"Karabatan Utility Solutions" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жер учаскесіне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Атырау облысы Атырау қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 25 қыркүйектегі № 2198 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабы 5-1-тармақшасына және 69-бабы 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес, Атырау қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении публичного сервитута на земельный участок товариществу с ограниченной ответственностью "Karabatan Utility Solutions"
Постановление акимата города Атырау Атырауской области от 25 сентября 2024 года № 2198
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 18 и пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. "Karabatan Utility Solutions" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің (110740016162) сыртқы су құбырын жүргізу үшін берілген қосымшаға сай (11 жер учаскесі) жер пайдаланушылардан және меншік иелерінен жер учаскелерін алып қоймастан, Атырау қаласы аумағынан, Астрахань- Маңғышлақ магистралды су құбырынан бастап "Karabatan Utility Solutions" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің территориясына дейін жалпы көлемі 64,665 гектар жер учаскесіне 49 жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы қаулының қабылдануына байланысты, Атырау қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 5 шілдедегі №1534 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары С.Нсанбаевқа жүктелсін.

1. Установить публичный сервитут "Karabatan Utility Solutions" (110740016162) для прокладки линии внешнего водоснабжения с площадью 64,665 гектар расположенный по адресу: города Атырау, согласно приложение (11 земельных участках), без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей со сроком на 49 лет.
2. связи принятием данного постановления считать недействительным постановления акима города Атырау 2024 года от 5 июля за № 1534.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Нсанбаев С.

4. "Атырау қаласының жер қатынастары, сәулет және қалақұрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулы қабылданған күннен бастап үш жұмыс күні ішінде қаулыны жергілікті бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауды қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ш. Кейкин
Атырау қаласы әкімдігінің

4. со дня подписании и по истечении три календарных дней обеспечит отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства города Атырау опубликовать постановление в местном массовых информациях.
5. Настоящее постановление вступает в силу после его подписания и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Кейкин Ш.
Приложение к постановлению
Акимат города Атырау № 2198

2024 жылғы 25 қыркүйектегі
№ 2198 қаулысына қосымша
"Karabatan Utility Solutions" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жер учаскесіне қауымдық сервитут белгілеуде жер пайдаланушылар мен жер учаскесінің меншік иелерінің тізімі
Жер учаскесінің меншік иесі
Орналасқан жері
Кадастрлық нөмері
1
"ҚазТрансОйл" акционерлік қоғамы
Новокирпичное ауылы, №8 құрылыс
04-066-060-4578
2
Атырау облысы Табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының "Атырау орман және жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі мекеме" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Атырау –Доссор тас жолы бойы,

от 25 сентября 2024 года
Список земельных участков у собственников и землепользователей об установлении публичного сервитута на земельный участок товариществу с ограниченной ответственностью "Karabatan Utility Solutions"
Собственник земельного участка
Местоположение
Кадастровой номер
1
Акционерное общество "КазТрансОйл"
село Новокирпичное, строение №8
04-066-060-4578
2
Коммунальное государственное учреждение "Атырауское учреждение по охране лесов и животного мира "Управления природных ресурсов и регулирования природопользования Атырауской области"
вдоль трассы Атырау – Доссор

04-066-050-3306
3
Атырау қаласы әкімдігі аппараты
Атырау – Доссор тас жолы бойы, Қарабатан станциясы аумағы
04-066-050-3166
4
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Атырау аудандық пайдалану бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі
Атырау – Доссор тас жолынан "Қарабатан" оқу полигонына дейін
04-066-050-4210
5
"Kazakhstan Petrochemical Industries Inc." ("Казахстан Петрокемикал Индастриз Инк.") ЖШС
Атырау – Доссор тас жолы бойы
04-066-071-174
6
"Ұлттық индустриялық мұнай – химия технопаркі" арнайы экономикалық аймағы акционерлік қоғамы
Атырау – Доссор тас жолы, №301/12 құрылыс
04-066-050-3548
7
"Ұлттық индустриялық мұнай – химия технопаркі" арнайы экономикалық аймағы акционерлік қоғамы
Атырау – Доссор тас жолы, №301/27 құрылыс
04-066-050-3521
8
"Ұлттық индустриялық мұнай – химия технопаркі" арнайы экономикалық аймағы акционерлік қоғамы
Атырау – Доссор тас жолы, №301/29 құрылыс
04-066-050-3538
9
"Ұлттық индустриялық мұнай – химия технопаркі" арнайы экономикалық аймағы акционерлік қоғамы
Атырау – Доссор тас жолы
04-066-050-3550
10
"ҚазТрансОйл" акционерлік қоғамы
Геолог шағын ауданы, Новокирпичный, №6 құрылыс
04-066-060-4101
11
Атырау қаласының жер қоры
"Karabatan Utility Solutions" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің су құбыры жанында
-
Атырау қаласының жер қатынастары,
сәулет және қалақұрылысы бөлім
басшысының уақытша міндетін атқарушы
А. Төлегенов

04-066-050-3306
3
Государственное учреждение "Аппарат акима города Атырау"
вдоль трассы Атырау – Доссор, в районе станции Карабатан
04-066-050-3166
4
Республиканское государственное учреждение "Атырауская районная эксплуатационная часть" Министерства обороны Республики Казахстан
от трассы Атырау – Доссор до учебного полигона "Карабатан"
04-066-050-4210
5
ТОО "Kazakhstan Petrochemical Industries Inc." ("Казахстан Петрокемикал Индастриз Инк.")
вдоль трассы Атырау – Доссор
04-066-071-174
6
Акционерное общество "Управляющая компания специальной экономической зоны "Национальный индустриальный нефтехимический технопарк"
трасса Атырау – Доссор, сооружение №301/1
04-066-050-3548
7
Акционерное общество "Управляющая компания специальной экономической зоны "Национальный индустриальный нефтехимический технопарк"
трасса Атырау – Доссор, сооружение №301/12
04-066-050-3521
8
Акционерное общество "Управляющая компания специальной экономической зоны "Национальный индустриальный нефтехимический технопарк"
трасса Атырау – Доссор, сооружение №301/31
04-066-050-3538
9
Акционерное общество "Управляющая компания специальной экономической зоны "Национальный индустриальный нефтехимический технопарк"
ТОО "GAZenergy" (ГАЗенерджи)
трасса Атырау – Доссор, сооружение №301/9
04-066-050-3535
10
"ҚазТрансОйл" акционерное общества
Геолог мкр, Новокирпичный,
№6 строение
04-066-060-4101
11
Земли запаса города Атырау
Вдоль существующего водовода "Karabatan Utility Solutions"
-
Временно исполняющий Руководителя
отдела земельных отношений, архитектуры
и градостроительства города Атырау
А. Төлегенов