2025-2027 жылдарға арналған Тасбөгет кентінің бюджетін бекіту туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 229-33/1 шешімі.
Ескерту. 01.01.2025 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 4 тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Тасбөгет кентінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 500 768,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 153 488,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 876,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3,6 мың теңге;
трансферттер түсімі – 343 400,6 мың теңге;
2) шығындар – 515 784,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -15 015,8 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 15 015,8 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 15 015,8 мың теңге.

Об утверждении бюджета поселка Тасбогет на 2025-2027 годы
Решение Кызылординского городского маслихата от 24 декабря 2024 года № 229-33/1.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с п. 4 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Тасбогет на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 500 768,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 153 488,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 876,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 343 400,6 тысяч тенге;
2) расходы – 515 784,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -15 015,8;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15 015,8 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 15 015,8 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда қалалық мәслихатының 29.09.2025 № 296-42/2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Қалалық бюджеттен Тасбөгет кенті бюджетіне берілетін субвенция көлемі 2025 жылғы – 178 067,0 мың теңге, 2026 жылға – 164 225,0 мың теңге, 2027 жылға – 165 394,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2025 жылға арналған Тасбөгет кенті бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Кызылординского городского маслихата от 29.09.2025 № 296-42/2 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Утвердить объем субвенции из городского бюджета бюджету поселка Тасбогет в суме на 2025 год – 178 067,0 тысяч тенге, на 2026 год – 164 225,0 тысяч тенге, на 2027 год – 165 394,0 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета поселка Тасбогет на 2025 год согласно приложению 4.