Тереңкөл аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 2026 жылғы 12 мамырдағы № 1/44 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 15 мамырда № 38719 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Тереңкөл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшаға сәйкес Тереңкөл аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тереңкөл аудандық мәслихатының төрағасы
Р. Габидулин
Тереңкөл аудандық мәслихатының
2026 жылғы 12 мамырдағы
№ 1/44 шешіміне қосымша
Тереңкөл аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Тереңкөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 мамырдағы № 3/57 "Тереңкөл ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту және жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6833 болып тіркелген);
2. Тереңкөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 7 қыркүйектегі № 3/9 шешімі "Тереңкөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 мамырдағы № 3/57 "Тереңкөл ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту және жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24408 болып тіркелген);
3. Тереңкөл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 5 наурыздағы № 6/27 "Тереңкөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 мамырдағы № 3/57 "Тереңкөл ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту және жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7643-14 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата района Тереңкөл
Решение маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 12 мая 2026 года № 1/44. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 мая 2026 года № 38719
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат района Тереңкөл РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата района Тереңкөл согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата района Тереңкөл
Р. Габидулин
Приложение
к решению маслихата
района Тереңкөл
от 12 мая 2026 года
№ 1/44
Перечень утративших силу некоторых решений маслихата района Тереңкөл
1. Решение маслихата района Тереңкөл от 11 мая 2020 года № 3/57 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель и о повышении базовых ставок земельного налога района Тереңкөл" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6833);
2. Решение маслихата района Тереңкөл от 7 сентября 2021 года № 3/9 "О внесении изменения в решение маслихата района Тереңкөл от 11 мая 2020 года № 3/57 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель и о повышении базовых ставок земельного налога района Тереңкөл" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 24408);
3. Решение маслихата района Тереңкөл от 5 марта 2025 года № 6/27 "О внесении изменений в решение маслихата района Тереңкөл от 11 мая 2020 года № 3/57 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель и о повышении базовых ставок земельного налога района Тереңкөл" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7643-14).