"Жариялануға жататын мәліметтер тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) Төрағасының 2025 жылғы 7 ақпандағы № 26 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының 2025 жылғы 27 желтоқсандағы № 216 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 27 желтоқсанда № 37703 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Жариялануға жататын мәліметтер тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) Төрағасының 2025 жылғы 7 ақпандағы № 26 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 35710 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
Көрсетілген бұйрықпен бекітілген жариялануға жататын деректер тізбесі, осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Бюрократиядан арылту және сыбайлас жемқорлықтың алдын алу департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты ресми жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясат мәселелеріне жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік қызмет істері агенттігі төрағасы
Д. Жазықбай
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік қызмет істері
агенттігі төрағасы
2025 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 216 Бұйрыққа қосымша
Казакстан Республикасының
Сыбайлас жемқорлыққа
қарсы іс-қимыл агенттігі
(Сыбайлас жемқорлыққа
қарсы қызмет) Төрағасының
2025 жылғы 7 ақпандағы
№ 26 бұйрыққа қосымша
Жариялануға жататын мәліметтер тізбесі
1. Қазақстан Республикасының "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл туралы" Заңының 11-бабы 9-тармағының бірінші бөлігінде көрсетілген тұлғаның және оның жұбайының (зайыбының) тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда).
2. Кірістер мен мүлік туралы декларация табыс етілген есептік салық кезеңі.
№ р/с
Жеке тұлғаның кірістер мен мүлік туралы декларацияда көрсетілген мәліметтері
Жариялануға жататын мәліметтер
1
2
3
1
Жеке тұлғаның дербес салық салуға жататын кірістері туралы мәліметтер
1) жалпы сома;
2) кірістер мен мүлік туралы декларацияны тапсырған адамның тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда).
Ескертпе:

О внесении изменения в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) от 7 февраля 2025 года № 26 "Об утверждении перечня сведений, подлежащих опубликованию"
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 27 декабря 2025 года № 216. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 декабря 2025 года № 37703
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) от 7 февраля 2025 года № 26 "Об утверждении перечня сведений, подлежащих опубликованию" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 35710) следующее изменение:
Перечень сведений, подлежащих опубликованию, утвержденный указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту по дебюрократизации и превенции коррупции Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы, курирующего вопросы антикоррупционной политики.
4. Настоящий приказ вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Председатель Агентства
Республики Казахстан
по делам государственной службы
Д. Жазықбай
Приложение к приказу
Председатель Агентства
Республики Казахстан
по делам государственной службы
от 27 декабря 2025 года № 216
Утвержден Приказом
Председателя Агентства
Республики Казахстан
по противодействию коррупции
(Антикоррупционной службы)
от 7 февраля 2025 года № 26
Перечень сведений, подлежащих опубликованию
1. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) лица, указанного в части первой пункта 9 статьи 11 Закона Республики Казахстан "О противодействии коррупции", и его супруга (супруги).
2. Отчетный налоговый период, за который представлена декларация о доходах и имуществе.
п/п
Сведения, отраженные в декларации о доходах и имуществе физического лица
Сведения, подлежащие опубликованию
1
2
3
1
Сведения о доходах, подлежащих налогообложению физическим лицом самостоятельно
1) общая сумма;
2) фамилия, имя, отчество (при его наличии) лица, представившего декларацию о доходах и имуществе.
Примечание:

1. Қазақстан Республикасының "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл туралы" Заңның 11-бабы 9-тармағының бірінші бөлігінде көрсетілген тұлғалар, осы тізбеде көрсетілген деректерді Қазақстан Республикасы Парламенті мен Жоғарғы Соты, мемлекеттік органдар мен ұйымдардың кадр (персоналды басқару) қызметтеріне ұсынады.
2. Жариялануға жататын деректер Қазақстан Республикасы Парламенті мен Жоғарғы Соты, мемлекеттік органдар мен ұйымдардың кадрлық (персоналды басқару) қызметтері арқылы олардың ресми интернет-ресурстарында есепті күнтізбелік жылдан кейінгі жылдың 31 желтоқсанынан кешіктірмей орналастырылады.
Осы тізімде көзделген кірістер болмаған жағдайда, аталған мәліметтерді жариялау жүзеге асырылмайды.

1. Лица, указанные в части первой пункта 9 статьи 11 Закона Республики Казахстан "О противодействии коррупции", предоставляют сведения, предусмотренные настоящим перечнем, в службы управления персоналом (кадровые службы) государственных органов, организаций, Парламента Республики Казахстан и Верховного Суда Республики Казахстан.
2. Сведения, подлежащие опубликованию, размещаются службами управления персоналом (кадровыми службами) государственных органов, организаций, Парламента Республики Казахстан и Верховного Суда Республики Казахстан на их официальных интернет-ресурсах в срок не позднее 31 декабря года, следующего за отчетным календарным годом.
В случае отсутствия доходов, подлежащих отражению согласно настоящему перечню, опубликование указанных сведений не осуществляется.