Об утверждении размера и Правил оказания жилищной помощи в городе Караганда
Решение Карагандинского городского маслихата от 3 июля 2024 года № 165. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 5 июля 2024 года № 6622-09.
Сноска. Заголовок решения - в редакции решения Карагандинского городского маслихата от 27.08.2025 № 292 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра промышленности и строительства Республики Казахстан от 8 декабря 2023 года № 117 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 33763), Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить размер и Правила оказания жилищной помощи в городе Караганда
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Карагандинского городского маслихата от 27.08.2025 № 292 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
2. Признать утратившими силу некоторые решения Карагандинского городского маслихата согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель А. Букенов
Приложение 1 к решению
Карагандинского городского маслихата
от 3 июля 2024 года
№ 165
Размер и Правила оказания жилищной помощи в городе Караганда
Сноска. Заголовок - в редакции решения Карагандинского городского маслихата от 27.08.2025 № 292 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
1. Жилищная помощь предоставляется за счет средств местного бюджета малообеспеченным семьям (гражданам) проживающим в городе Караганда, постоянно зарегистрированным и проживающим в жилище, которое находится на праве собственности как единственное жилище на территории Республики Казахстан, а также нанимателям (поднанимателям) жилища из государственного жилищного фонда и жилища, арендованного местным исполнительным органом в частном жилищном фонде, на оплату:
расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума, в том числе капитальный ремонт общего имущества объекта кондоминиума;
потребления коммунальных услуг и услуг связи в части увеличения абонентской платы за телефон, подключенный к сети телекоммуникаций;
расходов за пользование жилищем из государственного жилищного фонда и жилищем, арендованным местным исполнительным органом в частном жилищном фонде.
Расходы малообеспеченной семьи (граждан), принимаемые к исчислению жилищной помощи, определяются как сумма расходов по каждому из вышеуказанных направлений.

Қарағанды қаласында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен қағидаларын бекіту туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2024 жылғы 3 шілдедегі № 165 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 5 шілдеде № 6622-09 болып тіркелді.
Ескерту. Шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда - Қарағанды қалалық мәслихатының 27.08.2025 № 292 (оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына, "Тұрғын үй көмегін беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрінің 2023 жылғы 8 желтоқсандағы № 117 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 33763 болып тіркелді) бұйрығына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарағанды қаласында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен қағидалары бекітілсін
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды қалалық мәслихатының 27.08.2025 № 292 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешімнің 2 - қосымшасына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Төраға А. Букенов
Қарағанды қалалық мәслихатының
2024 жылғы 3 шілдедегі
№ 165
шешіміне 1- қосымша
Қарағанды қаласында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен қағидалары
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Қарағанды қалалық мәслихатының 27.08.2025 № 292 (оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Тұрғын үй көмегі жергілікті бюджет қаражаты есебінен Қарағанды қаласында тұратын, Қазақстан Республикасының аумағындағы жалғыз тұрғынжай ретінде меншік құқығында тұрған тұрғынжайда тұрақты тіркелген және тұратын аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға), сондай-ақ мемлекеттік тұрғын үй қорынан берілген тұрғынжайды және жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғынжайды жалдаушыларға (қосымша жалдаушыларға):
кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға, оның ішінде кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күрделі жөндеуге жұмсалатын шығыстарға;
коммуналдық қызметтерді және телекоммуникация желісіне қосылған телефон үшін абоненттік төлемақының өсуі бөлігінде байланыс қызметтерін тұтынуға;
мемлекеттік тұрғын үй қорынан берілген тұрғынжайды және жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғынжайды пайдаланғаны үшін шығыстарды төлеуге беріледі.
Аз қамтылған отбасылардың (азаматтардың) тұрғын үй көмегін есептеуге қабылданатын шығыстары жоғарыда көрсетілген бағыттардың әрқайсысы бойынша шығыстардың жиыны ретінде айқындалады.

2. Назначение жилищной помощи осуществляется государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ города Караганды" (далее - уполномоченный орган).
3. Совокупный доход малообеспеченной семьи (гражданина) исчисляется уполномоченным органом за квартал, предшествовавший кварталу обращения за назначением жилищной помощи, в порядке, определяемом приказом Министра промышленности и строительства Республики Казахстан от 8 декабря 2023 года № 117 "Об утверждении правил предоставления жилищной помощи" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 33763) (далее – Правила предоставления жилищной помощи).
4. Жилищная помощь определяется как разница между суммой оплаты расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума, в том числе капитальный ремонт общего имущества объекта кондоминиума, потребление коммунальных услуг и услуг связи в части увеличения абонентской платы за телефон, подключенный к сети телекоммуникаций, пользование жилищем из государственного жилищного фонда и жилищем, арендованным местным исполнительным органом в частном жилищном фонде, и предельно допустимым уровнем расходов услугополучателей устанавливается к совокупному доходу семьи (гражданина) в размере 5 (пять) процентов.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения Карагандинского городского маслихата от 28.11.2025 № 322 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
5. Размер жилищной помощи рассчитывается услугодателем, в пределах норм, утвержденных Правилами предоставления жилищной помощи.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения Карагандинского городского маслихата от 27.08.2025 № 292 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
6. Выплата компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций осуществляется в соответствии с приказом Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 28 июля 2023 года № 295/НҚ "Об определении размера и утверждении Правил компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций социально защищаемым гражданам" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 33200).
7. Для назначения жилищной помощи малообеспеченная семья (гражданин) (либо его представитель в силу полномочия, основанного на доверенности, законодательстве, решении суда либо административном акте) обращается в Государственную корпорацию "Правительство для граждан" или на веб-портал "электронного правительства" с предоставлением документов согласно Правилам предоставления жилищной помощи.

2. Тұрғын үй көмегін тағайындауды "Қарағанды қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - уәкілетті орган) жүзеге асырады.
3. Аз қамтылған отбасының (азаматтың) жиынтық кірісін уәкілетті орган тұрғын үй көмегін тағайындауға өтініш білдірген тоқсанның алдындағы тоқсанға "Тұрғын үй көмегін беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрінің 2023 жылғы 8 желтоқсандағы № 117 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 33763 болып тіркелді) (бұдан әрі - Тұрғын үй көмегін көрсету қағидалары) айқындалған тәртіппен есептейді.
4. Тұрғын үй көмегі кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға, оның ішінде кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күрделі жөндеуге, телекоммуникация желісіне қосылған телефон үшін абоненттік төлемақыны ұлғайту бөлігінде коммуналдық қызметтер мен байланыс қызметтерін тұтынуға, мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді және жергілікті тұрғын үй жалдаған тұрғын үйді пайдалануға арналған шығыстарды төлеу сомасы арасындағы айырма ретінде айқындалады жеке тұрғын үй қорындағы атқарушы орган, көрсетілетін қызметті алушылардың шығыстарының шекті жол берілетін деңгейі отбасының (азаматтың) жиынтық табысына 5 (бес) пайыз мөлшерінде белгіленеді.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды қалалық мәслихатының 28.11.2025 № 322 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
5. Тұрғын үй көмегінің мөлшерін көрсетілетін қызметті беруші тұрғын үй көмегін көрсету қағидаларында бекітілген нормалар шегінде есептейді.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды қалалық мәслихатының 27.08.2025 № 292 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
6. Телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифінің көтерілуіне өтемақы төлеу "Әлеуметтік қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифтерінің өсуін өтеу мөлшерін айқындау және қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2023 жылғы 28 шілдедегі № 295/НҚ бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 33200 тіркелді) сәйкес жүзеге асырылады.
7. Аз қамтылған отбасы (азамат) (не сенімхатқа, заңнамаға, сот шешіміне не әкімшілік актіге негізделген оның өкілі) тұрғын үй көмегін тағайындау үшін Тұрғын үй көмегін көрсету қағидаларына сәйкес құжаттарды ұсына отырып, "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясына немесе "электрондық үкімет" веб-порталына жүгінеді.

8. Назначение жилищной помощи производится в течение текущего квартала, при этом совокупный доход малообеспеченной семьи (гражданина) и расходы о ежемесячных взносах на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума, в том числе капитальный ремонт общего имущества объекта кондоминиума, потребления коммунальных услуг и услуг связи, пользование жилищем из государственного жилищного фонда и жилищем, арендованным местным исполнительным органом в частном жилищном фонде учитываются за предшествующий квартал.
9. Срок рассмотрения документов и принятия решения о предоставлении жилищной помощи либо мотивированный ответ об отказе со дня принятия полного комплекта документов от Государственной корпорации "Правительство для граждан", либо через веб-портал "электронного правительства" определяется в порядке, установленном Правилами предоставления жилищной помощи.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения Карагандинского городского маслихата от 27.08.2025 № 292 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
10. Жилищная помощь оказывается по предъявленным поставщиками счетам о ежемесячных взносах на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума, в том числе капитальный ремонт общего имущества объекта кондоминиума согласно смете расходов и счетам на оплату коммунальных услуг за счет бюджетных средств малообеспеченным семьям (гражданам).
11. Назначение жилищной помощи осуществляется в пределах средств, предусмотренных в бюджете города на соответствующий финансовый год.
12. Выплата жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) осуществляется уполномоченным органом через банки второго уровня путем перечисления начисленных сумм на лицевые счета получателей жилищной помощи.
Приложение 2 к решению
Карагандинского городского маслихата
от 3 июля 2024 года
№ 165
Перечень утративших силу некоторых решений маслихата
1. Решение II сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 16 апреля 2012 года N 32 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи населению города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-1-154).
2. Решение ХV сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 20 февраля 2013 года № 138 "О внесении изменений в решение II сессии Карагандинского городского маслихата V созыва от 16 апреля 2012 года N 32 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи населению города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2230).

8. Тұрғын үй көмегін тағайындау ағымдағы тоқсан ішінде жүргізіледі, бұл ретте аз қамтылған отбасының (азаматтың) жиынтық табысы және кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға, оның ішінде кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күрделі жөндеуге, коммуналдық қызметтер мен байланыс қызметтерін тұтынуға, мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді және жергілікті атқарушы орган жеке тұрғын үй қорынан жалдаған тұрғын үйді пайдалануға жұмсалған ай сайынғы жарналардың шығыстары алдыңғы тоқсан үшін есепке алынады.
9. "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясынан не "электрондық үкімет" веб-порталы арқылы құжаттардың толық жиынтығын қабылдаған күннен бастап тұрғын үй көмегін көрсету туралы құжаттарды қарау және шешім қабылдау не бас тарту туралы дәлелді жауап беру мерзімі Тұрғын үй көмегін көрсету қағидаларымен белгіленген тәртіппен анықталады.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды қалалық мәслихатының 27.08.2025 № 292 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
10. Тұрғын үй көмегін жеткізушілер ұсынған кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға, оның ішінде шығыстар сметасына сәйкес кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күрделі жөндеуге арналған ай сайынғы жарналар туралы шоттар және аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) бюджет қаражаты есебінен коммуналдық қызметтерге ақы төлеу шоттары бойынша көрсетіледі.
11. Тұрғын үй көмегін тағайындау қала бюджетінде тиісті қаржы жылына арналған көзделген қаражат шегінде жүзеге асырылады.
12. Аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін төлеуді уәкілетті орган екінші деңгейдегі банктер арқылы есептелген сомаларды тұрғын үй көмегін алушылардың жеке шоттарына аудару жолымен жүзеге асырады.
Қарағанды қалалық мәслихатының
2024 жылғы 3 шілдедегі
№ 165
шешіміне 2 қосымша
Мәслихаттың күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Қарағанды қалалық мәслихатының V шақырылған II сессиясының 2012 жылғы 16 сәуірдегі "Қарағанды қаласының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" N 32 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8-1-154 болып тіркелді).
2. Қарағанды қалалық мәслихатының V шақырылған ХV сессиясының 2013 жылғы 20 ақпандағы № 138 "V шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуiрдегi II сессиясының "Қарағанды қаласының тұрғындарына тұрғын үй көмегiн көрсету Ережесiн бекiту туралы" N 32 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2230 болып тіркелді).

3. Решение ХVII сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 24 апреля 2013 года № 153 "О внесении изменения в решение II сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 16 апреля 2012 года N 32 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи населению города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2333).
4. Решение ХХII сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 7 августа 2013 года № 197 "О внесении изменений в решение II сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 16 апреля 2012 года N 32 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи населению города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2383).
5. Решение XXXIX сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 20 августа 2014 года № 338 "О внесении изменений в решение II сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 16 апреля 2012 года N 32 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи населению города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2739).
6. Решение L сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 23 октября 2015 года № 498 "О внесении изменений в решение II сессии Карагандинского городского маслихата от 16 апреля 2012 года N 32 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи населению города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3500).
7. Решение XXVII сессии VI созыва Карагандинского городского маслихата от 18 июля 2018 года № 308 "О внесении изменения и дополнения в решение II сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 16 апреля 2012 года № 32 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи населению города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4883).
8. Решение Карагандинского городского маслихата от 28 ноября 2019 года № 461 "О внесении изменений в решение II сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 16 апреля 2012 года N 32 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи населению города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5560).
9. Решение Карагандинского городского маслихата от 17 марта 2021 года № 29 "О внесении изменений в решение II сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 16 апреля 2012 года N 32 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи населению города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6272).

3. Қарағанды қалалық мәслихатының V шақырылған ХVII сессиясының 2013 жылғы 24 сәуірдегі № 153 "V шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуiрдегi II сессиясының "Қарағанды қаласының тұрғындарына тұрғын үй көмегiн көрсету Ережесiн бекiту туралы" N 32 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2333 болып тіркелді).
4. Қарағанды қалалық мәслихатының V шақырылған ХХІІ сессиясының 2013 жылғы 7 тамыздағы № 197 "V шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуірдегі ІІ сессиясының "Қарағанды қаласының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" N 32 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2383 болып тіркелді).
5. Қарағанды қалалық мәслихатының V шақырылған XXXIX сессиясының 2014 жылғы 20 тамыздағы № 338 "V шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуірдегі II сессиясының "Қарағанды қаласының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" N 32 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2739 болып тіркелді).
6. Қарағанды қалалық мәслихатының V шақырылған L сессиясының 2015 жылғы 23 қазандағы № 498 "V шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуірдегі II сессиясының "Қарағанды қаласының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" № 32 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3500 болып тіркелді).
7. Қарағанды қалалық мәслихатының VI шақырылған XXVII сессиясының 2018 жылғы 18 шілдедегі № 308 "V шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуірдегі II сессиясының "Қарағанды қаласының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" № 32 шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4883 болып тіркелді).
8. Қарағанды қалалық мәслихатының 2019 жылғы 28 қарашадағы № 461 "V шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуірдегі II сессиясының "Қарағанды қаласының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" № 32 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5560 болып тіркелді).
9. Қарағанды қалалық мәслихатының 2021 жылғы 17 наурыздағы № 29 "V шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының II сессиясының 2012 жылғы 16 сәуірдегі "Қарағанды қаласының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" № 32 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6272 болып тіркелді).

10. Решение Карагандинского городского маслихата от 25 мая 2023 года № 31 "О внесении изменений в решение Карагандинского городского маслихата от 16 апреля 2012 года № 32 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи населению города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6417-09).

10. Қарағанды қалалық мәслихатының 2023 жылғы 25 мамырдағы № 31 "Қарағанды қалалық мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуірдегі № 32 "Қарағанды қаласының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6417-09 болып тіркелді).