Сайрам аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 24-174/ VIII "Сайрам ауданы ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2025 жылғы 5 желтоқсандағы № 34-238/VIII шешiмi
Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сайрам аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 24-174/VIII "Сайрам ауданы ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. "Ақсукент ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 1 352 716 мың теңге;
салықтық түсімдер – 846 611 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 110 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 197 067 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 308 928 мың теңге;
2) шығындар – 1 414 527 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 61 811 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 61 811 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 61 811 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
3. "Ақбұлақ ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 159 007 мың теңге;
салықтық түсімдер – 43 019 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 24 532 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 91 456 мың теңге;
2) шығындар – 159 914 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 907 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 907 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 907 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Арыс ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Сайрамского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 24-174/VIII "О бюджетах сельских округов Сайрамского района на 2025-2027 годы"
Решение Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 5 декабря 2025 года № 34-238/VIII
Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сайрамского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 24-174/VIII "О бюджетах сельских округов Сайрамского района на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аксукентского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 352 716 тысяч тенге;
налоговые поступления – 846 611 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 110 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 197 067 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 308 928 тысяч тенге;
2) расходы – 1 414 527 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 61 811 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 61 811 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 61 811 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Акбулакского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5, и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 159 007 тысяч тенге;
налоговые поступления – 43 019 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 24 532 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 91 456 тысяч тенге;
2) расходы – 159 914 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 907 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 907 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 907 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Арыского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах: