О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 30-3 "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2025-2027 годы"
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 15 августа 2025 года № 41-3
Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасайского районного маслихата "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 30-3 следующие изменения:
Пункты 2, 4, 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа Карасайского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 586 286 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 494 334 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 91 952 тысячи тенге;
2) затраты 591 640 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 5 354 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 354 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 5 354 тысячи тенге.";
"4. Утвердить бюджет сельского округа Жибек жолы Карасайского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 793 545 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 715 651 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 77 894 тысячи тенге;
2) затраты 802 221 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге ;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 8 676 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 8 676 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 8 676 тысяч тенге.";
"11. Утвердить бюджет Айтейского сельского округа Карасайского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 31, 32, 33 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:

Қарасай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 30-3 "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 15 тамыздағы № 41-3 шешімі
Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 30-3 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 2, 4, 11-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Қарасай ауданы Жамбыл ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 586 286 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 494 334 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізігі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 91 952 мың теңге;
2) шығындар 591 640 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5 354 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5 354 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 5 354 мың теңге.";
"4. Қарасай ауданы Жібек жолы ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 793 545 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 715 651 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізігі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 77 894 мың теңге;
2) шығындар 802 221 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 8 676 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 8 676 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 8 676 мың теңге.";
"11. Қарасай ауданы Әйтей ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 31, 32, 33-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 125 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 125 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 4 125 тысяч тенге.";
2. Приложение 4, 10, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 2, 4, 11 к настоящему решению соответственно.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Карасайского районного маслихата Б. Айнабеков

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 125 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 125 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 4 125 мың теңге.";
2. Көрсетілген шешімнің 4, 10, 31-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 2, 4, 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық мәслихатының төрағасы Б. Айнабеков