05 мая 2025 года).
2) Решение Урджарского районного маслихата от 24 октября 2025 года № 28-559/VIII "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-413/VIІІ "О бюджете Алтыншокинского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 октября 2025 года).
4. Решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-414/VIІІ "О бюджете Баркытбельского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 09 января 2025 года), в том числе:
1) Решение Урджарского районного маслихата от 29 апреля 2025 года №24-466/VІIІ "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-414/VIІІ "О бюджете Баркытбельского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 05 мая 2025 года).

2) Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 шілдедегі №25-515/VIІІ "Үржар аудандық маслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсанда №21-414/VIІI "Үржар ауданы Барқытбел ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы шешімі" (2025 жылы 22 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған).
3) Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 09 желтоқсандағы №30-607/VIІІ "Үржар аудандық маслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсанда №21-414/VIІI "Үржар ауданы Барқытбел ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы шешімі" (2025 жылы 09 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған).
5. Үржар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсанда №21-415/VIІI "Үржар ауданы Бестерек ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" (2025 жылы 09 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі, соның ішінде;
1)Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 29 сәуірдегі №24-467/VIІI "Үржар аудандық маслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсанда №21-415/VIІI "Үржар ауданы Бестерек ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы шешімі" (2025 жылы 06 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2) Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 қазандағы №28-560/VIІІ "Үржар аудандық маслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсанда №21-415/VIІI "Үржар ауданы Бестерек ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы шешімі" (2025 жылы 29 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған).
6. Үржар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы №21-416/VIІI "Үржар ауданы Егінсу ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" (2025 жылы 09 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі, соның ішінде;
1) Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 29 сәуірдегі №24-468/VIІI Үржар аудандық маслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсанда №21-416/VIІI "Үржар ауданы Егінсу ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы шешімі (2025 жылы 06 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған);

2) Решение Урджарского районного маслихата от 18 июля 2025 года № 25-515/VIII "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-414/VIІІ "О бюджете Баркытбельского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 22 июля 2025 года);
3) Решение Урджарского районного маслихата от 09 декабря 2025 года № 30-607/VIII "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-414/VIІІ "О бюджете Баркытбельского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 09 декабря 2025 года).
5. Решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-415/VIІІ "О бюджете Бестерекского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 09 января 2025 года), в том числе:
1) Решение Урджарского районного маслихата от 29 апреля 2025 года №24-467/VІIІ "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-415/VIІІ "О бюджете Бестерекского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 06 мая 2025 года).
2) Решение Урджарского районного маслихата от 24 октября 2025 года № 28-560/VIII "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-415/VIІІ "О бюджете Бестерекского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 октября 2025 года).
6. Решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-416/VIІІ "О бюджете Егинсуского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 09 января 2025 года), в том числе:
1) Решение Урджарского районного маслихата от 29 апреля 2025 года №24-468/VІIІ "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-416/VIІІ "О бюджете Егинсуского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 06 мая 2025 года).

2) Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 21 тамыздағы №26-527/VIІІ Үржар аудандық маслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсанда №21-416/VIІI "Үржар ауданы Егінсу ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы шешімі (2025 жылы 25 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған).
3) Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 қазандағы №28-561/VIІІ Үржар аудандық маслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсанда №21-416/VIІI "Үржар ауданы Егінсу ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы шешімі (2025 жылы 29 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған).
4) Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 09 желтоқсандағы №30-608/VIІІ Үржар аудандық маслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсанда №21-416/VIІI "Үржар ауданы Егінсу ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы шешімі (2025 жылы 09 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған).
7. Үржар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсанда № 21-417/VIІI "Үржар ауданы Елтай ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" (2025 жылы 08 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі,соның ішінде;
1) Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 29 сәуірдегі № 24-469/VIІI Үржар аудандық маслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсанда № 21-417/VIІI "Үржар ауданы Елтай ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы шешімі (2025 жылы 06 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2) Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 шілдедегі № 25-516/VIІІ Үржар аудандық маслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсанда № 21-417/VIІI "Үржар ауданы Елтай ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралышешімі (2025 жылы 22 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
3) Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 қазандағы № 28-562/VIІІ Үржар аудандық маслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсанда № 21-417/VIІI "Үржар ауданы Елтай ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралышешімі (2025 жылы 29 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған).

2) Решение Урджарского районного маслихата от 21 августа 2025 года №26-527/VІIІ "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-416/VIІІ "О бюджете Егинсуского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 25 августа 2025 года).
3) Решение Урджарского районного маслихата от 24 октября 2025 года № 28-561/VIII "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-416/VIІІ "О бюджете Егинсуского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 октября 2025 года);
4) Решение Урджарского районного маслихата от 09 декабря 2025 года № 30-608/VIII "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-416/VIІІ "О бюджете Егинсуского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 09 декабря 2025 года).
7. Решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-417/VIІІ "О бюджете Ельтайского сельского округа Урджарского района на 2025-2027годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 08 января 2025 года), в том числе:
1) Решение Урджарского районного маслихата от 29 апреля 2025 года №24-469/VІIІ "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-417/VIІІ "О бюджете Ельтайского сельского округа Урджарского районана 2025-2027годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 06 мая 2025 года).
2) Решение Урджарского районного маслихата от 18 июля 2025 года №25-516/VIII "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-417/VIІІ "О бюджете Ельтайского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 22 июля 2025 года);
3) Решение Урджарского районного маслихата от 24 октября 2025 года №28-562/VIII "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-417/VIІІ "О бюджете Ельтайского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 октября 2025 года).

8. Үржар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы №21-418/VIІI "Үржар ауданы Жаңа тілек ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" (2025 жылы 09 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі, соның ішінде;
1) Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 29 сәуірдегі №24-470/VIІI Үржар аудандық маслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсанда №21-418/VIІI "Үржар ауданы Жаңа тілек ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы шешімі (2025 жылы 06 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2) Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 қазандағы №28-563/VIІІ Үржар аудандық маслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсанда №21-418/VIІI "Үржар ауданы Жаңа тілек ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы шешімі (2025 жылы 29 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған).
3) Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 09 желтоқсандағы №30-609/VIІІ Үржар аудандық маслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсанда №21-418/VIІI "Үржар ауданы Жаңа тілек ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы шешімі (2025 жылы 09 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған).
9. Үржар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсанда №21-419/VIІI "Үржар ауданы Жоғарғы Егінсу ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" (2025 жылы 09 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі, соның ішінде;
1) Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 29 сәуірдегі №24-471/VIІI Үржар аудандық маслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсанда №21-419/VIІI "Үржар ауданы Жоғарғы Егінсу ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы шешімі (2025 жылы 06 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2) Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 қазандағы №28-564/VIІІ "Үржар аудандық маслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсанда №21-419/VIІI "Үржар ауданы Жоғарғы Егінсу ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы шешімі" (2025 жылы 29 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған).

8. Решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-418/VIІІ "О бюджете Жана тилекского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 09 января 2025 года), в том числе:
1) Решение Урджарского районного маслихата от 29 апреля 2025 года №24-470/VІIІ "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-418/VIІІ "О бюджете Жана тилекского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 06 мая 2025 года).
2) Решение Урджарского районного маслихата от 24 октября 2025 года № 28-563/VIII "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-418/VIІІ "О бюджете Жана тилекского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 октября 2025 года);
3) Решение Урджарского районного маслихата от 09 декабря 2025 года № 30-609/VIII "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-418/VIІІ "О бюджете Жана тилекского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 09 декабря 2025 года).
9. Решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-419/VIІІ "О бюджете Жогаргы Егинсуйского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 09 января 2025 года), в том числе:
1) Решение Урджарского районного маслихата от 29 апреля 2025 года №24-471/VІIІ "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-419/VIІІ "О бюджете Жогаргы Егинсуйского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 06 мая 2025 года).
2) Решение Урджарского районного маслихата от 24 октября 2025 года № 28-564/VIII "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-419/VIІІ "О бюджете Жогаргы Егинсуйского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 октября 2025 года).

10. Үржар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсанда №21-420/VIІI "Үржар ауданы Көкөзек ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" (2025 жылы 09 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі, соның ішінде;
1) Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 29 сәуірдегі №24-472/VIІI Үржар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсанда №21-420/VIІI "Үржар ауданы Көкөзек ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы шешімі (2025 жылы 06 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2) Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 21 тамыздағы №26-526/VIІІ Үржар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсанда №21-420/VIІI "Үржар ауданы Көкөзек ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы шешімі (2025 жылы 25 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған).
11. Үржар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсанда №21-421/VIІI "Үржар ауданы Көлденең ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" (2025 жылы 09 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі, соның ішінде;
Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 29 сәуірдегі №24-473/VIІI Үржар аудандық маслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсанда №21-421/VIІI "Үржар ауданы Көлденең ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы шешімі (2025 жылы 06 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған).
12. Үржар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсанда №21-422/VIІI "Үржар ауданы Қарақол ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" (2025 жылы 09 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі, соның ішінде;
1) Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 29 сәуірдегі №24-474/VIІI Үржар аудандық маслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсанда №21-422/VIІI "Үржар ауданы Қарақол ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы шешімі (2025 жылы 06 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған);

10. Решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-420/VIІІ "О бюджете Кокозекского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 09 января 2025 года), в том числе:
1) Решение Урджарского районного маслихата от 29 апреля 2025 года №24-472/VІIІ "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-420/VIІІ "О бюджете Кокозекского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 06 мая 2025 года).
2) Решение Урджарского районного маслихата от 21 августа 2025 года № 26-526/VIII "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-420/VIІІ "О бюджете Кокозекского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 25 августа 2025 года).
11. Решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-421/VIІІ "О бюджете Колдененского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 09 января 2025 года), в том числе:
Решение Урджарского районного маслихата от 29 апреля 2025 года №24-473/VІIІ "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-421/VIІІ "О бюджете Колдененского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 06 мая 2025 года).
12. Решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-422/VIІІ "О бюджете Каракольского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 09 января 2025 года), в том числе:
1) Решение Урджарского районного маслихата от 29 апреля 2025 года №24-474/VІIІ "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-422/VIІІ "О бюджете Каракольского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 06 мая 2025 года).

2) Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 қазандағы №28-569/VIІI Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 27 желтоқсанда №21-422/VIІI "Үржар ауданы Қарақол ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы шешімі (2025 жылы 29 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық жылғы 24 қазандағы №28-569/VIІІ Үржар аудандық маслихатының 2024 жыл түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған).
13. Үржар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсанда №21-423/VIІI "Үржар ауданы Қоңыршәулі ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" (2025 жылы 09 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі, соның ішінде;
1) Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 29 сәуірдегі №24-475/VIІI Үржар аудандық маслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсанда №21-423/VIІI "Үржар ауданы Қоңыршәулі ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы шешімі (2025 жылы 06 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2) Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 шілдедегі №25-517/VIІI Үржар аудандық маслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсанда №21-423/VIІI "Үржар ауданы Қоңыршәулі ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы шешімі (2025 жылы 21 шілдедегі Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
3) Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 қазандағы №28-565/VIІІ Үржар аудандық маслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсанда №21-423/VIІI "Үржар ауданы Қоңыршәулі ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы шешімі (2025 жылы 29 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
4) Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 09 желтоқсандағы №30-612/VIІІ Үржар аудандық маслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсанда №21-423/VIІI "Үржар ауданы Қоңыршәулі ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы шешімі (2025 жылы 09 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған).
14. Үржар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсанда №21-424/VIІI "Үржар ауданы Науалы ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" (2025 жылы 09 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі, соның ішінде;

2) Решение Урджарского районного маслихата от 24 октября 2025 года № 28-569/VIII "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-422/VIІІ "О бюджете Караколького сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 октября 2025 года).
13. Решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-423/VIІІ "О бюджете Коныршаулинского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 09 января 2025 года), в том числе:
1) Решение Урджарского районного маслихата от 29 апреля 2025 года №24-475/VІIІ "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-423/VIІІ "О бюджете Коныршаулинского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 06 мая 2025 года);
2) Решение Урджарского районного маслихата от 18 июля 2025 года № 25-517/VIII "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-423/VIІІ "О бюджете Коныршаулинского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 21 июля 2025 года);
3) Решение Урджарского районного маслихата от 24 октября 2025 года № 28-565/VIII "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-423/VIІІ "О бюджете Коныршаулинского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 октября 2025 года);
4) Решение Урджарского районного маслихата от 09 декабря 2025 года № 30-612/VIII "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-423/VIІІ "О бюджете Коныршаулинского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 09 декабря 2025 года).
14. Решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-424/VIІІ "О бюджете Науалинского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 09 января 2025 года), в том числе:

1) Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 29 сәуірдегі №24-476/VIІI Үржар аудандық маслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсанда №21-424/VIІI "Үржар ауданы Науалы ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы шешімі (2025 жылы 06 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2) Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 қазандағы №28-566/VIІІ Үржар аудандық маслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсанда №21-424/VIІI "Үржар ауданы Науалы ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы шешімі (2025 жылы 29 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған).
15. Үржар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы №21-425/VIІI "Үржар ауданы Салқынбел ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" (2025 жылы 09 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі, соның ішінде;
1) Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 29 сәуірдегі №24-477/VIІI Үржар аудандық маслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсанда №21-425/VIІI "Үржар ауданы Салқынбел ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы шешімі (2025 жылы 06 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2) Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 09 желтоқсандағы №30-610/VIІІ Үржар аудандық маслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсанда №21-425/VIІI "Үржар ауданы Салқынбел ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы шешімі (2025 жылы 09 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған).
16. Үржар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы №21-426/VIІI "Үржар ауданы Үржар ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" (2025 жылы 09 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі, соның ішінде:
1) Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 29 сәуірдегі №24-478/VIІI Үржар аудандық маслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы №21-426/VIІI "Үржар ауданы Үржар ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы шешімі (2025 жылы 06 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған);

1) Решение Урджарского районного маслихата от 29 апреля 2025 года №24-476/VІIІ "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-424/VIІІ "О бюджете Науалинского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 06 мая 2025 года).
2) Решение Урджарского районного маслихата от 24 октября 2025 года № 28-566/VIII "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-424/VIІІ "О бюджете Науалинского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 октября 2025 года).
15. Решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-425/VIІІ "О бюджете Салкынбельского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 09 января 2025 года), в том числе:
1) Решение Урджарского районного маслихата от 29 апреля 2025 года №24-477/VІIІ "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-425/VIІІ "О бюджете Салкынбельского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 06 мая 2025 года).
2) Решение Урджарского районного маслихата от 09 декабря 2025 года № 30-610/VIII "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-425/VIІІ "О бюджете Салкынбельского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 09 декабря 2025 года).
16. Решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-426/VIІІ "О бюджете Урджарского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 09 января 2025 года), в том числе:
1) Решение Урджарского районного маслихата от 29 апреля 2025 года №24-478/VІIІ "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-426/VIІІ "О бюджете Урджарского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 06 мая 2025 года).

2) Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 шілдедегі №25-518/VIІІ Үржар аудандық маслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы №21-426/VIІI "Үржар ауданы Үржар ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы шешімі (2025 жылы 29 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
3) Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 қазандағы №28-567/VIІІ Үржар аудандық маслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы №21-426/VIІI "Үржар ауданы Үржар ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы шешімі (2025 жылы 09 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
4) Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 09 желтоқсандағы №30-611/VIІІ Үржар аудандық маслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы №21-426/VIІI "Үржар ауданы Үржар ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы шешімі (2025 жылы 09 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған).
17. Үржар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсанда №21-427/VIІI "Үржар ауданы Шолпан ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" (2025 жылы 09 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі, соның ішінде;
1) Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 29 сәуірдегі №24-479/VIІI Үржар аудандық маслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсанда №21-427/VIІI "Үржар ауданы Шолпан ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы шешімі (2025 жылы 06 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2) Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 қазандағы №28-568/VIІI Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 27 желтоқсанда №21-427/VIІI "Үржар ауданы Шолпан ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы шешімі (2025 жылы 29 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық жылғы 24 қазандағы №28-565/VIІІ Үржар аудандық маслихатының 2024 жыл түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған).

2) Решение Урджарского районного маслихата от 18 июля 2025 года № 25-518/VIII "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-426/VIІІ "О бюджете Урджарского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 октября 2025 года);
3) Решение Урджарского районного маслихата от 24 октября 2025 года №28-567/VIII "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-426/VIІІ "О бюджете Урджарского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 09 декабря 2025 года);
4) Решение Урджарского районного маслихата от 09 декабря 2025 года №30-611/VIII "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-426/VIІІ "О бюджете Урджарского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 09 декабря 2025 года).
17. Решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-427/VIІІ "О бюджете Шолпанского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 09 января 2025 года), в том числе:
1) Решение Урджарского районного маслихата от 29 апреля 2025 года №24-479/VІIІ "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-427/VIІІ "О бюджете Шолпанского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 06 мая 2025 года).
2) Решение Урджарского районного маслихата от 24 октября 2025 года № 28-568/VIII "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-427/VIІІ "О бюджете Шолпанского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 октября 2025 года).