О внесении изменений в решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 5 января 2025 года № 18/120 "О бюджете села Умирзак на 2025 - 2027 годы"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 28 августа 2024 года № 23/155
Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актауского городского маслихата "О бюджете села Умирзак на 2025-2027 годы" от 5 января 2025 года №18/120 внести следующие изменения:
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В сответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Актауский городской маслихат РЕШИЛ:";
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. "Утвердить бюджет села Умирзак на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1,2 и 3 соотвественно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 844 945,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 116 518,2 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 470,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 727 957,3 тысяч тенге;
2) затраты – 856 176,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 11 230,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 230,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 11 230,8 тысяч тенге.".
приложения к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложением 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Актауского городского маслихата С. Т. Закенов
Приложение
к решению Актауского
городского маслихата

Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2025 жылғы 5 қаңтардағы № 18/120 "2025 - 2027 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 28 тамыздағы № 23/155 шешімі
Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтау қалалық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті туралы" 2025 жылғы 5 қаңтардағы №18/120 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 844 945,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 116 518,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 470,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 727 957,3 мың теңге;
2)шығындар – 856 176,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 11 230,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 230,8 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 11 230,8 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасы сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтау қалалық мәслихатының төрағасы С.Т. Закенов
Ақтау қалалық мәслихатының