Лисаков қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2026 жылғы 13 ақпандағы № 223 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 16 ақпанда № 37978 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Лисаков қалалық мәслихатының мынадай шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
Лисаков қаласы мәслихатының "Лисаков қаласында жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы" 2018 жылғы 25 мамырдағы № 253 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7807 болып тіркелген) шешімі;
Лисаков қаласы мәслихатының "Мәслихаттың 2018 жылғы 25 мамырдағы № 253 "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2023 жылғы 23 қарашадағы № 56 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10093 болып тіркелген) шешімі.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихатының төрағасы К. Мухамадиева

О признании утратившими силу некоторых решений Лисаковского городского маслихата
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 13 февраля 2026 года № 223. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 февраля 2026 года № 37978
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Лисаковского городского маслихата:
решение Лисаковского городского маслихата "О корректировке базовых ставок земельного налога в городе Лисаковске" от 25 мая 2018 года № 253 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7807);
решение Лисаковского городского маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 25 мая 2018 года № 253 "О корректировке базовых ставок земельного налога" от 23 ноября 2023 года № 56 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10093).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель городского маслихата К. Мухамадиева