Мәслихаттың 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 138 "Бейімбет Майлин ауданы Тобыл кентінің, ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2025 жылғы 29 қыркүйектегі № 193 шешімі
Бейімбет Майлин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 138 "Бейімбет Майлин ауданы Тобыл кентінің, ауылдық округтерінің 2025–2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 91-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Бейімбет Майлин ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ";
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Тобыл кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 235 328,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 74 478,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 77,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 160 773,0 мың теңге;
2) шығындар – 239 028,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 700,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3700,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Асенкритов ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 255 357,5,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 18 018,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 157,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 237 182,5 мың теңге;
2) шығындар – 259 508,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 150,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 150,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2024 года № 138 "О бюджетах поселка Тобол, сельских округов района Беимбета Майлина на 2025-2027 годы"
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 29 сентября 2025 года № 193
Маслихат района Беимбета Майлина РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Беимбета Майлина "О бюджетах поселка Тобол, сельских округов района Беимбета Майлина на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 138 следующие изменения:
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьей 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района Беимбета Майлина РЕШИЛ";
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Тобол на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 235 328,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 74 478,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 77,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 160 773,0 тысяч тенге;
2) затраты – 239 028,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 700,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3700,2 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Асенкритовского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 255 357,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 18 018,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 157,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 237 182,5 тысяч тенге;
2) затраты – 259 508,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 150,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 150,5 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:

"17. Әйет ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 550 419,2 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 91 658,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 354,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 385,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 457 022,2 мың теңге;
2) шығындар – 554 519,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 100,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 4 100,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

"17. Утвердить бюджет сельского округа Әйет на 2025-2027 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 550 419,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 91 658,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 354,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 385,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 457 022,2 тысяч тенге;
2) затраты – 554 519,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 100,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 100,1 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 к настоящему решению.