Мемлекеттік материалдық резервтің материалдық құндылықтарын сақтау пункттерінің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2026 жылғы 17 ақпандағы № 60 бұйрығы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 23 қазандағы № 701 қаулысымен бекітілген, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі туралы ереженің 16-тармағының 139) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған мемлекеттік материалдық резервтің материалдық құндылықтарын сақтау пункттерінің тізбесі бекітілсін.
2. "Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің "Мемлекеттік материалдық резервтің материалдық құндылықтарын сақтау пункттерінің тізбесін бекіту туралы" 2019 жылғы 31 мамырдағы № 106/НҚ бұйрығына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2025 жылғы 15 қыркүйектегі № 401 бұйрығының күші жойылсын.
3. Мемлекеттік материалдық резервтер комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрыққа қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына қазақ және орыс тілдерінде электронды түрде жолдауды;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар вице-министріне жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Төтенше жағдайлар министрі генерал-лейтенант
Ш. Әрінов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрлігі
Қазақстан Республикасы
Төтенше жағдайлар министрінің
2026 жылғы 17 ақпандағы
№ 60 бұйрығымен
бекітілген
Мемлекеттік материалдық резервтің материалдық құндылықтарын сақтау пункттерінің тізбесі
Р/с №
Сақтау пунктінің атауы
Сақтау пунктінің орналасқан жері
Заңды мекенжайы
1
2
3
4
1
"Гамма-Сарыкөл" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Павлодар облысы, Баянауыл ауданы, Бірлік аулы, Сарыкөл бөлімі
Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, Абай көшесі, 95-үй
2
"Қайнар-АКБ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Жетісу облысы, Талдықорған қаласы, Медеу көшесі, 1/1-құрылыс
Жетісу облысы, Талдықорған қаласы, Медеу көшесі, 1/1-құрылыс
3
"Масло-Дел" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Алматы қаласы, Алатау ауданы, Рысқұлов даңғылы, 276-үй
Алматы қаласы, Алатау ауданы, Рысқұлов даңғылы, 276-үй
4
"Римком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

Об утверждении перечня пунктов хранения материальных ценностей государственного материального резерва
Приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 17 февраля 2026 года № 60
В соответствии с подпунктом 139) пункта 16 Положения о Министерстве по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2020 года № 701, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень пунктов хранения материальных ценностей государственного материального резерва.
2. Отменить приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 15 сентября 2025 года № 401 "О внесении дополнения в приказ Министра цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 31 мая 2019 года № 106/НҚ "Об утверждении перечня пунктов хранения материальных ценностей государственного материального резерва".
3. Комитету по государственным материальным резервам в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего приказа направление в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет - ресурсе Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан генерал-лейтенант
Ч. Аринов
"СОГЛАСОВАН"
Министерство обороны
Республики Казахстан
Утвержден
приказом Министра
по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
от "17" февраля 2026 года № 60
Перечень пунктов хранения материальных ценностей государственного материального резерва
№ п/п
Наименование пункта хранения
Местонахождение пункта хранения
Юридический адрес
1
2
3
4
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Гамма-Сарыколь"
Павлодарская область, Баянаульский район, с.Бирлик, разрез Сарыкольский
Павлодарская область, город Экибастуз, улица Абая, дом 95
2
Товарищество с ограниченной ответственностью "Кайнар-АКБ"
Область Жетісу, город Талдыкорган, улица Медеу, строение 1/1
Область Жетісу, город Талдыкорган, улица Медеу, строение 1/1
3
Товарищество с ограниченной ответственностью "Масло-Дел"
город Алматы, Алатауский район, проспект Рыскулова, дом 276
город Алматы, Алатауский район, проспект Рыскулова, дом 276
4
Товарищество с ограниченной ответственностью "Римком"

Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, Қазыбек би атындағы аудан, Степной 2 шағын ауданы, 45-үй
Қарағанды облысы, Октябрь ауданы, Столичная көшесі, 9А-үй
5
"Үлбі металлургиялық зауыты" акционерлік қоғамы
Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қаласы, Абай даңғылы, 102-үй
Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қаласы, Абай даңғылы, 102-үй
6
"Атамекен-Дос" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қостанай облысы, Наурызым ауданы, Буревестник ауылы, атауы жоқ көше
Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Қарбышев көшесі, 38
7
"Алтын-Дән" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Шымкент қаласы, Еңбекші ауданы, Цюрупа өткелі, 2-үй
Шымкент қаласы, Еңбекші ауданы, Цюрупа өткелі, 2-үй
8
"С. Сейфуллин Жер" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қызылорда облысы, Сырдария ауданы, Сейфуллин ауылдық округі, Сейфуллин ауылы, Қарлыбай Әбдірей көшесі, 32-үй
Қызылорда облысы, Сырдария ауданы, Сейфуллин ауылдық округі, Сейфуллин ауылы, Қарлыбай Әбдірей көшесі, 32-үй
9
"ТӨҢКЕРІС" астық қабылдау кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Ақмола облысы, Шортанды ауданы, Бозайғыр ауылдық округі, Төңкеріс станциясы
Астана қаласы, Байқоңыр ауданы, Өндіріс тұрғын үй алабы, Жаңажол көшесі, 3/1-ғимарат
10
"Абзал және Компания" толық серіктестігі
Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, Марал Ишан көшесі, 41-құрылыс
Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, Марал Ишан көшесі, 41-құрылыс
11
"Цесна-Астық концерні" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Астана қаласы, Байқоңыр ауданы, Ақжол көшесі, 24-ғимарат
Астана қаласы, Байқоңыр ауданы, Ақжол көшесі, 24-ғимарат
12
"Мутлу Экспорт" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, Қазыбек би атындағы аудан, Шахтинск тас жолы, 1-үй
Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, Қазыбек би атындағы аудан, Шахтинск тас жолы, 1-үй
13
"Ақ-мол РК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Астана қаласы, Байқоңыр ауданы, Өндіріс тұрғын үй алабы, Жанажол көшесі, 3/1-ғимараты
Астана қаласы, Байқоңыр ауданы, Өндіріс тұрғын үй алабы, Жанажол көшесі, 3/1- ғимарат
14
"Ирченко Элеватор" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан, Астана қаласы, Байқоңыр ауданы, Өндіріс тұрғын үй алабы, Жаңажол көшесі, 3/1-ғимарат
Қазақстан, Астана қаласы, Байқоңыр ауданы, Өндіріс тұрғын үй алабы, Жаңажол көшесі, 3/1-ғимарат
15
"Қарағанды-НАН" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, Қазыбек Би атындағы ауданы, Камская көшесі, 91-үй
Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, Қазыбек Би атындағы ауданы, Өндіріс тұрғын үй алабы, Жаңажол көшесі, 91-үй
16
"Малу" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, Қазыбек Би атындағы ауданы, Гоголь көшесі, 2/1 құрылыс
Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, Қазыбек Би атындағы ауданы, Гоголь көшесі, 2/1 құрылыс
17
"Шәй орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Алматы облысы, Қарасай ауданы, Ұмтыл ауылдық округі, Алмалыбақ кенті, Бабаев көшесі, 4-үй
Алматы облысы, Қарасай ауданы, Ұмтыл ауылдық округі, Алмалыбақ кенті, Бабаев көшесі, 4-үй
18
"ArLine" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Алматы қаласы, Бостандық ауданы, Абай көшесі, 50А-үй
Алматы қаласы, Бостандық ауданы, Абай көшесі, 50А-үй
19
"Al-Barakat Business Group" ("Аль-Баракат Бизнес Групп") жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Астана қаласы, Есіл ауданы, Қабанбай батыр даңғылы, 19-үй, Е блогі, 106-кеңсесі
Астана қаласы, Есіл ауданы, Қабанбай батыр даңғылы, 19-үй, Е блогі, 106-кеңсесі
20
"БИЖАН Ет өңдеу кешені" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Шығыс өндірістік аймағы, Өтпе жолы 20, 18-үй
Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Шығыс өндірістік аймағы, Өтпе жолы 20, 18-үй
21
"Кублей" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Григорий Потанин көшесі, 13/2
Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Григорий Потанин көшесі, 13/2
22
"АксуКант" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Алматы облысы, Ақсу ауданы, Жансүгіров кенті, Жансүгіров ауылдық округі, Жансүгіров ауылы, Қабанбай батыр көшесі, 16-үй
Алматы облысы, Ақсу ауданы, Жансүгіров кенті, Жансүгіров ауылдық округі, Жансүгіров ауылы, Қабанбай батыр көшесі, 16-үй
23
"Алтын Орда" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, Бейбітшілік көшесі, 58В-үй
Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, Бейбітшілік көшесі, 58В-үй
24
"Евразиан Фудс Корпорэйшн" акционерлік қоғамы
Алматы қаласы, Байзақов көшесі, 69-үй
Алматы қаласы, Байзақов көшесі, 69-үй
25
"КАМАЗ-Инжиниринг" акционерлік қоғамы
Көкшетау қаласы, Бәйкен Әшімов көшесі, 245 А ғимарат
Көкшетау қаласы, Бәйкен Әшімов көшесі, 245 А ғимарат
26
"High Industrial Lubricants & Liquids Corporation" (HILL)" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Шымкент қаласы, Еңбекші ауданы, Қапал Батыр көшесі, 101
Шымкент қаласы, Еңбекші ауданы, Қапал Батыр көшесі, 101
27
"Торговый дом "Топливно-энергетический комплекс – КАЗАХСТАН" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Астана қаласы, Д.Қонаев көшесі, 10-ғимарат
Астана қаласы, Д.Қонаев көшесі, 10-ғимарат
28
"ASTANA Ютария ltd" Өндірістік Инновациялық компаниясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Астана қаласы, Алматы ауданы, Әл-Фараби даңғылы, 101-үй
Астана қаласы, Алматы ауданы, Әл-Фараби даңғылы, үй 101-үй
29
"Карагандинский Мелькомбинат" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қарағанды облысы, Қазыбек би атындағы аудан, Резник көшесі, 5-үй
Қарағанды облысы, Қазыбек би атындағы аудан, Резник көшесі, 5-үй
30
"СарыарқаАвтоПром" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Промышленный көшесі, 41-үй
Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Промышленный көшесі, 41-үй
31
"Самрук ЮС" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Алматы қаласы, Бостандық ауданы, Еременсай шағын ауданы Жәңгір Хан көшесі, 1-үй
Алматы қаласы, Бостандық ауданы, Еременсай шағын ауданы Жәңгір Хан көшесі, 1-үй
32
"Карат LLP" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Атырау облысы, Атырау қаласы, Жұбанов көшесі 32
Атырау облысы, Атырау қаласы, Азаттық даңғылы, 48 ғимараты
33
"Асыл-Агро" шаруа қожалығы
Атырау облысы, Атырау қаласы, Солтүстік өндірістік аймағы 49
Атырау облысы, Атырау қаласы, Солтүстік өндірістік аймағы 49
34
"Ast logistic kz" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

Карагандинская область, город Караганда, район имени Казыбек би, микрорайон Степной 2, дом 45
Карагандинская область, Октябрский район, улица Столичная, дом 9А
5
Акционерное общество "Ульбинский металлургический завод"
Восточно-Казахстанская область, город Усть-Каменогорск, проспект Абая, здание 102
Восточно-Казахстанская область, город Усть-Каменогорск, проспект Абая, здание 102
6
Товарищество с ограниченной ответственностью "Атамекен-Дос"
Костанайская область, Hаурзумский район, село Буревестник, улица без названия
Костанайская область, г. Костанай, ул. Карбышева, д 38
7
Товарищество с ограниченной ответственностью "Алтын-Дан"
город Шымкент, Енбекшинский район, проезд Цюрупы, дом 2
город Шымкент, Енбекшинский район, проезд Цюрупы, дом 2
8
Товарищество с ограниченной ответственностью "С. Сейфуллин Жер"
Кызылординская область, Сырдарьинский, сельский округ Сейфуллинский, село Сейфуллин, улица Карлыбай Абдирей, дом 32
Кызылординская область, Сырдарьинский, сельский округ Сейфуллинский, село Сейфуллин, улица Карлыбай Абдирей, дом 32
9
Товарищество с ограниченной ответственностью "Хлебоприемное предприятие "ТОНКЕРИС"
Акмолинская область, Шортандинский район, сельский округ Бозайгыр, станция Тонкерис, Участок Квартал дом 1
город Астана, район Байконыр, жилой массив Өндіріс, улица Жаңажол, здание 3/1
10
Полное товарищество "Абзал и Компания"
Кызылординская область, город Кызылорда, улица Марал Ишан, строение 41
Кызылординская область, город Кызылорда, улица Марал Ишан, строение 41
11
Товарищество с ограниченной ответственностью "Концерн "Цесна-Астык"
город Астана, район Байконыр, улица Ақжол, здание 24
город Астана, район Байконыр, улица Ақжол, здание 24
12
Товарищество с ограниченной ответственностью "Мутлу Экспорт"
Карагандинская область, город Караганда, район имени Казыбек би, шоссе Шахтинское, дом 1
Карагандинская область, город Караганда, район имени Казыбек би, шоссе Шахтинское, дом 1
13
Товарищество с ограниченной ответственностью "Ақ-мол РК"
город Астана, район Байконыр, жилой массив Өндіріс, улица Жанажол, здание 3/1
город Астана, район Байконыр, жилой массив Өндіріс, улица Жанажол, здание 3/1
14
Товарищество с ограниченной ответственностью "Ирченко Элеватор"
город Астана, район Байконыр, Жилой массив Өндіріс, улица Жаңажол, здание 3/1
Казахстан, город Астана, район Байконыр, Жилой массив Өндіріс, улица Жаңажол, здание 3/1,
15
Товарищество с ограниченной ответственностью "Караганды-НАН"
Карагандинская область, город Караганда, район имени Казыбек Би, улица Камская, дом 91
Карагандинская область, город Караганда, район имени Казыбек Би, улица Камская, дом 91
16
Товарищество с ограниченной ответственностью "Малу"
Карагандинская область, город Караганда, район имени Казыбек Би, улица Гоголя, строение 2/1
Карагандинская область, город Караганда, район имени Казыбек Би, улица Гоголя, строение 2/1
17
Товарищество с ограниченной ответственностью "Чайный центр"
Алматинская область, Карасайский район, Умтылский сельский округ, село Алмалыбак, улица Бабаев, дом 4
Алматинская область, Карасайский район, Умтылский сельский округ, село Алмалыбак, улица Бабаев, дом 4
18
Товарищество с ограниченной ответственностью "ArLine"
город Алматы, Бостандыкский район, улица Абая, дом 50 А
Город Алматы, Бостандыкский район, улица Абая, дом 50 А
19
Товарищество с ограниченной ответственностью "Al-Barakat Business Group" ("Аль-Баракат Бизнес Групп")
город Астана, район Есиль, проспект Кабанбай батыра, дом 19, блок Е, офис 106
город Астана, район Есиль, проспект Кабанбай батыра, дом 19, блок Е, офис 106
20
Товарищество с ограниченной ответственностью "Мясоперерабатывающий комплекс БИЖАН"
Акмолинская область, город Кокшетау, Промышленная зона Восточная, Проезд 20, дом 18
Акмолинская область, город Кокшетау, Промышленная зона Восточная, Проезд 20, дом 18
21
Товарищество с ограниченной ответственностью "Кублей"
Западно-Казахстанская область, город Уральск, улица Григорий Потанин, 13/2
Западно-Казахстанская область, город Уральск, улица Григорий Потанин, 13/2
22
Товарищество с ограниченной ответственностью "АксуКант"
Алматинская область, Аксуский район, Жансугуровский сельский округ, село Жансугуров, улица Қабанбай Батыр, дом 16
Алматинская область, Аксуский район, Жансугуровский сельский округ, село Жансугуров, улица Қабанбай Батыр, дом 16
23
Товарищество с ограниченной ответственностью "Алтын Орда"
Кызылординская область, город Кызылорда, улица Бейбитшилик, дом 58В
Кызылординская область, город Кызылорда, улица Бейбитшилик, дом 58В
24
Товарищество с ограниченной ответственностью "Евразиан Фудс Корпорэйшн"
город Алматы, Алмалинский район, улица Байзакова, дом 69
город Алматы, Алмалинский район, улица Байзакова, дом 69
25
Акционерное общество "КАМАЗ-Инжиниринг"
Акмолинская область, город Кокшетау, улица Байкена Ашимова, здание 245А
Акмолинская область, город Кокшетау, улица Байкена Ашимова, здание 245А
26
Товарищество с ограниченной ответственностью "High Industrial Lubricants & Liquids Corporation" (HILL)"
город Шымкент, Енбекшинский район, улица Капал Батыра, 101
город Шымкент, Енбекшинский район, улица Капал Батыра, 101
27
Товарищество с ограниченной ответственностью "Торговый дом "Топливно энергетический комплекс – КАЗАХСТАН"
город Астана, район Есиль, улица Дінмұхамед Қонаев, здание 10
город Астана, район Есиль, улица Дінмұхамед Қонаев, здание 10
28
Товарищество с ограниченной ответственностью "Производственная Инновационная компания" ASTANA Ютария ltd"
город Астана, район Алматы, проспект Әл-Фараби, дом 101
город Астана, район Алматы, проспект Әл-Фараби, дом 101
29
Товарищество с ограниченной ответственностью "Карагандинский мелькомбинат"
Карагандинская область, район имени Казыбек би, улица Резника, дом 5
Карагандинская область, район имени Казыбек би, улица Резника, дом 5
30
Товарищество с ограниченной ответственностью "СарыаркаАвтоПром"
Костанайская область, город Костанай, улица Промышленная, дом 41
Костанайская область, город Костанай, улица Промышленная, дом 41
31
Товарищество с ограниченной ответственностью "Самрук ЮС"
Город Алматы, Бостандыкский район, микрорайон Ерменсай, улица Жангир Хан, дом 1
Город Алматы, Бостандыкский район, микрорайон Ерменсай, улица Жангир Хан, дом 1
32
Товарищество с ограниченной ответственностью "Карат LLP"
Атырауская область, город Атырау, улица Жубанова, 32
Атырауская область, город Атырау, Проспект Азаттык, здание 48
33
Крестьянское хозяйство "Асыл-Агро"
Атырауская область, город Атырау, улица Северная промышленная зона, 49
Атырауская область, город Атырау, улица Северная промышленная зона, 49
34
Товарищество с ограниченной ответственностью "Ast logistic kz"

Астана қаласы, С308 көшесі, 21 ғимарат
Астана қаласы, "Байқоныр" ауданы, Абай даңғылы 92/3, 157 пәтер
35
"Аралтұз" акционерлік қоғамы
Қызылорда облысы, Арал ауданы, Жаксықылыш кенті, Д. Менделеев көшесі, 1В ғимараты
Қызылорда облысы, Арал ауданы, Жаксықылыш кенті, Д. Менделеев көшесі, 1В ғимараты
36
"Бест Костанай" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қостанай қаласы, Орал көшесі, 50/2 құрылыс
Қостанай қаласы, Орал көшесі, 50/2 құрылыс
37
"Крупы Востока" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қаласы, Спасск көшесі, 46 үй
Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қаласы, Спасск көшесі, 46 үй
38
"РЗА-Агро" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қызылорда облысы, Қазалы кенті, Ғ.Мұратбаев ауылы, атауы жоқ көше
Қызылорда облысы, Қазалы кенті, Ғ.Мұратбаев ауылы, атауы жоқ көше
39
"OtarBioPharm" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Жамбыл облысы, Қордай ауданы, Отар ауылдық округі, Гвардейский кенті, Гвардейский әскери қалашығы, №5 ғимарат
Жамбыл облысы, Қордай ауданы, Отар ауылдық округі, Гвардейский кенті, Гвардейский әскери қалашығы, №5 ғимарат
40
"Ramazan Elevator" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Заводская көшесі, 23
Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Заводская көшесі, 23
41
"Койбагар – Ұны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қостанай облысы, Қарасу ауданы, Қойбағар ауылы, Элеваторная көшесі, 3
Қостанай облысы, Қарасу ауданы, Қойбағар ауылы, Элеваторная көшесі, 3
42
"Ерасыл-2030" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Шымкент қ, 160010, Еңбекші ауданы, Мустафа Өзтүрк көшесі, 42 құрылыс
Түркістан облысы, Отырар ауданы, Маяқұм аулы, А. Майданов көшесі, 26

Город Астана, улица С308, здание 21
Город Астана, район "Байконур", проспект Абая, 92/3, квартира 157
35
Акционерное общество "Аралтуз"
Кызылординская область, Аральский район, поселок Жаксыкылыш, улица Д. Менделеева, здание 1В
Кызылординская область, Аральский район, поселок Жаксыкылыш, улица Д. Менделеева, здание 1В
36
Товарищество с ограниченной ответственностью "Бест Костанай"
Город Костанай, улица Уральская, Строение 50/2
Город Костанай, улица Уральская, Строение 50/2
37
Товарищество с ограниченной ответственностью "Крупы Востока"
Восточно-Казахстанская область, город Усть-Каменогорск, улица Спасская, дом 46
Восточно-Казахстанская область, город Усть-Каменогорск, улица Спасская, дом 46
38
Товарищество с ограниченной ответственностью "РЗА-Агро"
Кызылординская область, Казалинский район, село Г. Муратбаева, ул без названия
Кызылординская область, Казалинский район, село Г. Муратбаева, ул без названия
39
Товарищество с ограниченной ответственностью "OtarBioPharm"
Жамбылская область, Кордайский район, Отарский сельский округ, поселок Гвардейский, военный городок Гвардейский, здание №5
Жамбылская область, Кордайский район, Отарский сельский округ, поселок Гвардейский, военный городок Гвардейский, здание №5
40
Товарищество с ограниченной ответственностью "Ramazan Elevator"
Актюбинская область, город Актобе, ул. Заводская, 23 "Е"
Актюбинская область, город Актобе, ул. Заводская, 23 "Е"
41
Товарищество с ограниченной ответственностью "Койбагар – Ұны"
Костанайская область, Карасуский район, с. Койбагар, ул. Элеваторная, 3
Костанайская область, Карасуский район, с. Койбагар, ул. Элеваторная, 3
42
Товарищество с ограниченной ответственностью "Ерасыл - 2030"
г. Шымкент, 160010, Енбекшинский р-н, ул. Мустафа Озтурк строение, 42
Туркестанская область, Отырарский р-н, Маякумский сельский округ, с. Маякум, ул. Майданова, д. 26