О признании утратившим силу решения маслихата города Атырау от 4 марта 2024 года № 94 "О понижении размера ставки при применении специального налогового режима розничного налога по городу Атырау"
Решение маслихата города Атырау Атырауской области от 30 апреля 2026 года № 216. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 мая 2026 года № 38668
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат города Атырау РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Атырау от 4 марта 2024 года № 94 "О понижении размера ставки при применении специального налогового режима розничного налога по городу Атырау" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5146-06).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Маслихата города Атырау А. Кулбарахов

"Атырау қаласы бойынша бөлшек салықтық арнаулы салық режимін қолдану кезінде мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Атырау қаласы мәслихатының 2024 жылғы 4 наурыздағы № 94 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2026 жылғы 30 сәуірдегі № 216 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 5 мамырда № 38668 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Атырау қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Атырау қаласы бойынша бөлшек салықтық арнаулы салық режимін қолдану кезінде мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Атырау қаласы мәслихатының 2024 жылғы 4 наурыздағы № 94 шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5146-06 болып тіркелген).
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Атырау қаласының Мәслихатының төрағасы А. Кулбарахов