О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 24 декабря 2024 года №229-33/1 "Об утверждении бюджета поселка Тасбогет на 2025-2027 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 29 сентября 2025 года № 296-42/2
Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городского маслихата от 24 декабря 2024 года № 229-33/1 "Об утверждении бюджета поселка Тасбогет на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Тасбогет на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 500 768,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 153 488,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 876,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 343 400,6 тысяч тенге;
2) расходы – 515 784,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -15 015,8;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15 015,8 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 15 015,8 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2025-2027 жылдарға арналған Тасбөгет кентінің бюджетін бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 229-33/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2025 жылғы 29 қыркүйектегі № 296-42/2 шешімі
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған Тасбөгет кентінің бюджетін бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 229-33/1 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Тасбөгет кентінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 500 768,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 153 488,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 876,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3,6 мың теңге;
трансферттер түсімі – 343 400,6 мың теңге;
2) шығындар – 515 784,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -15 015,8 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 15 015,8 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 15 015,8 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.