Об образовании избирательных участков
Решение акима Бейнеуского района Мангистауской области от 27 декабря 2018 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 3 января 2019 года № 3772.
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" аким Бейнеуского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки для проведения голосования и подсчета голосов на территории Бейнеуского района, согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима Бейнеуского района от 15 мая 2017 года № 1 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3382, опубликовано в газете "Рауан" от 27 июня 2017 года и в информационно-правовой системе "Әділет" 27 июня 2017 года).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Бейнеуского района" (Г. Бакытова) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Бейнеуского района Амирханову У.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Абилов
Приложение
к решению акима Бейнеуского района
от 27 декабря 2018 года
№ 5
Избирательные участки для проведения голосования и подсчета голосов на территории Бейнеуского района
Сноска. Приложение в редакции решения акима села Бейнеу Бейнеуского района Мангистауской области от 02.02.2026 № 1 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования); с изменениями, внесенным решением акима Бейнеуского района Мангистауской области от 06.04.2026 № 3 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования)
Избирательный участок № 113
Центр: здание государственного коммунального казенного предприятия "Бейнеуский гуманитарный колледж" Управление образования Мангистауской области.
Граница: Дома №1–57 по улице имени Б. Майлина села Бейнеу, дома №1–86А по улице имени К. Сатпаева, дома №1–35 по улице имени А. Жангельдина, дома №1–36 по улице имени М. Ауэзова, дома №1–34 по улице имени Атакозы Батыра, дома №1–30 по улице имени Самалык, дома №1–25 по улице имени Досат, дома №1–25 по улице имени Дуйсенгали Кошерова, дома №1–80 по улице имени Т. Рыскулова, а также дома по улицам имени Айназар ата, С. Датулы, Ш. Кудайбердиулы, М. Жумабаева, Жылкыбай Косаманова села Бейнеу.
Избирательный участок № 114
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Жумагали Калдыгараева" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.

Сайлау учаскелерін құру туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімінің 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 5 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 қаңтарда № 3772 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңына сәйкес Бейнеу ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Бейнеу ауданының аумағында дауыс беруді өткізу және дауыстарды санау үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Бейнеу ауданы әкімінің 2017 жылғы 15 мамырдағы № 1 "Сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3382 болып тіркелген, 2017 жылғы 27 маусымдағы "Рауан" газетінде және "Әділет" ақпараттық құқықтық жүйесінде 2017 жылғы 27 маусымда жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Бейнеу ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (Г. Бақытова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Бейнеу ауданы әкімінің орынбасары Ү. Әмірхановаға жүктелсін.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Әбілов
Бейнеу ауданы әкімінің
2018 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 5 шешіміне
қосымша
Бейнеу ауданының аумағында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы Бейнеу ауылы әкімінің 02.02.2026 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі);өзгерістер енгізілді - Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімінің 06.04.2026 № 3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
№ 113 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының "Бейнеу гуманитарлық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының Б.Майлин атындағы көшесінің №1-57 үйлері, Қ.Сәтбаев атындағы көшесінің №1-86А үйлері, Ә.Жангелдин атындағы көшесінің №1-35 үйлері, М.Әуезов атындағы көшесінің №1-36 үйлері, Атақозы Батыр атындағы көшесінің №1-34 үйлері, Самалық атындағы көшесінің №1-30 үйлері, Досат атындағы көшесінің №1-25 үйлері, Дүйсенғали Көшеров атындағы көшесінің №1-25 үйлері, Т.Рысқұлов атындағы көшесінің №1-80 үйлері, Айназар ата атындағы, С.Датұлы атындағы, Ш.Құдайбердіұлы атындағы, М.Жұмабаев атындағы, Жылқыбай Қосаманов атындағы көшелердің үйлері.
№ 114 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Жұмағали Қалдығараев атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Граница: дома №21–114 по улице имени Актан Керейулы села Бейнеу, а также дома по улицам имени А. Молдагуловой, И. Тиленбайулы, С. Сейфуллина, К. Ещанова, Барак батыра, К. Толеулы, Байкул кажы Каныбекулы, А. Жубанова, Е. Бокетбайулы, Ж. Байбозулы села Бейнеу.
Избирательный участок № 115
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Устюрт" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома по улице имени И. Суюеубаева села Бейнеу, дома №36–92 по улице имени А. Жангельдина, дома №37–85 по улице имени М. Ауэзова, дома №35–93 по улице имени Атакозы Батыра, дома №101–120 по улице имени Досат, дома №1–20 по улице имени Актан Керейулы, дома №1–28 по улице имени Ерменбет би, дома №1–28 по улице имени Турманбет Батыра, дома №1–27 по улице имени Адил, дома №1–28 по улице имени Тастемир, дома №1–20 по улице имени Турсын села Бейнеу.
Избирательный участок № 116
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Ы. Алтынсарина" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома №11–69 по улице имени Султан Бейбарыса села Бейнеу, дома от пересечения улиц Косай ата и Д. Тажиева до пересечения улицы Косай ата с улицей Ер-Шабай, а также дома по улицам имени А. Тилеулы, Т. Алиева, Ер Шабая, Матжан би, Ер Конай, Т. Айбергенова, Торемурат села Бейнеу.
Избирательный участок № 117
Центр: здание государственного коммунального казенного предприятия на праве оперативного управления "Ясли-сад "Бейнеу" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома №1–55 по улице Ұлы Жибек Жолы села Бейнеу, дома №53–85 по улице имени Досан Тажиулы, дома №44–90 по улице имени М. Мамбетова, дома №69–87 по улице Махамбет, дома №60–84 по улице имени Т. Альниязулы, дома №1–55 по улице имени Мендикул Батыра, дома №63–101 по улице имени Азан Балов, дома №39–74 по улице имени Ж. Мынбаева, дома №25–55 по улице имени И. Тайманова, а также дома по улицам имени Оразмухамед ахун, Кыдырша ата, Рсалы Батыра, Акбобек, Кайып Корабайулы, Н. Шыршыгулулы, Изтурган Мендикулов, М. Бегенов, Ер Кармыс, Н. Онгалбаев, К. Сыдыкова села Бейнеу; республиканское государственное учреждение "Департамент Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Мангистауской области", республиканское государственное учреждение "Войсковая часть 99116" Министерства обороны Республики Казахстан.
Избирательный участок № 118
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Абая" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.

Шекарасы: Бейнеу ауылының Ақтан Керейұлы көшесінің № 21-114 үйлері, Ә.Молдағұлова, И.Тіленбайұлы, С.Сейфуллин, Қ.Ещанов, Барақ батыр, Қ.Төлеуұлы, Байқұл қажы Қаныбекұлы, А.Жұбанов, Е.Бөкетбайұлы, Ж.Байбозұлы атындағы көшелердің үйлері.
№ 115 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Үстірт жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының И.Сүйеубаев атындағы көшелерінің үйлері, Ә.Жангелдин атындағы көшесінің №36-92 үйлері, М.Әуезов атындағы көшесінің №37-85 үйлері, Атақозы Батыр атындағы көшесінің №35-93 үйлері, Досат атындағы көшесінің № 101-120 үйлері, Ақтан Керейұлы атындағы көшесінің № 1-20 үйлері, Ерменбет Би атындағы көшесінің № 1-28 үйлері, Тұрманбет Батыр атындағы көшесінің № 1-28 үйлері, Әділ атындағы көшесінің № 1-27 үйлері, Тастемір атындағы көшесінің № 1-28 үйлері, Тұрсын атындағы көшесінің № 1-20 үйлері.
№ 116 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Ы. Алтынсарин атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының Сұлтан Бейбарыс атындағы көшесінің №11-69 үйлері, Қосай ата және Д. Тәжиев көшесінің қиылысынан Қосай ата көшесінің Ер-Шабай көшесімен қиылысына дейінгі үйлер, А.Тілеуұлы атындағы, Т.Әлиев атындағы, Ер Шабай атындағы, Мәтжан Би атындағы, Ер Қонай атындағы, Т.Айбергенов атындағы, Төремұрат атындағы көшелерінің үйлері.
№ 117 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Бейнеу" бөбекжайы" жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының Ұлы Жібек Жолы көшесінің № 1-55 үйлері, Досан Тәжіұлы атындағы көшесінің №53-85 үйлері, М.Мәметова көшесінің №44-90 үйлері, Махамбет көшесінің №69-87 үйлері, Т.Әлниязұлы атындағы көшесінің №60-84 үйлері, Меңдіқұл Батыр атындағы көшесінің № 1-55 үйлері, Азан Балов атындағы көшенің № 63-101 үйлері, Ж.Мыңбаев атындағы көшенің №39-74 үйлері, И.Тайманов атындағы көшенің №25-55 үйлері, Оразмұхамед ахун атындағы, Қыдырша ата атындағы, Рсалы Батыр атындағы, Ақбөбек атындағы, Қайып Қорабайұлы, Н. Шыршығұлұлы атындағы, Ізтұрған Меңдіқұлов, М.Бегенов атындағы, Ер Қармыс атындағы, Н.Оңғалбаев атындағы, Қ.Сыдықов атындағы көшелердің үйлері, "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті" РММ, Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "99116 әскери бөлімі" РММ".
№ 118 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Абай атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Граница: многоквартирные дома №1–29, №53–56, №59–61 села Бейнеу, дома от перекрҰстка улиц Б. Майлина и С. Бейбарыса до пересечения улицы Б. Майлина с улицей Кашаған, многоквартирные дома №30–35 по улице имени Косай ата, а также дома по улицам имени С. Акшабаева, Ж. Калдыгараева, Ыбрайым ахун Кулбайулы, Ө. Кулбатырова, Кашаған села Бейнеу, а также дома из участка №1.
Избирательный участок № 119
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Куйкен" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома №58–71 по улице имени Б. Майлина села Бейнеу, дома №56–135 по улице имени Ұлы Жібек жолы, дома №56–137 по улице имени Мендикул батыра, дома №18–147 по улице Есекмерген Батыр, дома №23–125 по улице имени Т. Толенова, дома №30–145 по улице имени Бекеса Дарментайулы, дома №25–100 по улице Шолтаман, дома №25–58 по улице имени Д. Көшерова, дома №40–100 по улице имени Досат, дома №31–75 по улице имени Самалык Батыр, а также дома по улицам Шиланды, Жидели, Көлтабан и Тасастау села Бейнеу.
Избирательный участок № 120
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Атамекен" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома по улицам имени Каржаубай Жылкыбаева, Турыш ата, Каракога, Карагайлы, Шогы батыра села Бейнеу.
Избирательный участок № 121
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Манашы" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: Дома №72–140 по улице имени Б. Майлина, дома №1–49 по улице имени Рзаевых, дома №87–160 по улице имени К. Сатпаева, дома от перекрҰстка улицы Култобе и улицы имени Суйинкара батыра до пересечения улицы Култобе с улицей имени Сугир Бегендикулы, дома №81–138 по улице имени Т. Рыскулова, дома №1–24 по улице имени Шолтаман, дома №1–29 по улице имени Бекеса Дарментайулы, дома №1–17 по улице имени Есекмерген батыра, дома №1–22 по улице имени Т. Толенова, а также дома по улицам имени Рақ батыра, Аманжол шебера, Б. Сарбалаева, Суйинкара батыра, Аманбай ата, Ш. Шынгысова, А. Отеуова, Кайдак, Акшагыл, Матай, Серкебай, Сугир Бегендикулы.
Избирательный участок №122
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Сам" отдела образования по Бейнеускому району управления образования Мангистауской области.

Шекарасы: Бейнеу ауылының № 1-29, № 53-56, № 59-61 көппәтерлі үйлері, Б. Майлин және С. Бейбарыс көшесінің қиылысынан Б. Майлин көшесінің Қашаған көшесімен қиылысына дейінгі үйлер, Қосай ата атындағы көшесінің №30-35 көппәтерлі үйлері, С.Ақшабаев атындағы, Ж.Қалдығараев атындағы, Ыбырайым ахун Құлбайұлы атындағы, Ө.Құлбатыров атындағы, Қашаған атындағы көшесінің үйлері, №1 учаскесінің үйлері.
№ 119 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Күйкен жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының Бейнеу ауылының Б.Майлин атындағы көшесінің №58-71 үйлері, Ұлы Жібек жолы атындағы көшесінің №56-135 үйлері, Меңдіқұл батыр атындағы көшесінің № 56-137 үйлері, Есекмерген Батыр №18-147 үйлері, Т. Төленов атындағы көшесінің №23-125 үйлері, Бекес Дәрментайұлы атындағы көшесінің №30-145 үйлері, Шолтаман №25-100 үйлері, Д. Көшеров №25-58 үйлері, Досат атындағы көшесінің № 40-100 үйлері, Самалық Батыр атындағы №31-75 үйлері, Шиланды, Жиделі , Көлтабан және Тасастау атындағы көшелерінің үйлері.
№ 120 сайлау учаскесі-
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Атамекен жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының Қаржаубай Жылқыбаев, Тұрыш ата, Қарақоға, Қарағайлы, Шоғы батыр көшелерінің үйлері.
№ 121 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Манашы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Б. Майлин атындағы көшесінің №72-140 үйлері, Рзаевтар атындағы көшесінің №1-49 үйлері, Қ.Сәтбаев атындағы көшесінің №87-160 үйлері, Кұлтөбе көшесінің және Сүйінқара батыр көшесінің қиылысынан Кұлтөбе көшесінің Сүгір Бегендікұлы көшесімен қиылысына дейінгі үйлер, Т.Рысқұлов атындағы көшесінің №81-138 үйлері, Шолтаман атындағы көшесінің №1-24 үйлері, Бекес Дарментайулы атындағы көшесінің №1-29 үйлері, Есекмерген батыр атындағы көшесінің №1-17 үйлері, Т. Төленов атындағы көшесінің №1-22 үйлері, Рақ батыр атындағы, Аманжол шебер атындағы, Б.Сарбалаев атындағы, Сүйінқара батыр атындағы, Аманбай ата атындағы, Ш.Шыңғысов атындағы, А.Өтеуов атындағы, Қайдақ атындағы, Ақшағыл атындағы, Матай атындағы, Серкебай атындағы, Сүгір Бегендікұлы атындағы көшелерінің үйлері.
№ 122 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Сам жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: дома №1–165 по улице имени Балуанияза села Бейнеу, дома №1–163 по улице имени К. Токсанбайулы, дома №1–143 по улице имени Амантурлы Батыра, дома по улице Бозжыра от пересечения с улицей Есекмерген батыра до пересечения с улицей Сугир Бегендикулы, дома №1–145 по улице имени Асау Батыра, дома №1–75 по улице имени акына Калнияза.
Избирательный участок № 123
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Бейнеуский лицей" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома №1–52 по улице имени Досана Тажиулы, дома №1–62 по улице имени Азана Балова, дома №1–43 по улице имени М. Маметовой, дома №1–68 по улице имени М. Отемисулы, дома №1–59 по улице имени Т. Алниязулы, дома №1–24 по улице имени И. Тайманова, дома №1–38 по улице имени Ж. Мынбаева, а также дома по улицам имени Ер Бегей, Б. Момышулы, Е. Айшуакова и А. Байтурсынова села Бейнеу.
Избирательный участок № 124
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Бейнеу" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома по улицам Косаркан, Шахан, Уали, Сайкудык, Опорная, Мурын жырау, Манашы села Бейнеу.
Избирательный участок № 125
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Опорный" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома участков 2, 6 и 7 села Боранкул.
Избирательный участок № 126
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Каракум" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома участков 3 и 5 села Боранкул.
Избирательный участок № 127
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Боранкул" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома участков 1 и 4 села Боранкул.
Избирательный участок № 128
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени М. Бегенова" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома № 1-128 села Акжигит.
Избирательный участок № 129
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Акжигит" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: двухэтажные дома № 1, № 2 железнодорожной станции Акжигит, дома № 129-242 села Акжигит.
Избирательный участок № 130
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Комплекс "школа-ясли-сад "Есет" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома села Есет.
Избирательный участок №131
Центр: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени А. Жанкелдина" отдела образования по Бейнеускому району управления образования Мангистауской области.
Границы: дома села Сарга.
Избирательный участок № 132
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Комплекс "школа-ясли-сад "Турыш" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома села Турыш.
Избирательный участок №133
Центр: Сынгырлауский сельский клуб государственного коммунального казенного предприятия "Бейнеумадениет" акимата Бейнеуского района.
Границы: дома села Сынгырлау.
Избирательный участок №134
Центр: коммунальное государственное учреждение "Самская №1 общеобразовательная школа" отдела образования по Бейнеускому району управления образования Мангистауской области.
Границы: дома села Сам.
Избирательный участок № 135
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Комплекс "школа-ясли-сад имени А. Махутова" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома села Толеп.
Избирательный участок №136
Центр: Ногайтинский сельский клуб государственного коммунального казенного предприятия "Бейнеумадениет" акимата Бейнеуского района.
Границы: дома села Ногайты.
Избирательный участок № 137
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Комплекс "школа-ясли-сад "Тажен" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома села Тажен.
Избирательный участок №138
Центр: государственное коммунальное казенное предприятие на праве оперативного управления "Ясли-сад "Устирт" отдела образования по Бейнеускому району управления образования Мангистауской области.

Шекарасы: Бейнеу ауылының Балуанияз атындағы көшесінің №1-165 үйлері, Қ.Тоқсанбайұлы атындағы көшесінің №1-163 үйлері, Амантұрлы Батыр атындағы көшесінің №1-143 үйлері, Бозжыра көшесінің және Есекмерген батыр көшесінің қиылысынан Бозжыра көшесінің Сүгір Бегендікұлы көшесімен қиылысына дейінгі үйлер, Асау Батыр атындағы көшесінің №1-145 үйлері, Қалнияз ақын атындағы көшесінің №1-75 үйлері.
№ 123 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Бейнеу лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының Досан Тәжіұлы атындағы көшесінің №1-52 үйлері, Азан Балов атындағы көшесінің №1-62 үйлері, М.Мәметова атындағы көшесінің №1-43 үйлері, М. Өтемісұлы атындағы көшесінің №1-68 үйлері, Т.Әлниязұлы атындағы көшесінің №1-59 үйлері, И.Тайманов атындағы көшенің №1-24 үйлері, Ж.Мыңбаев атындағы көшесінің №1-38 үйлері, Ер Бегей атындағы, Б.Момышұлы атындағы, Е.Айшуақов атындағы, А.Байтұрсынов атындағы көшелерінің үйлері.
№ 124 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Бейнеу жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының Қосарқан, Шахан, Уәлі, Сайқұдық, Опорная, Мұрын жырау, Манашы көшелерінің үйлері.
№ 125 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Опорный жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Боранқұл ауылының 2, 6 және 7 учаскелерінің үйлері.
№ 126 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Қарақұм жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Боранқұл ауылының 3 және 5 учаскелерінің үйлері.
№ 127 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Боранқұл жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Боранқұл ауылының 1 және 4 учаскелерінің үйлері.
№ 128 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "М. Бегенов атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақжігіт ауылының № 1-128 үйлері.
№ 129 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Ақжігіт жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақжігіт теміржол стансасының № 1, № 2 екі қабатты үйлері, Ақжігіт ауылының № 129-242 үйлері.
№ 130 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Есет" "мектеп-бөбекжай" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Шекарасы: Есет ауылының үйлері.
№ 131 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Ә.Жанкелдин атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Сарға ауылының үйлері.
№ 132 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Тұрыш" "мектеп-бөбекжай кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Тұрыш ауылының үйлері.
№ 133 сайлау учаскесі
Орталығы: Бейнеу аудандық әкімдігінің "Бейнеумәдениет" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорнының Сыңғырлау ауылдық клубы.
Шекарасы: Сыңғырлау ауылының үйлері.
№ 134 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Сам №1 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Сам ауылының үйлері.
№ 135 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Ә. Махутов атындағы "мектеп-бөбекжай" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Төлеп ауылының үйлері.
№ 136 сайлау учаскесі
Орталығы: Бейнеу аудандық әкімдігінің "Бейнеумәдениет" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорнының Ноғайты ауылдық клубы.
Шекарасы: Ноғайты ауылының үйлері.
№ 137 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Тәжен" "мектеп-бөбекжай" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Тәжен ауылының үйлері.
№ 138 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Үстірт" бөбекжайы" жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.

Границы: дома №1–18 по улице имени С. Килыбайулы села Бейнеу, дома по улицам имени Ж. Аймауытова, Т. Токтарова, Д. Нурпеисовой, Саттыгул, Жамбыла, Абая, Курмангазы.
Избирательный участок № 139
Центр: здание государственного коммунального казенного предприятия на праве оперативного управления "Ясли-сад "Куйкен" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома №19–30 по улице С. Килыбайулы, дома №29–135 по улице имени Ерменбет би, дома №29–135 по улице имени Турманбет батыра, дома №28–135 по улице имени Адил, дома №30–135 по улице имени Тастемир, дома №21–135 по улице имени Турсын, а также дома по улицам Отырар, Шагырлы, Тамшалы, Тоқабай Курмаш Кожанулы села Бейнеу.
Избирательный участок № 140
Центр: здание государственного коммунального казенного предприятия на праве оперативного управления "Ясли-сад "Манашы" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома № 141-240 по улице им.Б. Майлина, дома № 161-225 по улице им.К. Сатпаева, дома №139-226 по улице им.Т. Рыскулова, дома № 146-221 по улице им. Асау батыра, дома № 166-251 по улице им. Балуанияза, дома №164-220 по улице им. К. Токсанбаевича, дома № 144-250 по улице им. Амантурлы батыра, Дома от пересечения улицы бозжыры и улицы Сугира Бегениковича до пересечения улицы Бозжыры с улицей Каржаубая Жылкыбаева, дома №76-123 улицы имени Калнияз акына, дома №50-146 улицы имени Рзаевых.
Избирательный участок № 141
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа села Бейнеу" Управления физической культуры и спорта Мангистауской области.
Граница: дома улиц Достык, Ынтымак, Бирлик, Билеули, Белдеули, Жезди, Аспантай, Уайса Кайралапов, Абдибека Жаманбаев, Рзаевых села Бейнеу.
Избирательный участок № 142
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Биляла Калиева" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома улиц имени Айракты, Жайылган, Дагар, Шаршы, Кусшы, Куйкен, Есенказах, Теректи, Лабак Батыра, Шункилдек, Бопай ханыма, Абилхайыр хана, Абылай хана, Хасан хазирет, Сарыарка, Каспий, Нарынкол, Жетису, Улытау, Мугалжар,Алатау, Жайык, Балхаш, Калмурата Сабырбаева, Шеркала, Желтау, Карабулак, Уланак села Бейнеу, дома в местности Коне Бейнеу.

Шекарасы: Бейнеу ауылының С.Қилыбайұлы атындағы көшесінің №1-18 үйлері, Ж.Аймауытов атындағы, Т.Тоқтаров атындағы, Д.Нұрпейісова атындағы, Сәттіғұл атындағы,Жамбыл атындағы, Абай атындағы, Құрманғазы атындағы көшелерінің үйлері.
№ 139 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Күйкен" бөбекжайы" жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының С.Қилыбайұлы көшесінің № 19-30 үйлері,Ерменбет Би атындағы көшесінің № 29-135 үйлері, Тұрманбет Батыр атындағы көшесінің № 29-135 үйлері, Әділ атындағы көшесінің № 28-135 үйлері, Тастемір атындағы көшесінің № 30-135 үйлері, Тұрсын атындағы көшесінің № 21-135 үйлері, Отырар, Шағырлы, Тамшалы, Тоқабай Құрмаш Қосжанұлы атындағы көшелерінің үйлері.
№ 140 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Манашы" бөбекжайы" жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының Б.Майлин атындағы көшесінің № 141-240 үйлері, Қ.Сәтбаев атындағы көшесінің № 161-225 үйлері, Т.Рысқұлов атындағы көшесінің №139-226 үйлері, Асау Батыр атындағы көшесінің № 146-221 үйлері, Балуанияз атындағы көшесінің № 166-251 үйлері , Қ.Тоқсанбайұлы атындағы көшесінің № 164-220 үйлері, Амантұрлы Батыр атындағы көшесінің № 144-250 үйлері, Бозжыра көшесінің және Сүгір Бегендікұлы көшесінің қиылысынан Бозжыра көшесінің Қаржаубай Жылқыбаев көшесімен қиылысына дейінгі үйлер, Қалнияз ақын атындағы көшесінің №76-123 үйлері, Рзаевтар атындағы көшеcінің №50-146 үйлері.
№ 141 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Бейнеу ауылының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының Достық, Ынтымақ, Бірлік, Білеулі, Белдеулі, Жезді, Аспантай, Уәйіс Қайралапов, Әбдібек Жаманбаев көшелерінің үйлері.
№ 142 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Біләл Қалиев атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының Айрақты, Жайылған, Дағар, Шаршы, Құсшы, Күйкен, Есенқазақ, Теректі, Лабақ Батыр, Шүңкілдек, Бопай ханым, Әбілхайыр хан, Абылай хан, Хасан хазірет, Сарыарқа, Каспий, Нарынқол, Жетісу, Ұлытау, Мұғалжар, Алатау, Жайық, Балқаш, Қалмұрат Сабырбаев, Шерқала, Желтау, Қарабұлақ, Ұланақ көшелерінің үйлері, Көне Бейнеу жеріндегі үйлер.