О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 5 марта 2026 года № 61. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 марта 2026 года № 38130
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Северо-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в государственном учреждении "Министерство юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Северо-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Северо-Казахстанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Северо-Казахстанской области
Г. Нурмухамбетов
Приложение
к постановлению Акимата
Северо-Казахстанской области
от 5 марта 2026 года
№ 61
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Северо-Казахстанской области
1. Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 12 апреля 2011 года № 99 "Об установлении мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1780).
2. Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 4 июля 2016 года № 255 "О внесении изменения в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 12 апреля 2011 года № 99 "Об установлении мест массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3839).
3. Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 17 апреля 2019 года № 97 "О внесении изменений в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 12 апреля 2011 года № 99 "Об установлении мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5351).

Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2026 жылғы 5 наурыздағы № 61 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 12 наурызда № 38130 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте қамтамасыз етсін:
1) осы қаулыны "Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі" мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының әкімі
Г. Нурмухамбетов
Солтүстік Қазақстан
облысы әкімдігінің
2026 жылғы 5 наурыздағы
№ 61 Қаулыға
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің күші жойылған қаулыларының тізбесі
1. "Солтүстік Қазақстан облысының су объектілері мен су шаруашылығы құрылыстарындағы көпшіліктің демалуына, туризм мен спортқа арналған жерлерді белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2011 жылғы 12 сәуірдегі № 99 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1780 болып тіркелді).
2. "Солтүстік Қазақстан облысының су объектілерінде және су шаруашылығы үймереттерінде көпшілікктің демалуына, туризмге және спортқа арналған орындарды белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2011 жылғы 12 сәуірдегі № 99 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 4 шілдедегі № 255 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3839 болып тіркелді).
3. "Солтүстік Қазақстан облысының су объектілері мен су шаруашылығы құрылыстарындағы көпшіліктің демалуына, туризм мен спортқа арналған жерлерді белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2011 жылғы 12 сәуірдегі № 99 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 17 сәуірдегі № 97 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 5351 болып тіркелді).

4. Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 12 октября 2023 года № 162 "О внесении изменения в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 12 апреля 2011 года № 99 "Об установлении мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7596-15).

4. "Солтүстік Қазақстан облысының су объектілерінде және су шаруашылығы үймереттерінде көпшіліктің демалуына, туризмге және спортқа арналған орындарды белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2011 жылғы 12 сәуірдегі № 99 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2023 жылғы 12 қазандағы № 162 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 7596-15 болып тіркелді).