О внесении изменений в решение Сайрамского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 24-174/VIII "О бюджетах сельских округов Сайрамского района на 2025-2027 годы"
Решение Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 12 сентября 2025 года № 31-221/VIII
Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сайрамского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 24-174/VIII "О бюджетах сельских округов Сайрамского района на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аксукентского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 340 742 тысяч тенге;
налоговые поступления – 834 637 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 110 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 197 067 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 308 928 тысяч тенге;
2) расходы – 1 402 553 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 61 811 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 61 811 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 61 811 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Акбулакского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5, и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 167 285 тысяч тенге;
налоговые поступления – 43 081 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 24 532 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 99 672 тысяч тенге;
2) расходы – 168 192 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 907 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 907 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 907 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Арыского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:

Сайрам аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 24-174/VIII "Сайрам ауданы ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2025 жылғы 12 қыркүйектегі № 31-221/VIII шешiмi
Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сайрам аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы №24-174/VIII "Сайрам ауданы ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақсукент ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 1 340 742 мың теңге;
салықтық түсімдер – 834 637 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 110 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 197 067 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 308 928 мың теңге;
2) шығындар – 1 402 553 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -61 811 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 61 811 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 61 811 мың теңге.";
3- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Ақбұлақ ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 167 285 мың теңге;
салықтық түсімдер – 43 081 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 24 532 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 99 672 мың теңге;
2) шығындар – 168 192 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 907 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –907 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 907 мың теңге.";
5- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Арыс ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемде бекітілсін:

используемые остатки бюджетных средств – 30 517 тысяч тенге".
приложения 1, 4, 7, 10, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Сайрамского районного маслихата Ш. Халмурадов
Приложение 1 к решению
Сайрамского районного
маслихата от 12 сентября
2025 года № 31-221/ VIII
Приложение 1 к решению
Сайрамского районного
маслихата от 26 декабря
2024 года №24-174/VIII
Бюджет Аксукентского сельского округа на 2025 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 30 517 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 16, 19, 22, 25, 28, 31 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сайрам аудандық мәслихатының төрағасы Ш.Халмурадов
Сайрам аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
12 қыркүйектегі №31-221/ VIII
шешіміне 1 қосымша
Сайрам аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
26 желтоқсандағы №24-174/VIII
шешіміне 1 қосымша
Ақсукент ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санат Атауы
Сомасы, мыңтеңге
Сынып
Кіші сыныбы
1
2
3