О признании утратившим силу решения Карагандинского городского маслихата от 28 мая 2025 года № 264 "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов"
Решение Карагандинского городского маслихата от 28 ноября 2025 года № 320. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 декабря 2025 года № 37657
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Карагандинского городского маслихата от 28 мая 2025 года № 264 "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6782-09).
2. Государственному учреждению "Аппарат Карагандинского городского маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в государственном учреждении "Министерство юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Карагандинского городского маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель А. Букенов

Қарағанды қалалық мәслихатының 2025 жылғы 28 мамырдағы № 264 "Тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және алушылар санатының тізбесін анықтау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2025 жылғы 28 қарашадағы № 320 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 23 желтоқсанда № 37657 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының 2025 жылғы 28 мамырдағы № 264 "Тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және алушылар санатының тізбесін анықтау туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6782-09 болып тіркелген).
2. "Қарағанды қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі" мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін Қарағанды калалық мәслихатының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төраға А. Букенов