"Көлік саласындағы мемлекеттік тапсырманың құнын белгілеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік министрінің міндетін атқарушысының 2025 жылғы 20 маусымдағы № 195 бұйрығына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Көлік министрінің м.а. 2025 жылғы 5 қыркүйектегі № 293 бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Көлік саласындағы мемлекеттік тапсырманың құнын белгілеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік министрінің міндетін атқарушысының 2025 жылғы 20 маусымдағы № 195 бұйрығына мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Көлік саласындағы мемлекеттік тапсырманың құнын белгілеу қағидаларында:
5-тармақ мынадай мазмұндағы 10) және 11) тармақшалармен толықтырылсын:
"10) мемлекеттік тапсырманы орындауға байланысты негізгі құралдар мен материалдық емес активтерді сатып алу";
"11) мемлекеттік тапсырманы орындауға байланысты тауарлық-материалдық қорларды (оның ішінде жанар-жағармай материалдарын) сатып алу."
7-тармақ алып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Көлік министрлігінің Қаржы және корпоративтік басқару департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың электрондық көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қазақстан Республикасы Заңнама және құқықтық ақпарат институты" республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жолдауды;
2) осы бұйрықты ресми жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы Көлік министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Көлік министрлігінің Аппарат басшысына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күшіне енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Көлік министрінің міндетін атқарушы
М. Калиакпаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі

О внесении изменения и дополнения в приказ исполняющего обязанности Министра транспорта Республики Казахстан от 20 июня 2025 года № 195 "Об утверждении Правил установления стоимости государственного задания в области транспорта"
Приказ и.о. Министра транспорта Республики Казахстан от 5 сентября 2025 года № 293
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра транспорта Республики Казахстан от 20 июня 2025 года № 195 "Об утверждении Правил установления стоимости государственного задания в области транспорта" следующие изменение и дополнение:
в Правилах установления стоимости государственного задания в области транспорта, утвержденных указанным приказом:
пункт 5 дополнить подпунктами 10) и 11) следующего содержания:
"10) приобретение основных средств и нематериальных активов, связанных с выполнением государственного задания;";
11) приобретение товарно-материальных запасов (в том числе, горюче-смазочных материалов), связанных с выполнением государственного задания.";
пункт 7 исключить.
2. Департаменту финансов и корпоративного управления Министерства транспорта Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление электронной копии настоящего приказа в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства транспорта Республики Казахстан после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на руководителя аппарата Министерства транспорта Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Министра транспорта
Республики Казахстан
М. Калиакпаров
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство финансов
Республики Казахстан