Қоғамдық жұмыстардың түрлерін және қоғамдық жұмыстар орындалуы тиіс ұйымдардың тізбесін айқындау туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 29 қыркүйектегі № 1481 қаулысы
Ескерту. 01.09.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы қаулының 4-тармағымен.
Қазақстан Республикасының "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Кодексінің 914-1-бабына сәйкес, Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес қоғамдық жұмыстардың түрлері мен қоғамдық жұмыстар орындалуы тиіс ұйымдардың тізбесі айқындалсын.
2. "Қостанай қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның мемлекеттік және орыс тілдерінде электронды түрде көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Қостанай облысы бойынша "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығымен республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалына ресми жариялансын және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жолдансын;
2) осы қаулы Қостанай қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуы қамтамасыз етілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы 2025 жылғы 1 қыркүйектен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Әкім М. Жүндібаев
Қостанай қаласы Әкімдігінің
2025 ж. "29" қыркүйектегі
қаулысына
Қосымша
Қоғамдық жұмыстардың түрлері және қоғамдық жұмыстар орындалуы тиіс ұйымдардың тізбесі
Ұйымдардың тізбесі
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
1
"Тазажол АТ" ЖШС
Аумақты тазалау және жинау, бұталарды кесу, отырғызу, ағаштарды әктеу, бояу, ғимаратты әктеу, қоршауды әктеу, абаттандыру, қоқысты тиеп, салуға шығару, жол бөлігін тазалау және жуу, тротуарларды кірден тазалау, жолдарды қардан тазалау, қар жиналымдарын тазалау, қар қорымдарын жою, автобус аялдамаларын қар мен мұздан тұрақты тазалау, қоғамдық көлік аялдамаларын санитарлық тазалау.
2
"ДК "Максат" ЖШС
3
"Конгломерат KZ" ЖШС
4
"КапиталГруппСоюз" ЖШС
5
"АБЗ плюс" ЖШС

Об определении видов общественных работ и перечня организаций, в которых должны выполняться общественные работы
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 29 сентября 2025 года № 1481
Сноска. Вводится в действие с 01.09.2025 в соответствии с пунктом 4 настоящего постановления.
В соответствии со статьей 914-1 Кодекса Республики Казахстан "Об административных правонарушениях" акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественных работ и перечень организаций, в которых должны выполняться общественные работы согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Костаная" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на государственном и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Костаная.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костанай.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 сентября 2025 года и подлежит официальному опубликованию.
Аким М. Жундубаев
Приложение
к постановлению акимата
города Костаная
от "29" сентября 2025 года
Виды общественных работ и перечень организаций, в которых должны выполняться общественные работы
Перечень организаций
Виды общественных работ
1
ТОО "Тазажол АТ"
Очистка и уборка территории, обрезка кустов, посадка, побелка деревьев, покраска, побелка здания, забора, благоустройство, погрузка и вывоз мусора на салку, очистка и мойка проезжей части, очистка тротуаров от грязи, снегоочистка дорог, расчистка снежных заносов, удаление снежных валов, регулярная очистка автобусных остановок от снега и льда, санитарная очистка остановочных комплексов общественного транспорта.
2
ТОО "ДК "Максат"
3
ТОО "Конгломерат KZ"
4
ТОО "КапиталГруппСоюз"
5
ТОО "АБЗ плюс"