Екібастұз қаласы әкімінің 2025 жылғы 23 маусымдағы "Екібастұз қаласының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" № 7 шешімінің күшін жою туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімінің 2026 жылғы 17 ақпандағы № 4 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы", "Азаматтық қорғау туралы" Заңдарына сәйкес, төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі қалалық комиссия кезекті отырысының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 11 хаттамасы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Екібастұз қаласы әкімінің 2025 жылғы 23 маусымдағы "Екібастұз қаласының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" № 7 шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі А. Бейсекин

Об отмене решения акима города Экибастуза от 23 июня 2025 года № 7 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории города Экибастуза"
Решение акима города Экибастуза Павлодарской области от 17 февраля 2026 года № 4
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законами Республики Казахстан "О правовых актах", "О гражданской защите", на основании протокола очередного заседания городской комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций от 22 декабря 2025 года № 11, РЕШИЛ:
1. Отменить решение акима города Экибастуза от 23 июня 2025 года № 7 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории города Экибастуза".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима города Экибастуза.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза А. Бейсекин