О признании утратившими силу некоторых решений Аркалыкского городского маслихата
Решение Аркалыкского городского маслихата Костанайской области от 20 августа 2026 года № 251. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 августа 2026 года № 39651
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Аркалыкского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Аркалыкского городского маслихата Г. Елтебаева
Приложение
к решению Аркалыкского
городского маслихата
от 20 августа 2026 года
№ 251
Перечень признанных утратившими силу некоторых решений Аркалыкского городского маслихата
1. Решение маслихата города Аркалыка от 27 декабря 2023 года № 85 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10138-10);
2. Решение маслихата города Аркалыка от 15 октября 2024 года № 126 "О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 27 декабря 2023 года № 85 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10294-10);
3. Решение маслихата города Аркалыка от 24 апреля 2025 года № 162 "О внесении изменения в решение маслихата от 27 декабря 2023 года № 85 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10446-10).

Арқалық қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Арқалық қалалық мәслихатының 2026 жылғы 20 тамыздағы № 251 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 21 тамызда № 39651 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Арқалық қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арқалық қалалық мәслихатының төрағасы Г. Елтебаева
Арқалық қалалық мәслихатының
2026 жылғы 20 тамыздағы
№ 251 шешіміне
қосымша
Арқалық қалалық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" Арқалық қаласы мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 85 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10138-10 болып тіркелген);
2. "Мәслихаттың 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 85 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Арқалық қаласы мәслихатының 2024 жылғы 15 қазандағы № 126 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10294-10 болып тіркелген);
3. "Мәслихаттың 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 85 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Арқалық қаласы мәслихатыны 2025 жылғы 24 сәуірдегі № 162 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10446-10 болып тіркелген).