О признании утратившими силу некоторых решений акима Осакаровского района Карагандинской области
Решение акима Осакаровского района Карагандинской области от 11 июня 2026 года № 04. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 июня 2026 года № 38947
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" аким Осакаровского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения акима Осакаровского района Карагандинской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Осакаровского района Карагандинской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Осакаровского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Осакаровского района.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
аким Осакаровского района Р. Нурмуханбетов
Приложение к решению
акима Осакаровского района
от 11 июня 2026 года
№ 04
Перечень утративших силу некоторых решений акима Осакаровского района Карагандинской области
1. Решение акима Осакаровского района Карагандинской области от 28 июня 2021 года № 1 "Об образовании избирательных участков на территории Осакаровского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 23252);
2. Решение акима Осакаровского района Карагандинской области от 15 сентября 2022 года № 04 "О внесении изменения в решение акима Осакаровского района от 28 июня 2021 года № 1 "Об образовании избирательных участков на территории Осакаровского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 29716);
3. Решение акима Осакаровского района Карагандинской области от 29 декабря 2022 года № 07 "О внесении изменения в решение акима Осакаровского района от 28 июня 2021 года № 1 "Об образовании избирательных участков на территории Осакаровского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 31412);
4. Решение акима Осакаровского района Карагандинской области от 8 сентября 2023 года № 03 "О внесении изменения в решение акима Осакаровского района от 28 июня 2021 года № 1 "Об образовании избирательных участков на территории Осакаровского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6480-09);

Қарағанды облысы Осакаров ауданы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімінің 2026 жылғы 11 маусымдағы № 04 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 11 маусымда № 38947 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес Осакаров ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қарағанды облысы Осакаров ауданы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Қарағанды облысы Осакаров ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімнің ресми жарияланғанынан кейін оның Осакаров ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Осакаров ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Осакаров ауданының әкімі Р. Нурмуханбетов
Осакаров ауданы әкімінің
2026 жылғы 11 маусымдағы
№ 04
шешіміне қосымша
Қарағанды облысы Осакаров ауданы әкімінің күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Қарағанды облысы Осакаров ауданы әкімінің 2021 жылғы 28 мусымдағы № 1 "Осакаров ауданы әкімінің 2021 жылғы 28 маусымдағы № 1 "Осакаров ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23252 болып тіркелген);
2. Қарағанды облысы Осакаров ауданы әкімінің 2022 жылғы 15 қырқүйектегі № 04 "Осакаров ауданы әкімінің 2021 жылғы 28 маусымдағы № 1 "Осакаров ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 29716 болып тіркелген);
3. Қарағанды облысы Осакаров ауданы әкімінің 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 07 "Осакаров ауданы әкімінің 2021 жылғы 28 маусымдағы № 1 "Осакаров ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 31412 болып тіркелген);
4. Қарағанды облысы Осакаров ауданы әкімінің 2023 жылғы 8 қырқүйектегі № 03 "Осакаров ауданы әкімінің 2021 жылғы 28 маусымдағы № 1 "Осакаров ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6480-09 болып тіркелген);

5. Решение акима Осакаровского района Карагандинской области от 16 октября 2023 года № 04 "О внесении изменения в решение акима Осакаровского района от 28 июня 2021 года № 1 "Об образовании избирательных участков на территории Осакаровского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6502-09);
6. Решение акима Осакаровского района Карагандинской области от 23 августа 2024 года № 02 "О внесении изменения в решение акима Осакаровского района от 28 июня 2021 года № 1 "Об образовании избирательных участков на территории Осакаровского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6643-09).

5. Қарағанды облысы Осакаров ауданы әкімінің 2023 жылғы 16 қазандағы № 04 "Осакаров ауданы әкімінің 2021 жылғы 28 маусымдағы № 1 "Осакаров ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6502-09 болып тіркелген);
6. Қарағанды облысы Осакаров ауданы әкімінің 2024 жылғы 23 тамыздағы № 02 "Осакаров ауданы әкімінің 2021 жылғы 28 маусымдағы № 1 "Осакаров ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6643-09 болып тіркелген).