Қоғамдық жұмыстардың түрлерін және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесін бекіту туралы
Абай облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 2025 жылғы 19 маусымдағы № 74 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 4- тармақтан караңыз.
"Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 914 – 1 бабының 3 – тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37 – бабына сәйкес, Курчатов қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстардың түрлерін және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Абай облысы Курчатов қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулыны қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Әкімдік қаулысының орындалуына бақылау жасау қала әкімінің орынбасары Е.С. Жумагуловқа жүктелсін.
4. Осы қаулы 2025 жылғы 1 қыркүйектен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қала әкімі Б. Абдралиев
Қала әкімдігінің
2025 жылғы "19" маусымдағы
№ 74 қаулысына
қосымша
Қоғамдық жұмыстардың түрлері және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесі
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдар
1.
Аумақты жинайтын жұмысшы
"Курчатов Водоканал" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын

Об утверждении видов общественных работ и перечня организаций, в которых должны выполняться общественные работы
Постановление акимата города Курчатов области Абай от 19 июня 2025 года № 74
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.4.
В соответствии с пунктом 3 статьи 914 – 1 Кодекса Республики Казахстан "Об административных правонарушениях", статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Курчатов ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить виды общественных работ и перечень организаций, в которых должны выполняться общественные работы, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Курчатов области Абай" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить направление настоящего постановления на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением постановления акимата возложить на заместителя акима города Жумагулова Е.С.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 сентября 2025 года и подлежит официальному опубликованию.
Аким города Б. Абдралиев
Приложение
к постановлению акимата города
от "19" июня 2025 года
№ 74
Виды общественных работ и перечень организаций, в которых должны выполняться общественные работы
Виды общественных работ
Организации, в которых должны выполняться общественные работы
1.
Разнорабочий по уборке территории
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Курчатов Водоканал"