Халықаралық азаматтық авиация туралы конвенцияның 50 а)-бабын өзгертуге қатысты хаттаманы және Халықаралық азаматтық авиация туралы конвенцияның 56-бабын өзгертуге қатысты хаттаманы ратификациялау туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2026 жылғы 7 сәуірдегі № 276-VIII ҚРЗ
2016 жылғы 6 қазанда Монреальда жасалған Халықаралық азаматтық авиация туралы конвенцияның 50 а)-бабын өзгертуге қатысты хаттама және Халықаралық азаматтық авиация туралы конвенцияның 56-бабын өзгертуге қатысты хаттама ратификациялансын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. ТОҚАЕВ

О ратификации Протокола, касающегося изменения статьи 50 а) Конвенции о международной гражданской авиации, и Протокола, касающегося изменения статьи 56 Конвенции о международной гражданской авиации
Закон Республики Казахстан от 7 апреля 2026 года № 276-VIII ЗРК
Ратифицировать Протокол, касающийся изменения статьи 50 a) Конвенции о международной гражданской авиации, и Протокол, касающийся изменения статьи 56 Конвенции о международной гражданской авиации, совершенные в Монреале 6 октября 2016 года.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ