Кейбір бұйрықтардың күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі төрағасының м.а. 2026 жылғы 21 шiлдедегi № 130 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 21 шілдеде № 39366 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Қолданысқа енгізілу тәртібін 4-тармақтан қараңыз.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2 және 8-тармақтарына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес тізбе бойынша кейбір бұйрықтардың (бұдан әрі – Тізбе) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Нормашығармашылық және халықаралық ынтымақтастық департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты ресми жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясат мәселелеріне жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2026 жылғы 13 тамыздан бастап қолданысқа енгізілетін Тізбенің 2, 3 және 4-тармақтарын қоспағанда, алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік қызмет істері агенттігі
Төрағасының міндетін атқарушы С. Муксимов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік қызмет
істері агенттігі
Төрағасының міндетін атқарушы
2026 жылғы 21 шілдедегі
№ 130 бұйрығына
қосымша
Күші жойылған кейбір бұйрықтардың тізбесі
1. "Зерттеулердің, консалтингтік көрсетілетін қызметтер мен мемлекеттік тапсырманың құнын айқындау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) Төрағасының 2022 жылғы 24 наурыздағы № 93 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27350 болып тіркелген).
2. "Жариялануға жататын мәліметтер тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) Төрағасының 2025 жылғы 7 ақпандағы № 26 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 35710 болып тіркелген).
3. "Жариялануға жататын мәліметтер тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) Төрағасының 2025 жылғы 7 ақпандағы № 26 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының 2025 жылғы 11 қарашадағы № 185 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 37417 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых приказов
Приказ и.о. Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 21 июля 2026 года № 130. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 июля 2026 года № 39366
В соответствии с пунктами 2 и 8 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы по перечню согласно приложению к настоящему приказу (далее – Перечень).
2. Департаменту нормотворчества и международного сотрудничества Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы, курирующего вопросы антикоррупционной политики.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, за исключением пунктов 2, 3 и 4 Перечня, которые вводятся в действие с 13 августа 2026 года.
Исполняющий обязанности
Председателя Агентства
Республики Казахстан
по делам государственной службы
С. Муксимов
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
Приложение к приказу
Исполняющий обязанности
Председателя Агентства
Республики Казахстан
по делам государственной службы
от 21 июля 2026 года № 130
Перечень утративших силу некоторых приказов
1. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) от 24 марта 2022 года № 93 "Об утверждении Правил определения стоимости исследований, консалтинговых услуг и государственного задания" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 27350).
2. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) от 7 февраля 2025 года № 26 "Об утверждении перечня сведений, подлежащих опубликованию" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 35710).
3. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 11 ноября 2025 года № 185 "О внесении изменения в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) от 7 февраля 2025 года № 26 "Об утверждении перечня сведений, подлежащих опубликованию" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 37417).

4. "Жариялануға жататын мәліметтер тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) Төрағасының 2025 жылғы 7 ақпандағы № 26 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының 2025 жылғы 27 желтоқсандағы № 216 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 37703 болып тіркелген).

4. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 27 декабря 2025 года № 216 "О внесении изменения в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) от 7 февраля 2025 года № 26 "Об утверждении перечня сведений, подлежащих опубликованию" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 37703).