"Жетісу облысында ортақ су пайдалану ережелерін белгiлеу туралы" Жетісу облыстық мәслихатының 2025 жылғы 28 мамырдағы № 28-178 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облыстық мәслихатының 2026 жылғы 5 ақпандағы № 34-207 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылы 9 ақпанда № 37957 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Жетісу облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жетісу облысының ортақ су пайдалану ережелерін белгілеу туралы" Жетісу облыстық мәслихатының 2025 жылғы 28 мамырдағы № 28-178 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 313-19 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына (келісім бойынша) жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасының міндетін атқарушы Р. Салыкова

О признании утратившим силу решение маслихата области Жетісу от 28 мая 2025 года №28-178 "Об установлении Правил общего водопользования в области Жетісу"
Решение маслихата области Жетісу от 5 февраля 2026 года № 34-207. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 февраля 2026 года № 37957
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат области Жетісу РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение областного маслихата от 28 мая 2025 года № 28-178 "Об установлении Правил общего водопользования в области Жетісу" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 313-19).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима области (по согласованию).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности председателя маслихата Р. Салыкова