О бюджете села Умирзак на 2025-2027 годы
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 5 января 2024 года № 18/120.
В сответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения Актауского городского маслихата Мангистауской области от 28.08.2025 № 23/155 (вводится в действие с 01.01.2025).
1. Утвердить бюджет села Умирзак на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1,2 и 3 соотвественно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 791 333,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 121 668,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 974,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 150,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 668 540,4 тысяч тенге;
2) затраты – 802 564,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 11 230,8 тысяч тенге;

2025 - 2027 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2025 жылғы 5 қаңтардағы № 18/120 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 28.08.2025 № 23/155 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. 2025-2027 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 791 333,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 121 668,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 974,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 150,8 мың теңге;
трансферттер түсімі – 668 540,4 мың теңге;
2)шығындар – 802 564,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 11 230,8 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 230,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 11 230,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Актауского городского маслихата Мангистауской области от 27.11.2025 № 25/165 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Актауского городского маслихата С. Т. Закенов

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 230,8 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 11 230,8 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 27.11.2025 № 25/165 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтау қалалық мәслихатының төрағасы С.Т. Закенов
Ақтау қалалық мәслихатының