О признании утратившим силу решения Тупкараганского районного маслихата от 4 января 2024 года № 12/72 "О понижении размера ставки при применении специального налогового режима розничного налога по Тупкараганскому району"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 13 января 2026 года № 38/182. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 января 2026 года № 37842
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Тупкараганского районного маслихата от 4 января 2024 года № 12/72 "О понижении размера ставки при применении специального налогового режима розничного налога по Тупкараганскому району" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4667-12).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Тупкараганского районного маслихата А. Байбатырова

"Түпқараған ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы" Түпқараған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 4 қаңтардағы № 12/72 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2026 жылғы 13 қаңтардағы № 38/182 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігінде 2026 жылғы 14 қаңтарда № 37842 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Түпқараған ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы" Түпқараған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 4 қаңтардағы №12/72 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4667-12 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Түпқараған аудандық мәслихатының төрағасы А. Байбатырова