Қоғамдық жұмыстардың түрлерін және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесін айқындау туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 1 қазандағы № 112 қаулысы
Ескерту. 10.10.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы қаулының 4-тармағымен.
"Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 914-1-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес Науырзым ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес қоғамдық жұмыстардың түрлері мен қоғамдық жұмыстар орындалуы тиіс ұйымдардың тізбесі айқындалсын.
2. "Науырзым ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде көшірмесін электрондық түрде мемлекеттік және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалына жіберуді;
2) осы қаулыны Науырзым ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында ресми жарияланғаннан кейін орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Науырзым ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы 2025 жылғы 10 қазанынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Аудан әкімі М. Ихтиляпов
Аудан әкімдігінің
2025 жылғы "1" қазандағы
№ қаулысына
қосымша
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Ұйымдардың тізімі
1
Аумақты тазалау және жинастыру;
Бұталарды кесу; Ағаштарды отырғызу, әктеу; Ғимаратты, қоршауды бояу, әктеу;
Шөпті, газонды шабу; Абаттандыру.
"Науырзым ауданы Қарамеңді ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
2
Аумақты тазалау және жинастыру;
Бұталарды кесу; Ағаштарды отырғызу, әктеу; Ғимаратты, қоршауды бояу, әктеу;
Шөпті, газонды шабу; Абаттандыру.
"Науырзым ауданы Шолақсай ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
3
Аумақты тазалау және жинастыру;
Бұталарды кесу; Ағаштарды отырғызу, әктеу; Ғимаратты, қоршауды бояу, әктеу;
Шөпті, газонды шабу; Абаттандыру.
"Науырзым ауданы Шилі ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
4
Аумақты тазалау және жинастыру;
Бұталарды кесу; Ағаштарды отырғызу, әктеу; Ғимаратты, қоршауды бояу, әктеу;
Шөпті, газонды шабу; Абаттандыру.
"Науырзым ауданы Қожа ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
5
Аумақты тазалау және жинастыру;
Бұталарды кесу; Ағаштарды отырғызу, әктеу; Ғимаратты, қоршауды бояу, әктеу;
Шөпті, газонды шабу; Абаттандыру.
"Науырзым ауданы Дәмді ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
6
Аумақты тазалау және жинастыру;
Бұталарды кесу; Ағаштарды отырғызу, әктеу; Ғимаратты, қоршауды бояу, әктеу;
Шөпті, газонды шабу; Абаттандыру.
"Науырзым ауданы Өлеңді ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
7
Аумақты тазалау және жинастыру;
Бұталарды кесу; Ағаштарды отырғызу, әктеу; Ғимаратты, қоршауды бояу, әктеу;
Шөпті, газонды шабу; Абаттандыру.
"Науырзым ауданы Раздолное ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8
Аумақты тазалау және жинастыру;
Бұталарды кесу; Ағаштарды отырғызу, әктеу; Ғимаратты, қоршауды бояу, әктеу;
Шөпті, газонды шабу; Абаттандыру.
"Науырзым ауданы Буревестник ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

Об определении видов общественных работ и перечня организаций, в которых должны выполняться общественные работы
Постановление акимата Наурзумского района Костанайской области от 1 октября 2025 года № 112
Сноска. Вводится в действие с 10.10.2025 в соответствии с пунктом 4 настоящего постановления.
В соответствии со статьей 914-1 Кодекса Республики Казахстан "Об административных правонарушениях", статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Наурзумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественных работ и перечень организаций, в которых должны выполняться общественные работы согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции Наурзумского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на государственном и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акимата Наурзумского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Наурзумского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 10 октября 2025 года и подлежит официальному опубликованию.
Аким района М. Ихтиляпов
Приложение
к постановлению акимата района
от "1" октября 2025 года
Виды общественных работ
Перечень организаций
1
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов; Посадка, побелка деревьев; Покраска, побелка здания, забора; Скашивание газона, травы;
Благоустройство.
государственное учреждение "Аппарат акима Карамендинского сельского округа Наурзумского района"
2
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов; Посадка, побелка деревьев; Покраска, побелка здания, забора; Скашивание газона, травы;
Благоустройство.
государственное учреждение "Аппарат акима села Шолаксай Наурзумского района"
3
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов; Посадка, побелка деревьев; Покраска, побелка здания, забора; Скашивание газона, травы;
Благоустройство.
государственное учреждение "Аппарат акима села Шили Наурзумского района"
4
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов; Посадка, побелка деревьев; Покраска, побелка здания, забора; Скашивание газона, травы;
Благоустройство.
государственное учреждение "Аппарат акима села Кожа Наурзумского района"
5
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов; Посадка, побелка деревьев; Покраска, побелка здания, забора; Скашивание газона, травы;
Благоустройство.
государственное учреждение "Аппарат акима Дамдинского сельского округа Наурзумского района"
6
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов; Посадка, побелка деревьев; Покраска, побелка здания, забора; Скашивание газона, травы;
Благоустройство.
государственное учреждение "Аппарат акима села Уленды Наурзумского района"
7
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов; Посадка, побелка деревьев; Покраска, побелка здания, забора; Скашивание газона, травы;
Благоустройство.
государственное учреждение "Аппарат акима села Раздольное Наурзумского района"
8
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов; Посадка, побелка деревьев; Покраска, побелка здания, забора; Скашивание газона, травы;
Благоустройство.
государственное учреждение "Аппарат акима села Буревестник Наурзумского района"