О признании утратившим силу некоторых решений маслихата области Абай
Решение маслихата области Абай от 31 марта 2026 года № 35/237-VIII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 апреля 2026 года № 38267
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат области Абай РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата области Абай согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата области Абай" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе государственного учреждения "Аппарат маслихата области Абай" после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата области Абай
Ш. Байбеков
Приложение к решению
маслихата области Абай
от 31 марта 2026 года
№ 35/237-VIII
Перечень утративших силу некоторых решений маслихата области Абай
1. Решение маслихата области Абай от 20 апреля 2023 года № 2/18-VIIІ "О ставках платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников области Абай" (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 47-18);
2. Решение маслихата области Абай от 13 декабря 2023 года № 11/84-VIII "О внесении изменения в решение маслихата области Абай от 20 апреля 2023 года № 2/18-VIIІ "О ставках платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников области Абай" (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 195-18);
3. Решение маслихата области Абай от 13 декабря 2024 года № 23/156-VIII "О внесении изменений в решение маслихата области Абай от 20 апреля 2023 года № 2/18-VIIІ "О ставках платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников области Абай" (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 391-18).

Абай облысы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы мәслихатының 2026 жылғы 31 наурыздағы № 35/237-VIII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 1 сәуірде № 38267 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Абай облысы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Абай облысы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Абай облысы мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесіне Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін "Абай облысы мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз ету жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай облысы мәслихатының төрағасы
Ш. Байбеков
Абай облысы мәслихатының
2026 жылғы 31 наурыздағы
№ 35/237-VIII шешіміне
қосымша
Абай облысы мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Абай облысы мәслихатының 2023 жылғы 20 сәуірдегі № 2/18-VIIІ "Абай облысының жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 47-18 болып тіркелген);
2. Абай облысы мәслихатының 2023 жылғы 13 желтоқсандағы № 11/84-VIIІ "Абай облысы мәслихатының 2023 жылғы 20 сәуірдегі № 2/18-VIIІ "Абай облысының жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 195-18 болып тіркелген);
3. Абай облысы мәслихатының 2024 жылғы 13 желтоқсандағы № 23/156-VIII "Абай облысы мәслихатының 2023 жылғы 20 сәуірдегі № 2/18-VIIІ "Абай облысының жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 391-18 болып тіркелген).