Құрманғазы ауданы әкімінің 2025 жылғы 31 шілдедегі № 16 "Құрманғазы ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімінің 2026 жылғы 4 мамырдағы № 8 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Құрманғазы ауданы әкімінің 2025 жылғы 31 шілдедегі № 16 "Құрманғазы ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
Негіз: Құрманғазы ауданының прокурорының 2025 жылғы 3 желтоқсандағы № 2-05-25-00891 наразылығы, Атырау облысының мамандандырылған ауданаралық әкімшілік сотының 2026 жылғы 18 наурыздағы шешімі.
2. "Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесіне Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің нормативтік құқықтық актілердің эталондық банкке ұсынуды;
2) осы шешім ресми жарияланғаннан кейін оның Құрманғазы ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау жетекшілік ететін Құрманғазы ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Жангалиев

О признании утратившим силу решения акима Курмангазинского района от 31 июля 2025 года № 16 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Курмангазинского района"
Решение акима Курмангазинского района Атырауской области от 4 мая 2026 года № 8
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", аким района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Курмангазинского района от 31 июля 2025 года № 16 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Курмангазинского района".
Основание: протест прокурора Курмангазинского района от 3 декабря 2025 года № 2-05-25-00891, решение специализированного межрайонного административного суда Атырауской области от 18 марта 2026 года.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Курмангазинского района Атырауской области" в установленном законодательством Республики Казахстан:
1) обеспечить направление настоящего решения в эталонный банк нормативных правовых актов Министерства юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Курмангазинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима Курмангазинского района.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аудан әкімі А. Жангалиев