О внесении изменений в решение маслихата от 31 декабря 2024 года № 192 "О бюджетах поселков Горняцкий и Качар на 2025-2027 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 5 декабря 2025 года № 253
Рудненский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 31 декабря 2024 года № 192 "О бюджетах поселков Горняцкий и Качар на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Горняцкий на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 184 353,5 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 23 740,6 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 20,4 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 160 592,5 тысячи тенге;
2) затраты – 189 621,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 267,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 267,5 тысячи тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет поселка Качар на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 976 779,5 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 92 793,3 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 812,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 39 161,1 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 844 013,1 тысяч тенге;
2) затраты – 1 022 837,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 192 "Горняцк және Қашар кенттерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2025 жылғы 5 желтоқсандағы № 253 шешімі
Рудный қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Горняцк және Қашар кенттерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" мәслихаттың 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 192 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Горняцк кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 184 353,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 23 740,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 20,4 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 160 592,5 мың теңге;
2) шығындар – 189 621,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 267,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 267,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Қашар кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 976 779,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 92 793,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 812,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 39 161,1 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 844 013,1 мың теңге;
2) шығындар – 1 022 837,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -46 058,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 46 058,2 тысячи тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель городского маслихата А. Искаков
Приложение 1
к решению маслихата
от 5 декабря 2025 года
№ 253
Приложение 1
к решению маслихата

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -46 058,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 46 058,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат төрағасы А. Искаков
Мәслихаттың
2025 жылғы 5 желтоқсандағы
№ 253 шешіміне
1-қосымша
Маслихаттың