Қоғамдық жұмыстардың түрлерін және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесін бекіту туралы
Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 3 қазандағы № 1502/2 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" кодексінің 49-1, 49-2, 914-1-баптарына сәйкес Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес қоғамдық жұмыстар түріндегі әкімшілік жазаға тартылған адамдар тартылатын қоғамдық жұмыстардың түрлері айқындалсын.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес базасында қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізімі айқындалсын.
3. Осы қаулыны орындау Павлодар облысы жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының "Павлодар облысы бойынша еңбек мобильділігі орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Павлодар қаласының мансап орталығы" филиалына жүктелсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Павлодар қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласының әкімі Х. Хабылбеков
Павлодар қаласы әкімдігінің
2025 жылғы "__" _______
№ _____ қаулысына
1-қосымша
Қоғамдық жұмыстардың түрлері:
1. Павлодар қаласының аумағын абаттандыру және санитарлық тазарту;
2. Павлодар қаласының коммуналдық инфрақұрылым объектілерін жөндеу және қызмет көрсету бойынша жұмыстар;
3. Арнайы біліктілікті қажет етпейтін және Қазақстан Республикасы еңбек заңнамасының нормаларына сәйкес келетін өзге де жұмыстар.
Павлодар қаласы әкімдігінің
2025 жылғы "__" _______
№ _____ қаулысына
2-қосымша
Қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесі:
1. Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Коммунсервис" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Об утверждении видов общественных работ и перечня организаций, в которых должны выполняться общественные работы
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 3 октября 2025 года № 1502/2
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 49-1, 49-2, 914-1 кодекса Республики Казахстан "Об административных правонарушениях" акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественных работ к которым привлекаются лица, подвергнутые административному взысканию в виде общественных работ, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Определить список организаций, на базе которых должны выполняться общественные работы, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Исполнение настоящего постановления возложить на филиал "Карьерный центр города Павлодар" коммунального государственного учреждения "Центр трудовой мобильности по Павлодарской области" управления координации занятости и социальных программ Павлодарской области.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Павлодара.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Павлодара Х. Хабылбеков
Приложение 1
к постановлению акимата
города Павлодара
от "__" _____ 2025 года № ____
Виды общественных работ:
1. Благоустройство и санитарная очистка территории города Павлодара;
2. Работы по ремонту и обслуживанию объектов коммунальной инфраструктуры города Павлодара;
3. Прочие работы, не требующие специальной квалификации и соответствующие нормам трудового законодательства Республики Казахстан.
Приложение 2
к постановлению акимата
города Павлодара
от "__" ___ 2025 года № __
Перечень организаций, в которых должны выполняться общественные работы:
1. Коммунальное государственное учреждение "Коммунсервис" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Павлодара, акимата города Павлодара.