О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата области Жетісу
Постановление акимата области Жетісу от 9 сентября 2025 года № 276
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат области Жетісу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановление акимата области Жетісу согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким области Б. Исабаев
Приложение к постановлению
акимата области Жетісу
от "_____" __________ 2025 года №_____
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата области Жетісу
1. Постановление акимата области Жетісу от 3 апреля 2023 года № 89 "Об установлении норматива отчисления части чистого дохода областных коммунальных государственных предприятий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 179475).
2. Постановление акимата области Жетісу от 8 июня 2023 года № 170 "Об установлении мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях области Жетісу" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 182809).
3. Постановление акимата области Жетісу от 28 мая 2025 года №180 "О внесении изменения в постановление акимата области Жетісу от 8 июня 2023 года № 170 "Об установлении мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях области Жетісу" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 210982).

Жетісу облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы әкімдігінің 2025 жылғы 9 қыркүйектегі № 276 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Жетісу облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Жетісу облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. Исабаев
Жетісу облысы әкімдігінің
2025 жылғы "_____"____________ № _____
қаулысына қосымша
Жетісу облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Облыстық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы" Жетісу облысы әкімдігінің 2023 жылғы 3 сәуірдегі № 89 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 179475 болып тіркелген).
2. "Жетісу облысының су объектiлерi мен су шаруашылығы құрылыстарындағы көпшiлiктiң демалуына, туризм мен спортқа арналған жерлерді белгілеу туралы" Жетісу облысы әкімдігінің 2023 жылғы 8 маусымдағы № 170 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 182809 тіркелген).
3. "Жетісу облысының су объектiлерi мен су шаруашылығы құрылыстарындағы көпшiлiктiң демалуына, туризм мен спортқа арналған жерлерді белгілеу туралы" Жетісу облысы әкімдігінің 2023 жылғы 8 маусымдағы № 170 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Жетісу облысы әкімдігінің 2025 жылғы 28 мамырдағы № 180 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 210982 тіркелген).