О внесении изменения в постановление акимата области Жетісу от 8 июня 2023 года № 170 "Об установлении мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях области Жетісу"
Постановление акимата области Жетісу от 28 мая 2025 года № 180. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 2 июня 2025 года № 318-19. Утратило силу постановлением акимата области Жетісу от 9 сентября 2025 года № 276
Сноска. Утратило силу постановлением акимата области Жетісу от 09.09.2025 № 276 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Акимат области Жетісу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области Жетісу от 8 июня 2023 года № 170 "Об установлении мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях области Жетісу" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 182809) следующее изменение:
приложение указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области Жетісу.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Первый заместитель акима А. Жаканбаев
"СОГЛАСОВАНО"
РГУ Департамент санитарно-
эпидемиологического контроля области
Жетісу Комитета санитарно-эпидемиологического
контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
РГУ Департамент экологии по области
Жетісу Комитета экологического регулирования
и контроля Министерства экологии и природных
ресурсов Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
РГУ "Балкаш-Алакольская бассейновая
инспекция по регулированию использования и охране водных
ресурсов" Комитета по водным ресурсам Министерства
экологии и природных ресурсов Республики Казахстан
Приложение к постановлению
акимата области Жетісу
от 28 мая 2025 года № 180
Места для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях области Жетісу
Наименование водного объекта
Место массового отдыха населения
Населенный пункт
Примечание
город Талдыкорган
1
Река Каратал
Городской пляж
город Талдыкорган
Государственный земельный запас
Алакольский район
2
Озеро Алаколь
Пляжи набережной озера Алаколь
село Акши
Государственный земельный запас
3
Озеро Алаколь
Пляжи набережной озера Алаколь
село Коктума
Государственный земельный запас
Сарканский район
4
Озеро Балхаш
Пляжи набережной озера Балхаш
село Лепсы
Государственный земельный запас
город Текели
5
Открытый плавательный бассейн
Городской бассейн
город Текели
Государственный земельный запас

Жетісу облысы әкімдігінің 2023 жылғы 8 маусымдағы "Жетісу облысының су объектiлерi мен су шаруашылығы құрылыстарындағы көпшiлiктiң демалуына, туризм мен спортқа арналған жерлерді белгілеу туралы" № 170 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Жетісу облысы әкімдігінің 2025 жылғы 28 мамырдағы № 180 қаулысы. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2025 жылы 2 маусымда № 318-19 болып тіркелді. Күші жойылды - Жетісу облысы әкімдігінің 2025 жылғы 9 қыркүйектегі № 276 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жетісу облысы әкімдігінің 09.09.2025 № 276 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Жетісу облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жетісу облысы әкімдігінің 2023 жылғы 8 маусымдағы "Жетісу облысының су объектiлерi мен су шаруашылығы құрылыстарындағы көпшiлiктiң демалуына, туризм мен спортқа арналған жерлерді белгілеу туралы" № 170 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 182809 тіркелген) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жетісу облысы әкімдігінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкімнің бірінші орынбасары А. Жаканбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау
министрлігі Санитарлық-эпидиемиологиялық
бақылау Комитетінің Жетісу облысы бойынша
санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті РММ
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы экология және
табиғи ресурстар министрлігі Су ресурстары комитетінің
Су ресурстарын пайдалануды реттеу және қорғау жөніндегі
Алакөл-Балқаш бассейндік инспекциясы РММ
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы экология және
табиғи ресурстар министрлігі Экологиялық
реттеу және бақылау комитетінің Жетісу облысы
бойынша экология департаменті РММ
Жетісу облысы әкімдігінің
2025 жылғы 28 мамырдағы № 180
қаулысына қосымша
Жетісу облысының су объектiлерi мен су шаруашылығы құрылыстарындағы көпшiлiктiң демалуына, туризм мен спортқа арналған жерлері
Су объектісінің атауы
Халықтың жаппай демалу орындары
Елді мекен
Ескертпе
Талдықорған қаласы
1
Қаратал өзені
Қалалық жағажай
Талдықорған қаласы
Мемлекеттік
жер қоры
Алакөл ауданы
2
Алакөл көлі
Алакөл көлі жағалауының жағажайлары
Ақши ауылы
Мемлекеттік
жер қоры
3
Алакөл көлі
Алакөл көлі жағалауының жағажайлары
Көктұма ауылы
Мемлекеттік
жер қоры
Сарқан ауданы
4
Балқаш көлі
Балқаш көлі жағалауының жағажайлары
Лепсі ауылы
Мемлекеттік
жер қоры
Текелі қаласы
5
Ашық жүзу бассейні
Қалалық бассейн
Текелі қаласы
Мемлекеттік жер қоры