Қарабалық ауданы ауылдарының, кентінің, ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 172 шешімі.
Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарабалық кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 820 357,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 320 351,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 350,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 26 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 473 656,3 мың теңге;
2) шығындар – 845 349,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -24 992,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 24 992,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 24.12.2025 № 234 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2025 жылға арналған Қарабалық кентінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 63 389,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Белоглин ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 202 128,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 9 733,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 192 395,7 мың теңге;
2) шығындар – 203 062,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -934,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 934,1 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 24.12.2025 № 234 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2025 жылға арналған Белоглин ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 26 225,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
5. Бозкөл ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 583,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 571,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 28 012,9 мың теңге;
2) шығындар – 38 625,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

О бюджетах сел, поселка, сельских округов Карабалыкского района на 2025-2027 годы
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 27 декабря 2024 года № 172.
Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Карабалык на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 820 357,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 320 351,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 350,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 26 000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 473 656,3 тысяч тенге;
2) затраты – 845 349,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -24 992,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 24 992,3 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 24.12.2025 № 234 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть, что в бюджете поселка Карабалык предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2025 год в сумме 63 389,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Белоглинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 202 128,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 733,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 192 395,7 тысяч тенге;
2) затраты – 203 062,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -934,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 934,1 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 24.12.2025 № 234 (вводится в действие с 01.01.2025).
4. Учесть, что в бюджете Белоглинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2025 год в сумме 26 225,0 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет села Босколь на 2025-2027 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 583,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 571,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 28 012,9 тысяч тенге;
2) затраты – 38 625,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 041,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 041,3 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 28.11.2025 № 222 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2025 жылға арналған Бозкөл ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 27 922,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. Бөрлі ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 166,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 6 988,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36 178,5 мың теңге;
2) шығындар – 44 532,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 365,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 365,6 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 28.11.2025 № 222 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2025 жылға арналған Бөрлі ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 35 303,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
9. Лесное ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 388,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 434,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 20 954,9 мың теңге;
2) шығындар – 25 000,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -611,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 611,2 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 28.11.2025 № 222 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2025 жылға арналған Лесное ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 20 864,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
11. Михайлов ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 684,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 10 313,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 25 371,9 мың теңге;
2) шығындар – 38 773,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -2 041,3 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 041,3 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 28.11.2025 № 222 (вводится в действие с 01.01.2025).
6. Учесть, что в бюджете села Босколь предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2025 год в сумме 27 922,0 тысячи тенге.
7. Утвердить бюджет села Бурли на 2025-2027 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 166,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 988,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 36 178,5 тысяч тенге;
2) затраты – 44 532,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 365,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 365,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 28.11.2025 № 222 (вводится в действие с 01.01.2025).
8. Учесть, что в бюджете села Бурли предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2025 год в сумме 35 303,0 тысячи тенге.
9. Утвердить бюджет села Лесное на 2025-2027 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 388,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 434,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 20 954,9 тысячи тенге;
2) затраты – 25 000,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -611,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 611,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 28.11.2025 № 222 (вводится в действие с 01.01.2025).
10. Учесть, что в бюджете села Лесное предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2025 год в сумме 20 864,0 тысячи тенге.
11. Утвердить бюджет Михайловского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 684,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 313,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 25 371,9 тысяча тенге;
2) затраты – 38 773,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 089,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 089,0 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 24.12.2025 № 234 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2025 жылға арналған Михайлов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 20 481,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
13. Новотроицк ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47 800,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 13 258,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 34 542,9 мың теңге;
2) шығындар – 53 093,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 292,8 мың теңге.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 292,8 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 28.11.2025 № 222 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2025 жылға арналған Новотроицк ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 20 802,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
15. Победа ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 221,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 007,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 36 214,9 мың теңге;
2) шығындар – 38 836,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -614,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 614,4 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 28.11.2025 № 222 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. 2025 жылға арналған Победа ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 29 724,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
17. Өрнек ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 914,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 553,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 089,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 089,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 24.12.2025 № 234 (вводится в действие с 01.01.2025).
12. Учесть, что в бюджете Михайловского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2025 год в сумме 20 481,0 тысяча тенге.
13. Утвердить бюджет Новотроицкого сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 800,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 13 258,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 34 542,9 тысячи тенге;
2) затраты – 53 093,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 292,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 292,8 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 13 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 28.11.2025 № 222 (вводится в действие с 01.01.2025).
14. Учесть, что в бюджете Новотроицкого сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2025 год в сумме 20 802,0 тысячи тенге.
15. Утвердить бюджет села Победа на 2025-2027 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 221,9 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 007,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 36 214,9 тысяч тенге;
2) затраты – 38 836,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -614,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 614,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 28.11.2025 № 222 (вводится в действие с 01.01.2025).
16. Учесть, что в бюджете села Победа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2025 год в сумме 29 724,0 тысячи тенге.
17. Утвердить бюджет Урнекского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложению 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 914,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 553,0 тысячи тенге;

трансферттер түсімі бойынша – 28 361,9 мың теңге;
2) шығындар – 32 049,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -134,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 134,2 мың теңге.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 28.11.2025 № 222 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. 2025 жылға арналған Өрнек ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 24 271,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
19. Қособа ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 331,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 16 940,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 18 391,5 мың теңге;
2) шығындар – 37 660,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 328,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 328,6 мың теңге.
Ескерту. 19-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 28.11.2025 № 222 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
20. 2025 жылға арналған Қособа ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 18 316,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
21. Смирнов ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 207 585,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 7 164,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 200 421,5 мың теңге;
2) шығындар – 209 089,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 504,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 504,0 мың теңге.
Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 24.12.2025 № 234 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
22. 2025 жылға арналған Смирнов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 34 350,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
23. Станционный ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

поступлениям трансфертов – 28 361,9 тысяча тенге;
2) затраты – 32 049,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -134,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 134,2 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 17 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 28.11.2025 № 222 (вводится в действие с 01.01.2025).
18. Учесть, что в бюджете Урнекского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2025 год в сумме 24 271,0 тысяча тенге.
19. Утвердить бюджет Кособинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 331,5 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 16 940,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18 391,5 тысяча тенге;
2) затраты – 37 660,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 328,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 328,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 19 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 28.11.2025 № 222 (вводится в действие с 01.01.2025).
20. Учесть, что в бюджете Кособинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2025 год в сумме 18 316,0 тысяч тенге.
21. Утвердить бюджет Смирновского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 207 585,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7 164,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 200 421,5 тысяча тенге;
2) затраты – 209 089,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 504,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 504,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 21 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 24.12.2025 № 234 (вводится в действие с 01.01.2025).
22. Учесть, что в бюджете Смирновского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2025 год в сумме 34 350,0 тысяч тенге.
23. Утвердить бюджет Станционного сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложению 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:

1) кірістер – 151 982,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 15 270,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 136 712,4 мың теңге;
2) шығындар – 154 689,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 707,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 707,4 мың теңге.
Ескерту. 23-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 24.12.2025 № 234 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
24. 2025 жылға арналған Станционный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 25 988,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін
25. Тоғызақ ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 37, 38 және 39-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 80 184,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 31 117,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 49 067,5 мың теңге;
2) шығындар – 82 912,8 мың теңге;

1) доходы – 151 982,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 15 270,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 136 712,4 тысяч тенге;
2) затраты – 154 689,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 707,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 707,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 23 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 24.12.2025 № 234 (вводится в действие с 01.01.2025).
24. Учесть, что в бюджете Станционного сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2025 год в сумме 25 988,0 тысяч тенге.
25. Утвердить бюджет Тогузакского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 80 184,5 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 31 117,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 49 067,5 тысяч тенге;
2) затраты – 82 912,8 тысяч тенге;

3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 728,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 728,3 мың теңге.
Ескерту. 25-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 24.12.2025 № 234 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
26. 2025 жылға арналған Тоғызақ ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 28 109,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 728,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –2 728,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 25 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 24.12.2025 № 234 (вводится в действие с 01.01.2025).
26. Учесть, что в бюджете Тогузакского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2025 год в сумме 28 109,0 тысяч тенге.