Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Жетісу облысы Көксу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 37-147 шешімі.
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 11-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Балпық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 772 385 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 439 143 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 333 242 мың теңге;
2) шығындар 788 154 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 15 769 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 15 769 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 15 769 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Көксу аудандық мәслихатының 20.06.2025 № 43-180 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2025-2027 жылдарға арналған Жарлыөзек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 100 360 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 35 015 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 65 345 мың теңге;
2) шығындар 104 228 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 868 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 868 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 3 868 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Көксу аудандық мәслихатының 20.06.2025 № 43-180 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2025-2027 годы
Решение Коксуского районного маслихата области Жетісу от 27 декабря 2024 года № 37-147.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 11 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Балпыкского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 772 385 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 439 143 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 333 242 тысячи тенге;
2) затраты 788 154 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 15 769 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 15 769 тысяч тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 15 769 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Коксуского районного маслихата области Жетісу от 20.06.2025 № 43-180 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Утвердить бюджет Жарлыозекского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 100 360 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 35 015 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 65 345 тысяч тенге;
2) затраты 104 228 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 868 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 868 тысяч тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 3 868 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Коксуского районного маслихата области Жетісу от 20.06.2025 № 43-180 (вводится в действие с 01.01.2025).

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 706 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Көксу аудандық мәслихатының 20.06.2025 № 43-180 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2025-2027 жылдарға арналған Айнабұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23 және 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 165 514 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 9 970 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 155 544 мың теңге;
2) шығындар 165 515 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 мың теңге.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Көксу аудандық мәслихатының 20.06.2025 № 43-180 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2025-2027 жылдарға арналған Қаблиса ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26 және 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 424 697 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 10 938 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 413 759 мың теңге;
2) шығындар 425 309 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 612 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 612 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 612 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Көксу аудандық мәслихатының 20.06.2025 № 43-180 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2025-2027 жылдарға арналған Мұсабек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29 және 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 114 547 мың теңге, оның ішінде:

используемые остатки бюджетных средств 1 706 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения Коксуского районного маслихата области Жетісу от 20.06.2025 № 43-180 (вводится в действие с 01.01.2025).
8. Утвердить бюджет Айнабулакского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 165 514 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 9 970 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 155 544 тысячи тенге;
2) затраты 165 515 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 тысяча тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 8 в редакции решения Коксуского районного маслихата области Жетісу от 20.06.2025 № 43-180 (вводится в действие с 01.01.2025).
9. Утвердить бюджет Каблисанского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 25, 26 и 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 424 697 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 10 938 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 413 759 тысяч тенге;
2) затраты 425 309 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 612 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 612 тысяч тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 612 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 в редакции решения Коксуского районного маслихата области Жетісу от 20.06.2025 № 43-180 (вводится в действие с 01.01.2025).
10. Утвердить бюджет Мусабекского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 28, 29 и 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 114 547 тысяч тенге, в том числе: