Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2022 жылғы 30 маусымдағы № 126 "Батыс Қазақстан облысының мемлекеттік сатып алу және коммуналдық меншік басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2025 жылғы 20 маусымдағы № 135 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып және Қазақстан Республикасының Кодексі "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы", Қазақстан Республикасының Заңы 2025 жылғы 10 қаңтардағы №155-VIII ҚРЗ "Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексіне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" негізінде Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2022 жылғы 30 маусымдағы №126 "Батыс Қазақстан облысының мемлекеттік сатып алу және коммуналдық меншік басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына келесі толықтырулар енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген "Батыс Қазақстан облысының мемлекеттік сатып алу және коммуналдық меншік басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
15-тармақ келесідей мазмұндағы 23-1 тармақшамен толықтырылсын:
"23-1) бюджетке төленетiн салықтық емес төлемдердi және негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдерді уақтылы немесе толық төлемеген жағдайда өз құзыреті шегінде әкімшілік құқық бұзушылық туралы хаттама толтырады;".
2. "Батыс Қазақстан облысының мемлекеттік сатып алу және коммуналдық меншік басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары Т.Е. Каюповқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Төреғалиев

О внесении дополнения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 30 июня 2022 года № 126 Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление государственных закупок и коммунальной собственности Западно-Казахстанской области"
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 20 июня 2025 года № 135
Руководствуясь Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и "О правовых актах", в соответствии с Кодексом Республики Казахстан "Об административных правонарушениях" и Закона Республики Казахстан от 10 января 2025 года №155-VIII ЗРК "О внесении изменений и дополнений в Кодекс Республики Казахстан об административных правонарушениях" акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 30 июня 2022 года №126 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление государственных закупок и коммунальной собственности Западно-Казахстанской области" следующее дополнение:
в положении государственного учреждения "Управление государственных закупок и коммунальной собственности Западно-Казахстанской области":
пункт 15 дополнить подпунктом 23-1 следующего содержания:
"23-1 в случае несвоевременной или неполной уплаты неналоговых платежей и поступлений от продажи основного капитала в бюджет, в пределах своей компетенции составляет протокол об административном правонарушении;"
2. Государственному учреждению "Управление государственных закупок и коммунальной собственности Западно-Казахстанской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Западно-Казахстанской области Каюпова Т.Е.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Турегалиев