Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорынның таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы
Қызылорда қаласы Ақсуат ауылдық округінің әкімінің 2026 жылғы 2 маусымдағы № 1652 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 56-бабы, 2-тармағына, "Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 140-бабы 2 тармағына сәйкес, Ақсуат ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда қаласы әкімдігінің "Қызылорда қаласының Ақсуат ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне қарасты "Ақсуат мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативі таза табыс кірісі сомасының 50 пайызы мөлшерінде белгіленсін.
2. Ақсуат ауылдық округі әкімінің "Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорынның таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы" 09 қыркүйек 2025 жылғы № 1227 шешімінің күші жойылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсуат ауылдық округінің әкімі Н. Бакытов

Об установлении норматива отчисления части чистого дохода коммунального государственного предприятия
Решение акима сельского округа Аксуат города Кызылорда от 6 июня 2026 года № 1652
В соответствии с пунктом 2 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 2 статьи 140 Закона Республики Казахстан "О государственном имуществе", аким сельского округа Аксуат РЕШИЛ:
1. Установить норматив отчисления части чистого дохода государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры Аксуат", находящегося в ведении коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Аксуат города Кызылорда" акимата города Кызылорда, в размере 50 процентов от суммы чистого дохода.
2. Признать утратившим силу решение акима сельского округа Аксуат от 09 сентября 2025 года № 1227 "Об установлении норматива отчисления части чистого дохода коммунального государственного предприятия"
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Аксуат Н. Бакытов