О признании утратившими силу некоторых решений Экибастузского городского маслихата
Решение Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 29 декабря 2025 года № 310/39. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 декабря 2025 года № 37801
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Экибастузского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Экибастузского городского маслихата
Н. Макраев
Приложение к решению
Экибастузского городского
маслихата
от 29 декабря 2025 года
№ 310/39
Перечень утративших силу некоторых решений Экибастузского городского маслихата
1. Решение Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 30 ноября 2018 года № 302/35 "О корректировке базовых налоговых ставок по городу Экибастуз и сельской зоны города Экибастуз" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6138).
2. Решение Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 8 января 2021 года № 498/64 "О внесении изменения в решение Экибастузского городского маслихата от 30 ноября 2018 года № 302/35 "О корректировке базовых налоговых ставок по городу Экибастуз и сельской зоны города Экибастуз"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7188).
3. Решение Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 8 января 2021 года № 499/64 "Об установлении категорий автостоянок (паркингов) и увеличении базовых ставок налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7192).

Екібастұз қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2025 жылғы 29 желтоқсандағы № 310/39 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 31 желтоқсанда № 37801 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Екібастұз қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Екібастұз қалалық мәслихатының төрағасы
Н. Макраев
Екібастұз қалалық
мәслихатының
2025 жылғы 29
желтоқсандағы
№ 310/39
шешіміне қосымша
Екібастұз қалалық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Екібастұз қаласы және Екібастұз қаласының ауылдық аймағы бойынша базалық салық мөлшерлемелерін түзету туралы" Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 30 қарашадағы № 302/35 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6138 болып тіркелген).
2. "Екібастұз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 30 қарашадағы "Екібастұз қаласы және Екібастұз қаласының ауылдық аймағы бойынша базалық салық мөлшерлемелерін түзету туралы" № 302/35 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 498/64 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7188 болып тіркелген).
3. "Автотұрақтар (паркингтер) санаттарын белгілеу және автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге базалық салық мөлшерлемелерін ұлғайту туралы" Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 499/64 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7192 болып тіркелген).