О ратификации Соглашения о займе (Второй заем на финансирование политики развития "Инклюзивный и устойчивый рост экономики") между Республикой Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития
Закон Республики Казахстан от 14 июля 2026 года № 348-VIII ЗРК
Ратифицировать Соглашение о займе (Второй заем на финансирование политики развития "Инклюзивный и устойчивый рост экономики") между Республикой Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития, совершенное в Астане 20 мая 2026 года.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ

Қазақстан Республикасы мен Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкі арасындағы қарыз туралы келісімді ("Экономиканың инклюзивті және орнықты өсуі" даму саясатын қаржыландыруға арналған екінші қарыз) ратификациялау туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2026 жылғы 14 шiлдедегi № 348-VIII ҚРЗ
2026 жылғы 20 мамырда Астанада жасалған Қазақстан Республикасы мен Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкі арасындағы қарыз туралы келісім ("Экономиканың инклюзивті және орнықты өсуі" даму саясатын қаржыландыруға арналған екінші қарыз) ратификациялансын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. ТОҚАЕВ