О признании утратившим силу решение Бескарагайского районного маслихата области Абай от 19 марта 2024 года № 14/6-VIIІ "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Бескарагайском районе"
Решение Бескарагайского районного маслихата области Абай от 15 апреля 2026 года № 39/3-VIII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 апреля 2026 года № 38451
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Бескарагайского районного маслихата области Абай от 19 марта 2024 года № 14/6-VIIІ "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Бескарагайском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 241-18).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию
Исполняющий обязанности председателя Бескарагайского районного маслихата
Н. Калижанова

"Бесқарағай ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 наурыздағы № 14/6-VІІІ шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2026 жылғы 15 сәуірдегі № 39/3-VIII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 16 сәуірде № 38451 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27- бабына сәйкес, Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Бесқарағай ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" 2024 жылғы 19 наурыздағы № 14/6-VІІІ Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 241-18 болып тіркелген).
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Бесқарағай аудандық мәслихаты төрағасының міндетін атқарушысы
Н. Калижанова