"Қазақстан Республикасының Ұлттық қорын басқару жөніндегі кеңестің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2025 жылғы 4 шілдедегі № 932 Жарлығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2026 жылғы 5 мамырдағы № 1264 Жарлығы.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорын басқару жөніндегі кеңестің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2025 жылғы 4 шілдедегі № 932 Жарлығына мынадай толықтыру енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Ұлттық қорын басқару жөніндегі кеңес туралы ережеде:
5-тармақтың 9) тармақшасындағы "есепті қарауды жүзеге асырады." деген сөздер "есепті қарауды;" деген сөздермен ауыстырылып, мынадай мазмұндағы 10) тармақшамен толықтырылсын:
"10) Ұлттық стратегиялық крипторезервті басқару нәтижелері туралы жыл сайынғы есепті қарауды жүзеге асырады.".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 4 июля 2025 года № 932 "О некоторых вопросах Совета по управлению Национальным фондом Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан от 5 мая 2026 года № 1264.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 4 июля 2025 года № 932 "О некоторых вопросах Совета по управлению Национальным фондом Республики Казахстан" следующее дополнение:
в Положении о Совете по управлению Национальным фондом Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным Указом:
пункт 5 дополнить подпунктом 10) следующего содержания:
"10) рассмотрение ежегодного отчета о результатах управления Национальным стратегическим крипторезервом.".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев