Қоғамдық жұмыстардың түрлерін және қоғамдық жұмыстар орындалуы тиіс ұйымдардың тізбесін айқындау туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 20 тамыздағы № 538 қаулысы
"Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 914-1 - бабына сәйкес Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес қоғамдық жұмыстардың түрлері және қоғамдық жұмыстар орындалуы тиіс ұйымдардың тізбесі айқындалсын.
2. Қостанай ауданы әкімдігінің "Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Қостанай облысы бойынша "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалына жіберілуін.
2) осы қаулыны Қостанай ауданы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы қабылданған сәттен бастап күшіне енеді.
Аудан әкімі О. Нургалиев
Қостанай ауданы әкімдігінің
2025 жылғы "__" тамыздағы
№ _____ қаулысына
қосымша
Қоғамдық жұмыстардың түрлері және қоғамдық жұмыстарды орындау міндетті ұйымдардың тізбесі
Қоғамдық жұмыс объектілері
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
1
"Қостанай ауданының Тобыл қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазалау және ретке келтіру
Бұталарды кесу
Ағаштарды отырғызу, әктеу
Сырлау, ғимаратты, қоршауды әктеу
Шөп шабу
Абаттандыру
2
"Қостанай ауданының Айсары ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
3
"Қостанай ауданының Александров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
4
"Қостанай ауданының Белозер ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
5
"Қостанай ауданының Владимиров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
6
"Қостанай ауданының Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
7
"Қостанай ауданының Жданов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8
"Қостанай ауданының Заречный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
9
"Қостанай ауданының Майкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
10
"Қостанай ауданының Мичурин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
11
"Қостанай ауданының Мәскеу ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
12
"Қостанай ауданының Надеждин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
13
"Қостанай ауданының Озерный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
14
"Қостанай ауданының Октябрь ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
15
"Қостанай ауданының Садчиков ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
16
"Қостанай ауданының Ульянов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

Об определении видов общественных работ и перечня организаций, в которых должны выполняться общественные работы
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 20 августа 2025 года № 538
В соответствии со статьей 914-1 Кодекса Республики Казахстан "Об административных правонарушениях" акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественных работ и перечень организаций, в которых должны выполняться общественные работы, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" акимата Костанайского района в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата Костанайского района.
3. Настоящее постановление вступает в силу с момента принятия.
Аким района О. Нургалиев
Приложение
к постановлению акимата
Костанайского района
от "__" августа 2025 года №
Виды общественных работ и перечень организаций, в которых должны выполняться общественные работы
Объекты общественных работ
Виды общественных работ
1
Государственное учреждение "Аппарат акима города Тобыл Костанайского района"
Очистка и уборка территории
Обрезка кустов
Посадка, побелка деревьев
Покраска, побелка здания, забора
Скашивание газона, травы
Благоустройство
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Айсаринского сельского округа Костанайского района"
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Александровского сельского округа Костанайского района"
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Белозерского сельского округа Костанайского района"
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Владимировского сельского округа Костанайского района"
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Жамбыльского сельского округа Костанайского района"
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Ждановского сельского округа Костанайского района"
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Заречного сельского округа Костанайского района"
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Майкольского сельского округа Костанайского района"
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Мичуринского сельского округа Костанайского района"
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Московского сельского округа Костанайского района"
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Надеждинского сельского округа Костанайского района"
13
Государственное учреждение "Аппарат акима Озерного сельского округа Костанайского района"
14
Государственное учреждение "Аппарат акима Октябрьского сельского округа Костанайского района"
15
Государственное учреждение "Аппарат акима Садчиковского сельского округа Костанайского района"
16
Государственное учреждение "Аппарат акима Ульяновского сельского округа Костанайского района"