"Бейімбет Майлин ауданы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындарының таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы" Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 14 наурыздағы № 90 және "Бейімбет Майлин ауданы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындарының таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы" әкімдіктің 2018 жылғы 14 наурыздағы № 90 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 3 наурыздағы № 44 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 3 наурыздағы № 29 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 5 наурызда № 38102 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Бейімбет Майлин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) "Бейімбет Майлин ауданы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындарының таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы" Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 14 наурыздағы № 90 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7684 болып тіркелген);
2) "Бейімбет Майлин ауданы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындарының таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы" әкімдіктің 2018 жылғы 14 наурыздағы № 90 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 3 наурыздағы № 44 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8998 болып тіркелген).
2. "Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Бейімбет Майлин ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бейімбет Майлин ауданының әкімі К. Муржакупов

О признании утратившими силу постановлений акимата района Беимбета Майлина Костанайской области от 14 марта 2018 года № 90 "Об установлении норматива отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий района Беимбета Майлина" и от 3 марта 2020 года № 44 "О внесении изменений в постановление акимата от 14 марта 2018 года № 90 "Об установлении норматива отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий района Беимбета Майлина"
Постановление акимата района Беимбета Майлина Костанайской области от 3 марта 2026 года № 29. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 марта 2026 года № 38102
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат района Беимбета Майлина ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) Постановление акимата района Беимбета Майлина Костанайской области от 14 марта 2018 года № 90 "Об установлении норматива отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий района Беимбета Майлина" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7684);
2) Постановление акимата района Беимбета Майлина Костанайской области от 3 марта 2020 года № 44 "О внесении изменений в постановление акимата от 14 марта 2018 года № 90 "Об установлении норматива отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий района Беимбета Майлина" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8998).
2. Государственному учреждению "Отдел экономики и финансов акимата района Беимбета Майлина" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата района Беимбета Майлина после официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района Беимбета Майлина.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Беимбета Майлина К. Муржакупов