Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 83/01 "Бұрынғы Жезқазған кентінің оңтүстігінде орналасқан зиратты жою, марқұмдардың сүйегін қайта жерлеу және бейіт құрылыстарын көшіру туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ұлытау облысы Сәтбаев қаласының әкімдігінің 2026 жылғы 20 наурыздағы № 14/05 қаулысы
Сәтбаев қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сәтбаев қаласы әкімдігінің "Бұрынғы Жезқазған кентінің оңтүстігінде орналасқан зиратты жою, марқұмдардың сүйегін қайта жерлеу және бейіт құрылыстарын көшіру туралы" 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 83/01 қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
1. Бұрынғы Жезқазған кентінің оңтүстігінде орналасқан, кадастрлық нөмірі 25:112:020:1292 болатын ескі зираттағы 2146 жерлеу орнын және қабір үсті құрылыстарын көшіру (қайта жерлеу) жұмыстары басталсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сәтбаев қаласының әкімі М. Бурибаев

О внесении изменения в постановление акимата города Сатпаев от 19 декабря 2025 года № 83/01 "О ликвидации кладбища, расположенного к югу от бывшего поселка Жезказган, (переносе) перезахоронении останков умерших и надмогильных сооружений"
Постановление акимата города Сатпаев области Ұлытау от 20 марта 2026 года № 14/05
Акимат города Сатпаев ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Сатпаев "О ликвидации кладбища, расположенного к югу от бывшего поселка Жезказган, (переносе) перезахоронении останков умерших и надмогильных сооружений" от 19 декабря 2025 года №83/01 следующее изменение:
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
1. Приступить к работам по переносу захоронений и надмогильных сооружений старого кладбища в количестве 2146 могил, расположенного к югу от бывшего поселка Жезказган за кадастровым номером 25:122:020:1292.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Сатпаев М. Бурибаев